Продаж і оренда нерухомості в м. Фонтанка
1 445 оголошень по 574 об'єктах
3.6 млн грн
59 987 грн/м²
Грецька вулиця, 2
Житловий квартал Авторський, Фонтанка
Скопіювати посилання
Поскаржитися
В продаже евродвушка с качественным ремонтом. Большая кухня-гостиная и отдельная спальня с гардеробной и выходом на балкон. Полностью укомплектована мебелью и техникой. Двухконтурный газовый котёл.
Шикарная придомовая территория с морским свежим воздухом.
1 кімната
з ремонтом
60 / 40 / 18 м²
монолітно-каркасна
поверх 3 з 7
2014 Рік будівництва
2.2 млн грн
50 478 грн/м²
Травневий провулок, 6
Житловий квартал Авторський, Фонтанка
Скопіювати посилання
Поскаржитися
ЖК Авторский 1к. кв. 44 м.кв. Начат ремонт ,выполнены все черновые работы. Разводка электрики, водоснабжения, установлены приборы учёта, двухконтурный котёл. Квартира смотрит в сторону моря.
1 кімната
без ремонту
44 / 27 / 10 м²
монолітно-каркасна
поверх 3 з 7
2020 Рік будівництва
Задайте ціну для пошуку
Переглядайте лише ті об'єкти, що вам цікаві.
грн
грн
1.5 млн грн
34 437 грн/м²
вулиця Чехова, Будинок 13
Житловий район Сади Рів'єри, Фонтанка
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Квартира в кирпичном доме на Посёлке Котовского в ЖК Сады “Ривьеры”
Общая площадь - 44,52 метра. Просторная кухня, спальня, санузел, гардеробная. Находится в 13 секции, ключи на руках - можно приступать к ремонту. В доме два лифта, детская площадка. Закрытая территория, большая парковка. Развитая инфраструктура рядом с жилым комплексом.
*Продажа без дополнительных расходов для покупателя
Цена - 34.500$
1 кімната
без ремонту
44.52 / 13.77 / 18.23 м²
цегляна технологія
поверх 6 з 10
2026 Рік будівництва
1.6 млн грн
400 тис. грн/сот
Західна вулиця
Фонтанка, Одеський район
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Кутова ділянка у Фонтанці-1, найближчому передмісті Одеси.
Поруч - ТРЦ Рівєра, супермаркети Таврія В та АТБ.
Ділянка обнесена капітальною огорожею.
Заведено комунікації. Е всі необхідні документи.
Під забудову
4 сот
17.8 млн грн
635 тис. грн/сот
Фонтанка, Одеський район
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Продається ділянка 28 соток у Фонтанці, перша лінія 2 ділянки . Чудовий варіант для забудови сучасного комплексу таунхаусів або інших інвестиційних проєктів.
Характеристики:
Площа: 28 соток
Перша лінія
Усі комунікації поруч
Переваги:
Престижна локація з високим інвестиційним потенціалом
Перша лінія біля моря
Зручний доступ та під’їзд до ділянки
Розвинена інфраструктура
Ідеальне місце для забудови та швидкої реалізації проєктів
Одна з найкращих пропозицій у цьому районі
Локація:
Фонтанка популярний і активно забудовуваний район.
До моря, магазинів і транспорту можна дійти пішки.
Такі ділянки з’являються дуже рідко !
Телефонуйте зараз.
Під забудову
28 сот
369 тис. грн
61.5 тис. грн/сот
Фонтанка, Одеський район
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Представляємо вам унікальну пропозицію на ринку нерухомості - ділянка без споруд в мальовничому районі Фонтанка, Лиманський район, Одеська область. Ця ділянка знаходиться в самому серці природи, в мальовничому кооперативі СК "Заря", що робить її ідеальним місцем для життя, відпочинку або інвестицій.
Ділянка площею 6 соток має зручну форму і фасад довжиною 20 метрів, що забезпечує легкий доступ до нерухомості. Тут ви знайдете всі необхідні умови для створення затишного і комфортного простору: вільна площа, де можна втілити свої дизайнерські задуми, наявність госакта і убежища, а також можливість ведення городництва.
Особливою перевагою цієї ділянки є її близьке розташування до моря лиману, який знаходиться в пішій доступності. Це ідеальне місце для тих, хто цінує свіжий повітря, красиві пейзажі і можливість насолоджуватися природою прямо вдома.
Покупка цієї ділянки - відмінна інвестиція в майбутнє. Тут ви зможете створити свій куточок затишку і спокою, де кожен день буде наповнений радістю і гармонією. Не пропустіть можливість стати власником цієї унікальної ділянки і взяти участь у створенні своєї маленької райської усадьби.
