Продаж будинків Святошинський район, Київ без посередників

9 оголошень по 3 будинках
власник
11.1 млн грн
61 714 грн/м²

Продаж будинку 180 м², ділянка 12 соток.

Будинок на етапі будівництва. Побудований перший поверх. Потребує ремонту. Система опалення: індивідуальне електричне. Є опалення. Будинок з керамоблоку з великою заскленою терасою та навісом під декілька авто.
4 кімнати
без ремонту
180 м²
12 сот
2 поверхи
2015 Рік будівництва
власник
8 млн грн
76 465 грн/м²

Будинок 104.6 м² з ділянкою 8 соток.

Будинок складається з двох половин з окремими входами. Стан ремонту не вказано, але є дві кухні та два санвузли. Будинок має індивідуальне газове опалення. Підключено газ, електрику, центральне водопостачання та каналізацію. Інформація про меблі та техніку відсутня. Будинок розташований на рівній, доглянутій ділянці 8 соток. Є два гаражі з погребами. Будинок знаходиться в затишному місці на гарній вулиці, в 15 хвилинах від метро. null
5 кімнат
без ремонту
104.6 м²
8 сот
1 поверх
Задайте ціну для пошуку
Переглядайте лише ті об'єкти, що вам цікаві.
грн
грн
власник
16 млн грн
39 943 грн/м²

вулиця Дмитра Яворницького

Академмістечко
Будинок має житловий стан, готовий до фінальної чистової обробки, основні роботи вже виконані (стіни, підлоги, стелі, енергозберігаючі вікна, броньовані вхідні двері). Планування будинку орієнтована на комфорт. Окрема лінія електроживлення 3ф / 380В - 20кВт. Дві свердловини (15м. і 45м.), септик. Можлива довгострокова оренда. Пропозиція від господаря. Будинок 1.ет. + цокольний рівень-400м.кв.общ., Житлова 63 кв.м. Можливість добудови поверху. Стіни будинку - керамічні блоки Wienerberger Porotherm 44. Фасадна штукатурка шуба. Покрівля - безшумна металочерепиця METROBOND. Гідроізоляція Реммерс Бауштофтехнік. Вікна - металопластик золотий дуб REHAU - Німеччина. Тристоронній заїзд у двір (ніколи не буде забудований), 15+ паркомісць біля будинку. Будинок розташований на березі природного озера. Це місце є ідеальним для усамітнення і спокою. Фантастичні види, заповідний, екологічно чистий район! Але в той же час є зручний доступ до безлічі послуг, поруч супермаркети, ресторани, магазини, піцерія, школа, дитячий сад. Перша лінія біля води. Всі блага цивілізації, і неймовірний комфорт приватного будинку!