Квартира має оригінальний стиль і дизайн з яскравим інтерєром і відмінним ремонтом зі сучасних матеріалів. У ванній кімнаті встановлена зручна душова кабіна. Кухня повністю обладнана всім необхідним і має обідню зону зі столом і стільцями.
Квартира укомплектована всією необхідною побутовою технікою. Є фен і праска.
В квартирі є Wi-Fi.
Можливе паркування у дворі.
Квартира розташована в зручному місці з прекрасною транспортною розвязкою. Поблизу знаходяться супермаркети, міні-ринок, перукарні, салони, відділення банків, ресторани, нічні клуби.
Квартира має оригінальний стиль і дизайн, яскравий інтерєр та чудовий ремонт з використанням сучасних матеріалів. Ремонт виконано на єврорівні.
Квартира повністю укомплектована необхідною побутовою технікою. У кімнаті є велике двоспальне ліжко, двоспальний розкладний диван, плазмовий телевізор, супутникове телебачення та кондиціонер. У ванній кімнаті встановлена зручна ванна. Кухня повністю обладнана всім необхідним та має обідню зону зі столом та стільцями.
При заїзді взимається страховий депозит у розмірі однієї ночі проживання, який повертається при виїзді, якщо квартира буде в початковому стані.
Квартира має зручне розташування неподалік від супермаркетів, міні-ринку, парикмахерських салонів, відділень банків, ресторанів, нічних клубів. Прекрасна транспортна розвязка.
Номер оснащений кондиціонером, холодильником, телевізором, електрочайником. Доступний безкоштовний Wi-Fi.
На території готелю є безкоштовна парковка.
Отель розташований у мальовничому парку з сучасним ландшафтом, ідеальним для побачень, сімейних прогулянок та занять спортом на свіжому повітрі.
Отель знаходиться в 5 хвилинах ходьби від моря. Відстань до аеропорту становить 7 км, до центру міста - 3 км.
Номер має сучасний дизайн.
У номері є дві односпальні ліжка, кондиціонер, холодильник, телевізор.
На території готелю є безкоштовна парковка та живописний парк з сучасним ландшафтом.
Отель розташований у 5 хвилинах ходьби від моря, за 3 км від центру міста та за 7 км від аеропорту.
Сучасний номер делюкс з окремою спальнею, вітальнею, кухнею, санвузлом та балконом.
Номер оснащений кондиціонером, холодильником, телевізором.
На території готелю є безкоштовний Wi-Fi та безкоштовна парковка.
Територія готелю являє собою мальовничий парк з сучасним ландшафтом, ідеальний для побачень, сімейних прогулянок та занять спортом на свіжому повітрі.
Отель розташований за 5 хвилин ходьби до моря.
Уютна квартира з балконом.
Є завжди гаряча вода і газ.
Квартира обладнана кондиціонером, двокамерним холодильником, мікрохвильовою піччю, електрочайником і пральною машиною.
Квартира розташована в центрі Одеси, неподалік Французького бульвару та торгового центру Фонтан Скай. Відстань до моря становить 900 метрів.
Квартира прохолодна. З балкона відкривається вид на зелений проспект.
Квартира має сучасний ремонт.
На території будинку розташований спа-центр, а влітку працює басейн.
Квартира знаходиться за 5 хвилин від моря.
Квартира повністю укомплектована всім необхідним для комфортного проживання.
Квартира має прекрасний дизайн.
Квартира розташована біля моря.
З вікон відкривається шикарний вид на море. З квартири можна спостерігати чудові заходи та світанки.
Квартира зроблена з сучасним ремонтом.
На території будинку є спа-центр, а влітку працює басейн.
До моря - 5 хвилин.
Вікна квартири виходять на ботанічний сад, що створює незабутню атмосферу. Квартира повністю укомплектована всім необхідним для комфортного проживання.
Квартира з новим ремонтом та шикарним дизайном. Встановлено комфортні меблі та освітлення.
Квартира повністю укомплектована всім необхідним для комфортного проживання.
На території є парковкові місця під охороною.
До моря можна дійти пішки за 5 хвилин. Поблизу розташовані зупинка трамвая, ресторан та магазин.
Квартира з сучасним ремонтом, стильний дизайн. Все продумано до дрібниць для комфортного відпочинку.
Квартира здається в оренду.
На території будинку є спа-центр, а влітку працює басейн.
Квартира розташована в 5 хвилинах від моря. Поблизу є магазини та ресторани.
У квартирі є все необхідне для комфортного проживання.
Квартира має чудовий дизайн, все продумано для комфортного відпочинку.
Є шикарна тераса. Влітку працює басейн.
З вікна відкривається прекрасний вид на море. Великі заходи і сходи сонця.
Квартира має чудовий дизайн та стильний інтерєр.
Квартира розташована на закритій території. Влітку працює басейн.
До моря, парків, магазину та ресторану можна дійти всього за 5 хвилин.
З вікна квартири відкривається прекрасний вид.