Продам Будинок в тихому, мальовничиму місці по вул. Баранова. Будинок 120кв.м ; 8 соток землі приватизовано. Побудований з піноблоків, накритий металочерепицею, зроблені перестінки, прокладено сантехніку, залиті бетоном чорнові поли. В будинку розташовані окремі 3-кімнати, велика кімната студія, кухня окремо 15кв.м.,санвузол окремо ,ванна кімната, також окремий вихід на задній двір. За більш детальнішою інформацією звертайтесь Ан Оберіг Віра 09*********44 Присутній торг на вікна

Продам Будинок 120кв.м Баранова  Житомир

Продам великий затишний будинок для великої родини. Свій двір, 6 соток землі приватизовано, два гаража, місце для відпочинку. Централізована вода,котел газовий. Перший поверх складається з кухні, три світлі кімнати, великий коридор, санвузол окремо, ванна кімната. Другий поверх також 3 кімнати, кухня ,санвузол окремо, та ванна. Третій поверх можливо використовувати як більярдну, дитячу ігрову ( за вашим смаком та побажанням). Поруч зупинка, Епіцентр. Не зволікайте телефонуйте Ан Оберіг Віра 09*********44. Завжди раді допомогти.

Продаж  трохповерхового будинку на Баранова.

Продам будинок р-н Параджанова,4 кімнати, зручності, косметичний ремонт,колодязь, 6 соток землі, гараж. За більш детальною інформацією телефонуйте.

Продаж будинку р-нПараджанова

Исследуйте территорию

География, Житомир