Продаж будинків Гусятин
11 оголошень по 11 будинках
власник
885 тис. грн
3 539 грн/м²
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Продаж будинку 250 м², ділянка 15 соток.
Будинок є незавершеним будівництвом 2-х поверхового житлового будинку. Літня кухня має 6 кімнат. Будинок потребує ремонту. До будинку підведено газ та світло. Є артсвердловина. Меблювання: Ні Можливий торг для зацікавлених покупців. Біля будинку є літня кухня, 2 авто-гаражі, підвал.8 кімнат
без ремонту
250 м²
15 сот
2 поверхи
власник
2.2 млн грн
17 828 грн/м²
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Будинок 124 м² з ділянкою 2 соток.
Продається унікальний двоповерховий таунхаус у центрі Гусятина. Загальна площа — 124 м². Житло в дуже хорошому стані, без додаткових вкладень. На першому поверсі розташована простора вітальня (25 м²), кухня (14 м²) та роздільний санвузол. Другий поверх містить дитячу кімнату (11 м²), літню кімнату (15 м²), спальню (25 м²) та затишну площу (14 м²), яка ідеально підійде під кабінет або зону відпочинку. Планування квартири передбачає роздільний санвузол. Замінені всі вікна, оновлений дах. Є вода, газ, опалення. Квартира мебльована та повністю готова до проживання — можна заїжджати одразу. Продаж. Окремий вхід та власне подвір’я (на 4 квартири). Велике підвальне приміщення — ідеально для зберігання, майстерні або хобі. Єдиний будинок такого формату в самому центрі селища — рідкісна пропозиція.4 кімнати
з ремонтом
124 м²
2 сот
2 поверхи
Задайте ціну для пошуку
Переглядайте лише ті об'єкти, що вам цікаві.
грн
грн
власник
3.1 млн грн
15 749 грн/м²
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Продаж будинку 196.6 м², ділянка 24 соток.
Будинок цегляний, має 4 кімнати, дві кухні, ванну кімнату. Стан ремонту не вказано. Інформація про меблі та техніку відсутня. Продаж будинку. На ділянці 24 сотих є фруктові дерева, кущі, горіхи. Також є гараж, підвал, хлів. Особливості квартири не вказано.4 кімнати
196.6 м²
24 сот
2 поверхи
власник
6.9 млн грн
10 706 грн/м²
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Площа будинку 640 м², земельна ділянка 12 соток.
Будинок з дорогим ремонтом та повністю готовий для комфортного проживання. На подвірї є ще літня кухня, сад з фруктовими деревами та виноградник, бесідка.7 кімнат
з ремонтом
640 м²
12 сот
2 поверхи
6.6 тис. грн
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Площа будинку 1111 м², земельна ділянка 28 соток.
Будинок профілактично-оздоровчий заклад з окремими кімнатами відпочинку в хорошому стані. Можна під реабілітаційний заклад під санаторій, розгляну продаж по квадратних метрах як в комерційному та житловому плані під квартири. Будинок оснащений бомбосховищем. Розгляну продаж по квадратних метрах як в комерційному та житловому плані під квартири. Відстань до джерела Нафтуся 2 км.без ремонту
1111 м²
28 сот
3 поверхи
власник
664 тис. грн
6 636 грн/м²
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Будинок 100 м² з ділянкою 10 соток.
Будинок продається після будівельників, що означає відсутність ремонту. Санвузол роздільний. Система опалення будинку - інше. Комунікації включають асфальтовану дорогу. Меблювання відсутнє. Можливий обмін на авто. Навколо будинку є сад та город.5 кімнат
без ремонту
100 м²
10 сот
3 поверхи
власник
884 тис. грн
9 305 грн/м²
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Продаж будинку 95 м², ділянка 8 соток.
Будинок у житловому стані. Планування та деталі ремонту не вказані. Будинок має централізоване опалення та підключений газ. Інформація про водопостачання та лічильники не надана. У будинку є телевізор та Wi-Fi. Інша інформація про меблі та техніку відсутня. Продаж будинку разом із приватизованою земельною ділянкою 8 сотих. Умови купівлі, застави чи інші обмеження не вказані. Будинок розташований у с. Гусятин, Хмельницька область, поряд з Тернопільською областю. Деталі про навколишню інфраструктуру (школи, магазини тощо) не надані. Особливості квартири, такі як вид з вікон, сигналізація чи броньовані двері, не вказані.4 кімнати