Продаж будинків Доброслав недорого

11 оголошень по 8 будинках
664 тис. грн
10 218 грн/м²

Площа будинку 65 м², земельна ділянка 12 соток.

В продаже дом в с . Волковское . 6 км от Доброслава. Очень хорошее и развитое село . В доме все удобства, всет ,вода ,газ. Металопластиковые окна . . Очень ухоженный сад и огород . Звоните .
3 кімнати
без ремонту
65 / 32 / 12 м²
12 сот
1 поверх
885 тис. грн
16 013 грн/м²

Площа будинку 55.3 м², земельна ділянка 8 соток.

Предлагается к продаже двухкомнатный дом в пгт Доброслав (Коминтерново). Дом расположен на 8 сотках земли. Есть летняя кухня ( 2 комнаты), веранда, подсобные строения. Дом в жилом чистом состоянии, установлены металлопластиковые окна. Отопление - печное. На участке плодовые деревья, виноград. Школа, садик, магазины, транспортная развязка, парки - здесь есть все условия для комфортного проживания! До Одессы - 50 км. Звоните, организуем оперативный показ! код 374550
2 кімнати
без ремонту
55.3 / 25.7 / 9 м²
8 сот
1 поверх
398 тис. грн
9 953 грн/м²

Продаж будинку 40 м², ділянка 25 соток.

Будинок має літню кухню та гараж. Санвузол суміжний. Ремонт у житловому стані. Опалення індивідуальне газове. Будинок повністю укомплектований документами. Невеликий будинок з великою земельною ділянкою. Є асфальтований підїзд. Поблизу є водойма.
1 кімната
з ремонтом
40 м²
25 сот
1 поверх
880 тис. грн
12 562 грн/м²

Площа будинку 70 м², земельна ділянка 10 соток.

Будинок має три кімнати та кухню. Виконано косметичний ремонт, але частину потрібно доробити. У будинок заведено світло, воду та газ. Встановлено газове опалення. Будинок розташований за 30 км від селища Котовського. Асфальтований підїзд. У пішій доступності зупинка громадського транспорту, базар, кафе, школа та багато іншого.
3 кімнати
з ремонтом
70 м²
10 сот
1 поверх
власник
221 тис. грн
12 297 грн/м²

Будинок 18 м² з ділянкою 0.56 соток.

Будинок у житловому стані. Санвузол розташований у дворі. Є душова кабіна. Система опалення індивідуальна електрична. Є електрика та свердловина. Будинок мебльований. Будинок має альтанку, мангал, підсобні приміщення, огорожу, сад, город. Є грати на вікнах та охорона території. Розташований на Тилігульському лимані, до води 500 м. Поруч є продуктовий магазин та магазин домашньої їжі. Можливість риболовлі у лимані. Літній дачний будинок з виноградником та квітниками. Затишне місце для відпочинку.
1 кімната
з ремонтом
18 м²
0.56 сот
1 поверх
власник
885 тис. грн
6 812 грн/м²

Продаж будинку 130 м², ділянка 6 соток.

Будинок двоповерховий, без даху. На першому поверсі розташовані гараж, кухня, їдальня, коридор, ванна, туалет, пральня. На другому поверсі три кімнати з виходом на терасу. Великий підвал. Стан ремонту - після будівельників. У будинку є газ, світло, вода, каналізація. Система опалення - власна котельня. Центральний водопровід. Меблювання відсутнє. Без мультимедіа. Продаж будинку з деякими будівельними матеріалами. Можливий торг для реального покупця. Двоповерховий будинок без даху. На території ділянки є цистерна. Посаджений фруктовий сад. Гараж. Ділянка розташована в кращому районі Доброслава з новобудовами. Поруч школа, стадіон, автобусна зупинка до міста Одеса. Асфальтована дорога по всій вулиці. Ділянка правильної форми. Будинок розташований на першій лінії від траси. Є госсакт на землю, паспорт на забудову.
4 кімнати
без ремонту
130 м²
6 сот
2 поверхи
власник
708 тис. грн
5 706 грн/м²

Продаж будинку 124 м², ділянка 12 соток.

Продається двоповерхова дача в с. Калинівка. Стан ремонту не вказано, але є гараж, підвал та ділянка 12 соток. Ділянка огороджена. У будинку є світло та опалення. Будинок мебльований. Можливий торг. Ціна 16 тис. у.о. Дача розташована в кооперативі "Дорожник" на березі Тілігульського лиману.
4 кімнати
124 м²
12 сот
2 поверхи
власник
796 тис. грн
12 253 грн/м²

Площа будинку 65 м², земельна ділянка 12 соток.

У будинку є кухня та камін. У будинку є всі комунікації, проведено газ і водопровід. Є державний акт на землю. Будинок розташований у садовому кооперативі на березі Тилігульського лиману. Поруч є виноградна альтанка. Є чудовий сад. З будинку відкривається чудовий краєвид!
3 кімнати
з ремонтом
65 м²
12 сот
поверх 1 з 2