Продаж будинків Гнатівка без посередників
5 оголошень по 4 будинках
власник
2.7 млн грн
44 431 грн/м²
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Будинок 60 м² з ділянкою 14 соток.
Будинок знаходиться в аварійному стані та потребує знесення. Ремонт відсутній. Підключено газ та електрику. Система опалення індивідуальна газова. До будинку веде асфальтована дорога. Можливий торг. Будинок розташований в центрі села. Поряд знаходяться школа, дитячий садок, магазини та зупинка громадського транспорту. Відстань до Києва становить 10 км. Санвузол розташований у дворі.3 кімнати
без ремонту
60 м²
14 сот
1 поверх
1960 Рік будівництва
власник
618 тис. грн
36 344 грн/м²
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Продаж будинку 17 м², ділянка 0.3 соток.
Смарт таунхаус з частковим ремонтом. Висока стеля дає змогу зробити спальне місце на «2-му поверсі». Будинок із зовнішнім оздобленням, металопластиковими вікнами, металічними вхідними дверима, також проведено електрику, зроблена стяжка підлоги та розведена сантехніка! Проведено електрику, розведено сантехніку. НЕ РІЕЛТОР, НЕ ЗАБУДОВНИК. Будиночки заселені, сусіди проживають вже не 1 рік. Поруч річка, школа, супермаркети (Сільпо, Фора, Варус), ринок. В 50 метрах зупинка громадського транспорту. Зручна автомобільна розвʼязка ( весь час прямо і ви на берестейському шоссе.) Висока стеля дає змогу зробити спальне місце на «2-му поверсі».1 кімната
без ремонту
17 м²
0.3 сот
1 поверх
Задайте ціну для пошуку
Переглядайте лише ті об'єкти, що вам цікаві.
грн
грн
власник
1.4 млн грн
35 544 грн/м²
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Будинок 40 м² з ділянкою 1 соток.
Продається таунхаус з 1 сотки землі у власності. Стан ремонту не вказано, але зазначено, що він скромний. Підключено електрику потужністю 10 кВт. Водопостачання здійснюється зі свердловини. Меблі відсутні.2 кімнати
без ремонту
40 м²
1 сот
1 поверх
2015 Рік будівництва
власник
10.3 млн грн
69 309 грн/м²
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Продаж будинку 148 м², ділянка 8 соток.
Будинок 2022 року побудови під чистову обробку. Планування будинку представлено на фото. Висота стель 3,10 м. В будинок заведені всі комунікації, включаючи газ та інтернет. Система опалення: індивідуальне газове. Є електрика, вивіз відходів, свердловина. Меблювання: Ні. Без комісії/від забудовника. Можлива оплата в USDT TRC20 або в іншій крипті за домовленістю. Територія огороджена, фасад кований паркан, автоматичні ворота, ландшафт, брусчатка з унікальним 3D малюнком. На ділянці комфортно можна розмістити 2-3 авто. Є можливість добудувати гараж на 1-2 авто. Вулиця заасфальтована та встановлено освітлення. Сучасний, комфортний, теплий, затишний європейський будинок. В будинку присутній камін, а на терасі барбекю/гриль. Підігрів підлоги.5 кімнат
без ремонту
148 м²
8 сот
1 поверх
2015 Рік будівництва