Продам будинок в пгт Юрївка, Павлоградського р-н. В будинку опалення пічне, є світло. Є ділянка огороду, великий двір, колодязь в дворі. Також є літня кухня, але потребує ремонту. За детальною інформацією звертайтесь за телефоном. 06******98- Микола.

владелец
Продам будинок в пгт Юрївка.

Пробам будинок 77 кв.м , 8 кімнат. Всі комунікації в будинку.Приватизована земельна ділянка 31 сот. На території подвір‘я гараж, сарай, літня кухня (з 2-х кімнат) з погребом під одним дахом, вбиральня, душ.Висаджений молодий сад. За детальною інформацією звертатись по телефону.

владелец
Продам будинок пгт. Юр‘ївка Павлоградський р. Дніпропетровська область

До центра 700м (10 хвилин). Площа будинку 85.5м. Величезний огород і двір (огород площа 0.476га). Площа присадибної ділянки 0.15га. Двір асфальтовано. Є огороджена площа під садок. Підключене світло та газ. Вода в дім не заведена. Але вздовж центральної вулицї є водопровід. Через два двори є колонка. Також у садку є колодязь, вода(технічна) постійно є. Туалет на вулиці, але є ідеальна кімната під ванну. Опалення будинку газове. Також в центрі будинку є велика груба під дрова та вугілля з варочную поверхнею, поверхнею для сна. Літня кухня з газовою плитою (газ проведено) та грубою. Гараж. Сінаж. Гарний великий сухий погріб(окремо від будинку). Купа різних сараїв та свинарників. Два коровники. Всі документи на землю, на будинок, на город є. Дах будинку перекривався 7 років назад. Загалом дуже багато простору для реалізації ваших ідей. Гарний краєвид з огороду. Зручно заїзджати в огород технікою. З мінусів: в одному з сараїв завалилась одна стіна і все тримається на центральній балці. Цим треба буде зайнятись. Є проблема з прибуддованим нежилим коридором. Деякі питання з тріщинами по будинку.

владелец
Будинок пгт. Юр‘ївка Павлоградський р. Дніпропетровська область