Будинок, в якому є світло, опалення, газ, вода в дворі, 6 сот., кутова ділянка, центр села, ходять маршрутки, електрички,стан потребує ремонту, але будова капітальна. Від Хмельницького 16 км.

Продам будинок Чорний острів, Центр

Продам будинок площею в 149 кВ.м. Під будинком є підвал та гараж. Власник. Зручна транспортна розвязка, від будинку до зупинки 5 хв ходьби. Будинок без внутрішніх робіт: (стіни, цегла, газоблоки, фундамент, бетонні плити, дах). Біля будинку знаходиться город. Неподалік від будинку знаходиться річка. Поруч постійно живуть сусіди. По вулиці проведено світло та газ. Всі документи оформлені належним чином! За більш детальною інформацією - телефонуйте!!!

владелец
Продам будинок площею в 149 кВ.м.

Продам земельну ділянку в центрі села чорний острів, з житловим будинком. Садок, город, 16 соток . Вода, газ, світло, погріб, господаські будівлі на ділянці. Та гараж Можливість поділу земельної ділянки для будування кількох будинків, великий фасад. 20 км від Хмельницького Не подалік дому є продовольчі магазини, школа, дитячий садок, лікарня, Продаю дім з меблями, є установка на тепло від газу, а також на дрова Опалюються усі кімнати. Можливий обмін (квартири )

владелец
Продам дім , з земельною ділянкою можливий обмін на каартиру
Задайте цену для поиска
Смотрите только те объекты, что вам интересны
$
$

Пропонуємо розглянути для життя квартиру в с.Вовча Гора (Чорний Острів). В квартирі газове опалення, вода - криниця поруч біля будинку, Є сарай та ділянка під город. Поруч є все необхідне для життя: магазин, аптека, школа.

Квартира в с.Чорний Острів