Терміновий продаж. Будинок якісно побудований. Дорогі меблі та техніка. Готовий для проживання.

400-річчя Заставни

Продам приміщеення забійного пунктую. Знаходиться в приватній власності , земля приватизована. Деталі по телефону.

владелец

ВЛАСНИК !!!Будинок 150 м кВ. В будинок заведені і підключені всі комунікації . Введений в експлуатацію. На верху 4 кімнати, коридор і кухня (євроремонт, гіпсокартонні стелі, деревяні двері та підлога). Цоколь: ванна готова+ 3 кімнати ( не завершено). На подвірї гараж та невелика кімната для тримання домашніх звірів чи під склад. До центру міста , садочка, школи,хвилин 10-15 пішки. Розташування біля санстанції. Після побудови в будинку ніхто не жив. Товсті стіни. Будинок будувався для себе, з хороших матеріалів, високий фундамент, будинок не просідає і немає тріщин. Євроремонт виконували професіонали своєї справи з дорогих і якісних матеріалів. Труби для отоплення будинку дорогі мідні. Реальному покупцю торг Вайбер +38********29 Телефон +38********82

владелец
Будинок, особняк (розумний торг) +380661540229viber
Задайте цену для поиска
Смотрите только те объекты, что вам интересны
$
$

Продам будинок в місті Заставна , 2 поверха 120м2. - Будинок 90х років. 5 кімнат , два входи, хороший жилий стан, метало- пластикові вікна, газове опалення, всі комунікації в будинку. Землі 6 соток, на ділянці є гараж і криниця. Будинок розташований на затишній і заселеній вулиці.

Будинок м. Заставна

Продам Дом особняк зі зручностями два гаража. До будинку додається земельна ділянка в 10 сотих, можна використовувати в любих цілях !

владелец
Продам дом особняк