🏡 Продаж будинку біля Мостиськ — с. Боляновичі, вул. Озерна
Продається житловий будинок 54 м² на доглянутій ділянці 25 соток у мальовничому місці поблизу лісу з двома озерами на ділянці.
Відстань — 20 км до Мостиськ, 85 км до Львова.
📌 Характеристики:
2 кімнати, кухня, веранда, коридор
Світло, газ, вода, каналізація — підключені
Опалення водяне, пічне
На території: гараж (цегляний, 39,8 м²) та господарські будівлі.
Рівна ділянка, зручний заїзд
🌳 Переваги:
Спокійна зелена локація з озерами, поруч з лісом
Гарне сусідство
Підійде як для постійного проживання, так і під дачу, відпочинок
💰 Ціна: 70 000 $
📞 Дзвоніть, щоб домовитись про перегляд — будинок вартий вашої уваги!
Продається затишний житловий будинок з ділянкою 25сот. в мальовничому с.Бортятин, чудово підійде під дачу. (До найближчого м.Судова Вишня 6км., та 30 до кордону Шегині). Площа 51м.кв. три кімнати, кухня, зроблений санвузол. Будинок деревяний, поштукатурений зовні і в середині, дах не протікає, підлоги міцні. Проведено світло, газ, вода. Опалення пічка на газ або дрова. Також на території розташована літня кухня з грубкою та стодола. Будівлі в хорошому стані доглянуті . За будинком протікає потічок.
Село є досить велике, є гарна школа з новим ремонтом, є магазини та кафе. Є медичний пункт. 500м. від будинку знаходиться чудовий сосновий ліс та велике озеро. До села курсує автобус або електричка. Ціна 18 500$ За деталями звертайтесь 0934551891.
3 кімнати
з ремонтом
51 / 45 / 5 м²
1-поверховий будинок
Задайте ціну для пошуку
Переглядайте лише ті об'єкти, що вам цікаві.
грн
грн
власник
425 тис. грн
6 078 грн/м²
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Продається хатинка(дача). Мостиський район, с.Арламівська Воля
Доглянута хатинка-дача. На території є літня кухня з підвалом, комора.
Ціна за домовленістю.
Приватизована ділянка. На території є город, сад, криниця.
До соснового лісу 150 метрів. Чисте повітря. З двох сторін проживають сусіди.
3 кімнати
з ремонтом
70 м²
1-поверховий будинок
власник
1.5 млн грн
42 756 грн/м²
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Дачний будинок ділянка Княжий Міст
Княжий Міст
Будинок площею 35.8 кв.м. стоїть на горбику, на сонці, є великий балкон. Підлога, стеля, сходи полаковані. Між поверхами є люк, щоб тепло не виходило зайво.
Є електрика. Вода підведена на кухню і в душову. Взимку пічка добре гріє.
Є меблі. У душовій є пральна машина.
Приватизовані земля і будинок. Документи всі готові.
На ділянці є дроварня велика, душова, 2 колодязі, підсобка, туалет. Огорожа - бетонні плити. Є місце для альтанки і басейну.
Чудовий краєвид. Тішить око, що на ділянці ростуть гриби! Є молоді дерева: горіхи, яблуні, груші, багато інших; кущі: смородини, лохини, жимолость, ожина. Сосновий ліс поруч, прекрасний ландшафт. Недалеко є база відпочинку Княжі озера, де можна купатися. Доїзд для авто хороший (до години часу). Можливий доїзд зі Львова електричкою до Княжого Мосту, від станції 15хв пішки лісочком.
Все в чудовому, доглянутому стані.
Будинок потребує ремонту. Він має дві кімнати, кухню, коридор, приміщення для санвузла/ванної кімнати та літню веранду.
До будинку підведені світло, газ та вода.
Будинок можна використовувати як дачу або як житло.
Будинок розташований у мальовничому тихому районі, поблизу лісу та міжнародної траси Львів-Краковець. Неподалік знаходиться природа.
На території розташований невеличкий дачний будинок.
На ділянці підведено електрику.
Територія закрита.
Гарне розташування з виходом до лісу. Поруч проживають на постійній основі сусіди.
На території посаджені фруктові дерева та кущі. На ділянці викопаний басейн розміром 5х3 метри.