Продам газифікований будинок. Терміново!!! Меблі та побутова техніка НЕ залишається! Знаходиться в 10 хв ходьби школа, дитячий садочок, ринок, лікарня, автостанція, паркова зона. Біля будинку невелика земельна ділянка для городу, є місце для хоз. будівель. Опалення ГПО, економно, тепло. Вода заведена в будинок, каналізація. Пишіть Viber, Telegram, телефонуйте

владелец
Продам (ТЕРМІНОВО) будинок в Ширяєве

Продам дом в Ширяево все вопросы по телефону торг есть, кому интересно больше фото и видео скину в вайбер или телеграмм) с документами никаких проблем нет.

владелец
Продам дом        .

Продається будинок за адресою смт Ширяєве, вул. Лесі Українки (Горького) #67, загальною площею 68.2м/кв.! Присадибна ділянка близько 14 соток (великий хоздвір та город)! Опалення пічне, в будинку є дві пічки (одна звичайна і одна вбудована в стіну)! Санвузол в будинку відсутній! Туалет вуличний! Водопостачання заведене в подвіря також є криниця! Є два пргріба (потребують уваги)! В будинку жилих три кімнати і коридор інші потребують ремонту! Ціна договірна! Документи в порядку! Телефон 06******99 Денис!

владелец
Продається будинок!

Популярные запросы