Продається будинок-дача з пічним отопленням в м. Сміла до центрального пляжу на р. Серебрянка 700 метрів. Площа земельної ділянки 0,0675 га. Ділянка приватизована, є можливість добудови. Будинок зі шлакоблоку, загальною площею 76,8м, жила-38м, територія огорожена. В будинку три кімнати 9м . 9м та 19м. кухня 20м. У дворі пробита скважина, вода питна. На ділянці є також гараж з цегли та літня кухня. Лічильники стоять на світло. На території є фруктовий сад (яблуня, груша, слива, виноград, горіх). Всі дерева плодоносні.

Герцена, 3

Продається будинок в м. Сміла, район автостанції. Проведене утеплення будівлі із зовні, в середині стіни та стелі потягнуті, замінені вікна на металопластикові, нова електро проводка, вода заведена в дім. Опалення пічне, обігріває обидві кімнати. У дворі є літня кухня з дровяною плитою, сарай, погреб, дровник. Площа двору дозволяє звести нову будівлю, або використовувати дану ділянку під город чи зону відпочинку. Даний обєкт підходить, як під повноцінне житло, так і під дачу. Вартість - 11 500 доларів. Торг доречний. Комісія АН.

Продається будинок в м. Сміла

Продам дачный участок в садовом товариществе "Нектар", Черкасская обл. Смелянский район, 50км от Черкасс. Размер участка 6 соток,земля приватезирована. Участок расположен в живописном месте, в старом плодовом саду, вдали от городской суеты. На территории товарищества расположены несколько озер. На участке расположен кирпичный дом в 2 этажа и подвалом под домом, кирпичный сарай. На первом этаже веранда, кухня и две жилых комнаты, на втором этаже жилая комната и мансарда. Состояние дома жилое. На участке посажены плодовые деревья и кустарники

владелец
Продам дачу в садовом кооперативе "Нектар"

География, Смела