Продаж від власника! КМ Терещенські Озера. Загальна площа 135м2: внутрішня 103м2+тераса 10м2+підвал 6м2+балкони. Характеристики: стіни пінобетон; утеплення стін мінеральна вата 100мм; утеплена плита першого поверху; теплий монтаж вікон (Rehau двокамерні); двошарове перехресне утеплення перекриття; перегородка між сусідами на горищі; звукоізоляція між сусідами; електрика (7,5квт з можливістю збільшення); газ(котел встановлено); каналізація(септик загальний). Мальовниче тихе місце, парково озерний комплекс від забудовника. Більше фото та інформації за запитом.

владелец
Продам дуплекс у чудовому місці під Києвом

Будинок з земельною ділянкою. Будинок 94 кв. м. Деревʼяний обкладений цеглою. Опалення комбіноване: газовий котел, твердопаливний котел. Електрика три фази на 60 ампер. Підведено вода. Каналізація. Частково металопластикові вікна. Два виходи. Придатний для життя. На подвірʼї: криниця. Літня кухня з столовим приміщенням. Три гаражі. Один з них з оглядовою ямою, можливістю опалення, окремий виїзд на асфальтовану дорогу. Три комплекси цегляних сараїв з можливістю тримати домашню худобу. Два погреби. Подвірʼя заасфальтовано. Виїзд на заасфальтовану дорогу. Загальна площа ділянки 29 соток.

владелец
Будинок з ділянкою  29 соток, с.Шпитьки, Бучанського р-н у.

Продаем дом в 15 км от Киева в с. Шпитьки, в очень живописном и тихом месте. Рядом каскад озер, большой парк. Дом 105 кв.м., с очень удобной, продуманной планировкой. Участок 8 соток. Строили дом для себя, из высококачественных материалов. На материалах не экономили. Все подтверждающие документы имеются, всю историю стройки от начала и до конца предоставим. Облагоустроить участок и сделать ремонт нет уже средств, потому, в срочном порядке продаем. В дом уже проведено электричество 15 кВт, вода. На участке скважина 40 метров, септики. Дом утеплен минватой 10 мм, установлен электрокотел, радиаторы, камин, гребенка и теплый пол. Смело можно заезжать на ремонт. Всю подробную информацию предоставлю по телефону. В селе Шпитьки есть общеобразовательный современный лицей, школа искусств, детские сады, поликлиника и т.д. Если, кто считает, что цена на этот дом завышена, проходите мимо. В эту цену заложена цена участка, подключение всех коммуникаций, работа строителей, доставка и стоимость материалов, на которых не экономили. Если Вы видите новые дома стоимостью в 60 тыс.дол., их строили на продажу, соответственно, из всего самого дешевого и экономили на всём. Реальному покупателю хорошо уступим. Думайте)

владелец
Дом под Киевом в с. Шпитьки
Задайте цену для поиска
Смотрите только те объекты, что вам интересны
$
$

Ділянка знаходиться на південній околиці села Шпитки. Заїзд можливий як від Житомирської траси, так і з боку Білогородки. Площа ділянки-0,4 га, обгородженої бетонним парканом. Підведено власну електролінію на 10 кВ, з власним трансформатором. Сонячна електростанція, потужністю 6 кВт, підключена до мережі. В окремій щитовій виведена можливість підключення в мережу додаткового генератора. На ділянці обладнано відеоспостереження, проведено дротовий інтернет (оптика). Вода – свердловина та окремо колодязь. Площа будинку-360 м2, є підвал-бомбосховище на 4 кімнати, загальною площею 140 м2. Як бомбосховище - обладнане за всіма правилами. Два виходи та вентиляція. Туалет та душ. На всіх вікнах будинку ґрати та жалюзі. Дах черепиця. Стіни блок, утеплені. Зовнішнє оздоблення та зміцнення стін "диким каменем". На горищі «вільний простір», який можна використати для обладнання кімнат або приміщень для зберігання. Будинок повністю автономний. Опалення та бойлер для гарячої води можуть використовувати електрику, тверде паливо (дрова, вугілля тощо) та газ. Є запас: вугілля – 1 тонна, дрова – запас на два роки. Власний газгольдер 5 м3. Обігрівання будинку у підлозі. Розведення виконано таким чином, що можна регулювати на частини будинку та пыдвал. Електробойлер для обыгрыву підлоги може автоматично підтримувати певний діапазон температур, що дає можливість зберігати будинок теплим весь час. Завдяки особливостям конструкції та матеріалу стін та перекритій, будинок дуже добре вентилюється та зберігає температурний режим. Навіть одного каміна вистачає на підтримання температури у будинку. У будинку 7 кімнат, кухня - 24м2, камінний зал, спальня-28м2, бібліотека-40м2, 3 спальні по 14м2 3 вбиральні, 3 санвузли. Висота стелі від 3 метрів. У Камінній залі та бібліотеці 4м. Кухня обладнана меблями, холодильник. У бібліотеці дубові стелажі. Котельня, з блоками керування, та окремим виходом на вулицю. Капітальний гараж на три машини. Під гаражем льох, з окремим входом та власною вентиляцією. "Легкий" гараж, на 4 машини, можливе використання і для інших цілей. Літня кухня 25м2 Плита сербська, на дровах із духовкою. У плиті вбудована система для опалення. Додатково встановили батарею від плити, але вона не потрібна, плита дає достатньо тепла. Бойлери для гарячої води, електроживлення. З південної сторони кухні, під навісом, зона барбекю, з західної - туалет + душова. Каналізація переливна. Окремо обладнано зливову каналізацію.

владелец
Будинок з ділянкою 0,4 га, Шпитьки

География, Шпитьки