Телефонуйте прямо зараз і дізнайтеся більше про цю прекрасну пропозицію. Поспішайте, кількість місць обмежена!
Сільгосппризначення
6 сот
Обрати розташування комерції
2.3 млн грн
60 787 грн/м²
вулиця Чехова,
Житловий район Сади Рів'єри, Фонтанка
Скопіювати посилання
Поскаржитися
№ 5417
Квартира в цегляному будинку в житловому комплексі Сади Ревєри.
Закрита територія.
Своє АГВ опалення.
Квартира після ремонту, ніхто не жив. Меблі та техніка входять у ціну.
Поруч Супермаркет АШАН.
Через дорогу море.
1 кімната
з ремонтом
38 / 1 / 1 м²
поверх 4 з 9
2022 Рік будівництва
1.7 млн грн
29 993 грн/м²
Центральна вулиця, 24
Фонтанка
Скопіювати посилання
Поскаржитися
№ 7116
Квартира на продаже, расположенная в спокойном районе, готова к комфортному проживанию.
Просторная, светлая комната с уютным диваном и системой хранения. Дизайн в нежных тонах создает атмосферу уюта, а большое окно наполняет пространство естественным светом.
Удобное пространство с большой кроватью и современным оформлением, где можно создать идеальную атмосферу для отдыха.
Современно оборудованная кухня с необходимой техникой. Функциональные шкафы обеспечивают достаточно места для хранения.
Уютный и практичный, оснащённый ванной и стиральной машиной, что добавляет удобства в повседневной жизни. Удобная прихожая с местом для хранения обуви и верхней одежды.
Зеленый двор с возможностью провести время на свежем воздухе, особенный уют создают деревья и ухоженная территория.
Квартира идеально подходит для семьи или пары, желающих наслаждаться удобством и уютом. Не упустите возможность стать её владельцем!
2 кімнати
з ремонтом
57 / 36 / 11 м²
поверх 2 з 2
2 млн грн
200 тис. грн/сот
вулиця Котляревського
Фонтанка, Одеський район
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Перспективна ділянка для будівництва ВАШОГО будинку. Поруч все забудовано! Ділянка рівна, 0,997 га. На ділянці є вода та світло. Є фундамент. Не відкладайте на завтра, телефонуйте прямо зараз!
Під забудову
10 сот
2.9 млн грн
45 901 грн/м²
Центральна вулиця, 3
ЖК Фонтанка сіті, Фонтанка
Скопіювати посилання
Поскаржитися
2 кімнатна квартира з частковим ремонтом у ЖК "Парк Фонтанів".
Виконані всі чернові роботи: проведена електрика, відштукатурені та відшпакльовані стіни, у ванній кімнаті встановлена система інсталяції для туалету, встановлені броньовані двері.
Гарне планування: дві окремі кімнати, простора кухня з виходом на балкон, вбиральня.
Квартира у новому, сучасному, житловому комплексі, що передбачає велику територію з цілодобовим відеоспостереженням.
Територія комплексу упорядкована дитячими майданчиками для дітей різного віку, фітнес-клубом, дитячим садком та супермаркетом. Зона відпочинку для дорослих із гарними фонтанами.
У пішій доступності морське узбережжя із чистими доглянутими пляжами. Хороша транспортна розвязка у будь-якому місці міста.
Телефонуйте!
2 кімнати
без ремонту
62.9 / 28.3 / 15.2 м²
цегляна технологія
поверх 4 з 10
2010 Рік будівництва
власник
3.7 млн грн
48 123 грн/м²
вулиця Чехова,
Житловий район Сади Рів'єри, Фонтанка
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Акція!!! Знижки при купівлі більшої площі чи декількох обʼєктів.
Продається комерційне приміщення напроти ТЦ Riviera Shopping City, нежитловий фонд з гарним плануванням, панорамні вікна, окремий вхід, загальною площею - 76,3 м2, на 1 поверсі в новому цегляному житловому будинку, за адресою Фонтанка, вул. Чехова, 1 ЖК "Сади Рівєри" напроти ТРЦ Рівєра.
В наявності 12 приміщень загальною площею 1041,8 м2, які складаються з приміщень 38,3 м2 , 51,1 м2, 76 м2, 92,7 м2 та 117,1 м2.
Раціональне планування, яке можна трансформувати під любі професійні рішення до 1041,8 м2.
Наявність приміщень з пандусами.
Інформація:
• вода, електрика, опалення;
• висота приміщення - 3,55 m;
• електрика;
• Додаткові фото та інформація за запитом.
