Будинок триповерховий, два поверхи житлові, один цокольний. Перший поверх складається з великої кімнати та кухні. На другому поверсі розташовані три кімнати, одна з яких прохідна.
Опалення твердопаливне. Є камін. Є свердловина та електрика. Є можливість провести інтернет.
Реальному покупцю торг.
Будинок має балкон. Є цоколь та підвал.
Дача знаходиться в кінці вулиці, що відкриває вид на гарну природу. В 3 хвилинах знаходяться річка, озеро та ліс. Недалеко зупинка. Добрі сусіди.
Дачний будинок з великою кімнатою 17 кв.м., коридором та кухнею. Є можливість облаштувати другий поверх. Ремонт житловий.
Є діюча грубка, обкладена плиткою.
Продаж з меблями.
Територія 6 соток. Є гараж, криниця, погріб та фруктові дерева.
Дачний будинок капітальної забудови має 2 поверхи. На другому поверсі є балкон. Будинок має зручності, включаючи санвузол, воду та каналізацію. Є гараж і погріб.
Будинок має пічне опалення (грубка) та камін. Є два види водопостачання: криниця та скважина.
Будинок мебльований.
Будинок можна проживати цілий рік.
Земельна ділянка прямокутної форми площею 6 соток. На ділянці ростуть плодові дерева.
Будинок має зручне розташування поблизу траси Житомир-Вінниця. Поблизу розташовані магазин, кафе та баня.
У дворі розташований санвузол.
Є система твердопаливного опалення. У дворі є колодязь із питною водою.
У будинку є піч.
Дача має гараж.
Будинок знаходиться неподалік озера.
Є криниця, велика альтанка 4 на 3 метри. Зручний зїзд для машини з парковочним місцем.
Квартира мебльована.
Є гарний паркан.
Привітні сусіди.
На земельній ділянці є плодові дерева (яблуні, горіх, вишні, груша, абрикос, персик, виноград, малина тощо). Ділянка приватизована.
Будинок має 2 кімнати, кухню, погріб та маленький сарайчик, пристроєний до будинку. Зроблений косметичний ремонт.
Будинок має твердопаливну систему опалення. У дворі розташований санвузол.
Меблі та техніка не вказані.
Будинок розташований на центральній вулиці з асфальтовим покриттям та освітленням. У дворі є скважина з питною водою та молодий садок.
Будинок розташований у кооперативі "Прогрес".
Дача нова. Є гараж.
Підведене світло (електроенергія). Встановлена грубка для обігріву приміщення.
У дачі встановлена грубка.
Дача з усіма необхідними документами.
Дача розташована в мальовничому екологічно чистому місці. Поруч дубовий ліс, де можна збирати гриби та ягоди.
На території дачі є молоді фруктові дерева.
Будинок деревяний, обкладений цеглою. Стіни побілені. У будинку 2 кімнати.
У дворі є криниця. Газова труба підведена до воріт, але не підключена.
Через 800 метрів від будинку знаходиться ставок.
На території розташований металевий вагончик з двома кімнатами.
Є електропостачання.
Приватизована земельна ділянка. На території багато плодових дерев.
Поруч знаходяться школа, дитячий садок, магазини, кафе. Всього 500 метрів до мальовничого ставка з відомим Будиночком Рибалки. Село розташоване на однаковій відстані від двох міст — 20 км до Бердичева та 20 км до Житомира.
Обєкт ідеально підходить як для дачного відпочинку, так і для облаштування житла.
2 кімнати
29.6 м²
1-поверховий будинок
власник
206 тис. грн
2 269 грн/м²
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Дача 90м.кв+ 20 соток 50 км від Житомира электричкою на Фастів
Будинок загальною площею 90 кв.м. має житлову площу 30 кв.м. (2 роздільні кімнати по 15 кв.м. кожна), кухню з пічкою площею 15 кв.м. та технічні приміщення: гараж 30 кв.м. і льох під кухнею 15 кв.м. Є цегляний туалет.
У будинку залишається меблі: сервант, полірований обідній стіл, круглий стіл, поліровані тумби, 2 двоспальні дивани, полуторна полірована ліжко з матрацом, окремі матраци, 3 мякі крісла, ковдри, подушки, робочий одяг, інструмент та багато іншого.
Земельна ділянка приватизована, є кадастровий номер. Можливий торг.
Земельна ділянка огорожена парканом з колючого дроту. Є блоковий фундамент під будівництво 6.0м. × 6.0 м. Також є фундаментні блоки та будівельні матеріали. На ділянці ростуть плодові дерева, виноград, є город.
Від м. Житомира до дачної ділянки 50 км електричкою Житомир - Фастів з ж. д. вокзалу. Від ж. д. зупинки до ділянки 10 хвилин пішки. До лісу з грибами, ягодами та зайцями 10 хвилин пішки. Гриби та зайці зустрічаються прямо на ділянці. Також можна доїхати особистим транспортом до села Степок або села Яроповичі по асфальтній дорозі, а далі через залізничний переїзд по грунтовій дорозі 4 км.
Є колодязь.
Будинок побудований якісно, для себе. Є підвал, місце під інші господарські будівлі, літня кухня. Все огорожено добротним непросідаючим бетонним парканом.
У будинку є всі зручності, меблі та техніка: бойлер, холодильник, санвузол з душем, телевізор, пральна машина, газова плита та газ. балони.
Будинок і ділянка приватизовані. Документи впорядковані.
Ділянка доглянута. Є сад з близько 40 фруктовими деревами, кущами ягід та квітником. Також є вуличний душ та туалет.
Є криниця, станція та відводи.
Садиба включає хату з пічним опаленням, літню кухню та господарські споруди.
У хаті є меблі та підключений інтернет.
Документи на садибу впорядковані.
Поблизу розташовані Будинок культури, школа, садочок, ФАП та 2 продуктові магазини.
Теплий і затишний будинок, придатний для проживання або як дача.
Проведений інтернет. Є трьохфазний лічильник. Встановлені металопластикові вікна. Є 2 діючі грубки.
У будинку залишаються меблі та нова побутова техніка: холодильник, інфрачервона плита, мікрохвильова піч.
На території є відеонагляд, який керується дистанційно. Є криниця, літня кухня, хороший погріб, 4 сараї (в одному є яма для зберігання овочів). Туалет на вулиці.
Асфальтований підїзд. Доглянута ділянка площею 25 соток родючого чорнозему. На території ростуть полуниця, ожина, жимолость, ірга, інжир, порічки та фруктові дерева.