Продаж будинку з земельною ділянкою в центрі с.Бзів від власника. Підїзд асфальтований. На ділянці є цегляний гараж, сарай, погріб, город, фруктові дерева, рядом річка. Електроенергія, газ - підключені, є свердловина - вода заведена в будинок. Торг.

владелец
с.Бзів, продаж будинку з земельною ділянкою

Будинок 1999 року, 13.75 на 13.30м, загальна площа 143м2. Будинок цегляний (Артемівський керамічний), під усім будинком підвал, побудований на фундаментних блоках товщиною 60 см., товсті стіни 55-60 см., утеплені повнотілою червоною цеглою та ракушняком, перекриття підвалу та даху залізобетонні, підведений газ та електрика. На території розташована господарська споруда 7 на 14м. у 2 рівні. Підїзд у центрі села з основної вулиці, поряд розташована церква, клуб, магазини, сільська рада, дитячий майданчик, школа та садок. За територією розташований луг, лісосмуга та річка Ільта. Площа земельної ділянки 0.5 га.

владелец
Власник. Продам будинок в 3-х рівнях за Борисполем

Продаж від власника За детальною інформацією звертайтесь за телефоном 38********13

владелец
Продам будинок в селі Бзів
Задайте цену для поиска
Смотрите только те объекты, что вам интересны
$
$

Продається цегляний будинок 70,3 м2 з земельною ділянкою 0,392 га. На ділянці також розміщені: цегляний гараж, цегляна літня кухня, сарай зі шлакобетону, сарай дерево+глина (стан 3 з 10), колодязь з бетонних кілець, пробивний колодязь. До будинку підведено газ, електрику, телефон. Відеогляд: www.youtube.com/watch?v=8jP_dtZMdf8 З документами все гаразд. Відстань до Києва менше 60 км. Село знаходиться по трасі Київ-Харків.

владелец
Будинок з зем. ділянкою в с. Бзів, Баришівський р-н, Київська обл.