• Документи готові до угоди - право власності.
Торгівельне, Послуги, Офіс, Банк
76 м²
2.4 млн грн
56 832 грн/м²
вулиця Чехова, Будинок 5
ЖК Парк Фонтанів, Фонтанка
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Продам 1- комн. квартиру
ВОЗЛЕ МОРЯ, в ЖК Парк Фонтанов".
Новый, сданный дом из красного кирпича! Общая площадь квартиры - 43 кв.м. Расположена на 6 этаже 10 этажного дома. Есть балкон. Выполнен Евроремонт. Полная комплектация мебелью и техникой.
Всё новое, никто не жил.
Закрытая, охраняемая территория. Красивый ландшафт с фонтанами, детскими площадками. Шикарное месторасположение : в пешей доступности самый большой в Одессе ТРЦ "Ривьера". СОГЛАСНЫ ПОД ПРОГРАММЫ !!!
1 кімната
з ремонтом
43 / 15 / 23 м²
цегляна технологія
поверх 6 з 10
2022 Рік будівництва
2.4 млн грн
48 878 грн/м²
вулиця Незалежності, 4
ЖК Форрест, Фонтанка
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Продам 1 комн. квартиру у моря в Фонтанке на ул. Независимости в самом центре ЖК "Форест".
Квартира площадью 50 м2, расположена на 5 этаже 10 этажного дома. Состояние от строителей.
Сан узел совмещен. Есть балкон. СОГЛАСНЫ ПОД ПРОГРАММЫ !!!
1 кімната
без ремонту
50 / 18 / 14 м²
монолітно-каркасна
поверх 5 з 10
2017 Рік будівництва
4.9 млн грн
62 653 грн/м²
вулиця Чехова,
Житловий район Сади Рів'єри, Фонтанка
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Продается просторная 2 комн. квартира в ЖК "Ривьера Сити" на ул. Чехова / Фонтанка 1
Общая площадь - 78 кв.м + кухня 15 кв.м. Расположена квартира на 5 этаже 9 этажного дома.
Во всей квартире выполнен современный, качественный евроремонт. Свое индивидуальное отопление 2 АГВ котел.
Квартира полностью укомплектована мебелью и техникой. Делалось все для себя. Рядом ТРЦ"Ривьра",остановки общественного транспорта. СОГЛАСНЫ ПОД ПРОГРАММЫ !!!
2 кімнати
з ремонтом
78 / 45 / 15 м²
цегляна технологія
поверх 5 з 9
2017 Рік будівництва
4.1 млн грн
40 302 грн/м²
Травневий провулок, 6
Житловий квартал Авторський, Фонтанка
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Продам просторную 3 комн квартиру с элитном ЖК Авторский квартал у моря.
Квартира, общей площадью 102 м2, расположена на комфортном 2 этаже 7-этажного дома.
В квартире 3 раздельные комнаты и просторная кухня-студия, раздельный сан узел, есть гардеробная и кладовая.
В квартире панорамные окна АГВ отопление, газ.
В комплексе есть подземный паркинг, большая гостевая парковка, аварийное электро- и водоснабжение, видеонаблюдение, территория под охраной, индивидуальный доступ к парадной и на этажи.
В самом доме развитой комплекс коммерции: аптека, лаборатория, кафе, фитнесс клуб и т.д.
В непосредственной близости от комплекса находится ТРЦ Ривьера, а также 2 супермаркета.
До моря и пляжа "Яхта" 900 м.
3 кімнати
без ремонту
102 / 40 / 20 м²
поверх 2 з 7
2020 Рік будівництва
1.1 млн грн
30 038 грн/м²
вулиця Академіка Сахарова, Будинок 2
ЖК BRUSSELS, Фонтанка
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Продам однокомнатную квартиру в ЖК Брюсселс
Общая площадь 37,1м2
2 этаж из 6
ДОМ СДАН
Готовы под программы!
Отопление электрокотёл
В квартире разведена электрика, вода и канализация
Есть вывод для кондиционера, Установлен унитаз, душ.
1 кімната
без ремонту
37 / 17 / 9 м²
цегляна технологія
поверх 2 з 6
2020 Рік будівництва
2.4 млн грн
63 008 грн/м²
Травневий провулок, 6
Житловий квартал Авторський, Фонтанка
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Однокомнатная квартира студия с ремонтом в элитном ЖК Авторский в Черноморской Ривьере. Квартира с качественным дизайнерским ремонтом, полностью укомплектована мебелью и техникой,
Удобная планировка: просторная кухня-гостиная и отдельная уютная спальная комната. Полностью закрытая, охраняемая территория в паре минут пешего хода к морским пляжам и парковой зоне.
