Будинок в житловому стані.
Центральна каналізація, електрика, газ, центральний водопровід.
Будинок розташований у центрі села Коржі. У 2-х хвилинах ходьби - Нова пошта, Укрпошта, ресторан "Хуторок", магазин, пекарня, озеро, ліс.
У дворі є місце для паркування двох автомобілів. Комфорт: кондиціонер, автоматичні ворота, балкон, ванна, огорожа, камін, гостьовий будинок, літній будинок, душова кабіна, тераса.
5 кімнат
з ремонтом
289.4 м²
3-поверховий будинок
власник
844 тис. грн
11 093 грн/м²
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Продається будинок в селі Коржі, Баришівського району
Будинок у житловому стані.
Опалювальна система потребує ремонту. Встановлено індивідуальне газове опалення та грубу (потребує реставрації). В будинку є електрика, газ та центральний водопровід.
Будинок мебльований. Підключено супутникове телебачення.
Продається.
Будинок великий, теплий та світлий. Є підсобні приміщення. На території розташовані ванна, сад, город та огорожа.
Будинок має зручне розташування.
Будинок у гарному стані, використовувався як літня дача. На ділянці є плодоносний сад.
Будинок розташований у затишному селі Коржі із розвинутою інфраструктурою: є школа, магазини, кафе, ресторан, озеро, ліс та річка. У селі є зупинка електрички та до міста їздить автобус за розкладом.