Терміново продаємо компактний дачний будинок із земельною ділянкою на масиві “Маяк” у м.Луцьк. Масив активно розбудований, сусіди уже живуть. Хороше місце розташування, центральна вулиця, основний доїзд асфальтований (20 м. твердий доїзд). Загальна площа ділянки – 6 соток, кадастровий номер: 0710100000:34:110:1123. Ділянка приватизована, правильної прямокутної форми. Цільове призначення – для ведення садівництва. Посаджені фруктові дерева. На території є компактний цегляний будинок (заг. площа – 45 кв.м.). Електроенергія заведена в будинок, є сезонне водопостачання. Зручна локація для проживання і відпочинку. Місце для будівництва житлового будинку в подальшому чи використання вже існуючого, в якості дачі – вирішувати лише Вам.

Дубнівська вул.

Продам дачу з ділянкою 6,7сот в місті Луцьку на дачному масиві Маяк, що в районі вулиці Дубнівської за Чевермето Будинок цегляний , 2 кімнати, кухня ванна, веранда. Пічка з повітряходами для обігріву будинку. Житловий стан. Будинок утеплений. Підключене світло -3ф, власна свердловина, каналізація-септик В дворі є гараж і сарай. Територія огороджена зі всіх сторін. По вулиці сусіди живуть постійно. Деталі за тел.0955785553

Героїв крут

Знаходиться на Веснянці.Гарне місце для відпочинку

владелец
Дачя для відпочинку

Продаж від власника. Огляд за попередньою домовленістю, торг лише на місці. Площа ділянки 0,0600 га (шість соток), на території: будинок, теплиця, кладова для зберігання інструменту. Є світло, вода, у хатині є газовий балон та плита. Дача знаходиться в дачному масиві Промінь, перший поворот праворуч після залізничного переїзду. Ділянка на горбку - вода не затоплює територію, завжди сухо. Будинок і господарські споруди з цегли. В будинку кімната, коридор-кухня, є місце на горищі, також, є підвал.

владелец
Продам дачу, дачний будинок (дачний масив Промінь)

Продам дачний будиночок новий зроблений з соснового бруса без ділянки на перевезення ціна з установкою на ваш фундамент або зроблю інший.

владелец
Будинок дача новий з дерева сруб ,баня.

Популярные запросы

География, Луцк