Продається або здамо в оренду будинок площею 64.9 кв м в якому дві жилі кімнати з міжкімнатним коридором та кухнею-коридором. Земельна ділянка - 6 соток. Поряд з будинком знаходиться стайня з коморою. Окремою спорудою поряд з будинком є пивниця (погріб). Близько є магазин, та машиною 2хв до центру.

владелец
Продаж / оренда будинку в м. Комарно

продається житловий повністю цегляний будинок 1.5 поверху підвали придатні під житлові висота 2.25м.стайня 18×5 наполовину зроблена півниця вверху дві кімнати.також є город 300метрів від житла 40сотих.світло газ опалення кирниця сад.Можливий обмін на квартиру у Львові 2-3 кімнатну!!! змоєю доплатою!

владелец
будинок в комарно

Хата загороджена є світло газ нема Подвіря 18 сотих Є керниця з хорошою водою Великий + шо на вкрух нема ні одного сусіда Хата по штокатурена Отеплена пінопластом 5 мм Вікна пластікові Хата на два поверхи На другому поверсі є ще кімнати Знаходиться в невеличкому і тихому містечку місто комарно городоцький район львівська область До львова 40 км До городка 20 км До дрогобича 40 км Більше фото в приват Також дзвоніть питайтеся

владелец
Продається хата з великим подвірям світлом загороджена