66706
1 кімната
з ремонтом
38.8 / 6.3 / 23 м²
поверх 2 з 7
2020 Рік будівництва
2.4 млн грн
42 035 грн/м²
Центральна вулиця, 36
Фонтанка
Скопіювати посилання
Поскаржитися
2 комнатная квартира Фонтанка-3 ул. Центральная с капитальным ремонтом. Квартира с газом. На полу ламинат, современная облицовка, в стоимость входит мебель и техника. Хорошее месторасположение-рядом школа, детский садик, магазины, детская площадка, аптека, поликлиника, супермаркет, базар, кафе, почта. Через дорогу море. Хорошая транспортная развязка.Торг!
2 кімнати
з ремонтом
56 / 27.3 / 12 м²
поверх 1 з 2
1.3 млн грн
23 817 грн/м²
Центральна вулиця, 28
Фонтанка
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Двухкомнатная квартира ул. Центральная Фонтанка-3. Чистое жилое состояние. Теплые полы на балконах, индивидуальное отопление-двухконтурный котел, электрика новая. Хорошее месторасположение-рядом школа, детский садик, магазины, детская площадка, аптека, поликлиника, супермаркет, базар, кафе, почта. Через дорогу море. Хорошая транспортная развязка.
2 кімнати
без ремонту
56 / 30 / 12 м²
поверх 1 з 2
1.3 млн грн
32 482 грн/м²
вулиця Академіка Сахарова, Будинок 1
ЖК Акварель 10, Фонтанка
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Продам однокомнатную квартиру в ЖК Акварель - 10
ул. Сахарова
Новый комплекс с концепцией город в городе, где есть все необходимое на территории
Малоэтажные дома, расположены в дали от основной дороги
Комплекс идеально расположен, рядом рынок Початок, развитая инфраструктура, супермаркеты, школы, садики, остановка транспорта
До моря 15 минут езды
Квартира 39,68 м2
расположена на 4 этаже
вид во двор, восточная сторона
Закрытая охраняемая территория, двор без машин, прогулочные аллеи, спортивные и детские площадки
1 кімната
без ремонту
39.68 / 15 / 20.25 м²
поверх 4 з 6
333 тис. грн
51.1 тис. грн/сот
Фонтанка, Одеський район
Скопіювати посилання
Поскаржитися
В продаже приватизированный участок площадью 6,52 сотки, расположенный между селами Фонтанка и Александровка, в Лиманском (Коминтерновском) районе Одесской области, вблизи Дофиновский лиман (Большой Аджалыкский), в составе СТ «Аджалык».
Участок правильной формы, ровный, без строений, ограждён, предусмотрен удобный заезд. Широкий фасад — 20 метров, что позволяет рационально спланировать застройку. На территории растут несколько плодовых деревьев.
Подведён водопровод, по участку проходят линии электроснабжения (столб) и газа.
Имеются государственный акт и кадастровый номер. Лиман находится в непосредственной близости.
Район обжитой, с постоянными соседями, что делает участок подходящим как для дачного отдыха, так и для строительства жилого дома.
Сільгосппризначення
6.52 сот
можливий продаж по єОселя
4.2 млн грн
44 435 грн/м²
вулиця Чехова, 2
ЖК Парк Фонтанів, Фонтанка
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Продаж квартири в ЖК Парк Фонтанів. Квартира з якісним дорогим ремонтом, Не планували продавати. Дуже гарний крайовид. З тераси є чудовий боковий вид моря.Чудовий світанок та захід сонця Вам гарантуємо!
Будинок та двір:
Двір закритого типу з охороною. В будинку все є - маркет, аптека, стоматолог, перукарня, дитячі заклади та інше.Не гайте часу! Телефонуйте! Домовимось!
3 кімнати
з ремонтом
95 / 30 / 36 м²
цегляна технологія
поверх 10 з 10
2020 Рік будівництва
267 тис. грн
26.7 тис. грн/сот
Фонтанка, Одеський район
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Продаж від власника та без комісії, земельної ділянки яка знаходиться в Одеській області, Лиманський район, Фонтанська сільська рада.
В наявності 12 ділянок, з них 6 розташовані поруч. Всі ділянки площею по 10 соток та рівної форми. Вартість кожної ділянки 6000$.
Категорія земель: Землі сільськогосподарського призначення
Вид цільового призначення: A.01.05 - Для індивідуального садівництва
Вид використання земельної ділянки: Для індивідуального садівництва
Чудове місце розташування, піша доступність до пляжу на Косі, а до пляжа Дофіна 3 км. Простір дозволяє створити туристичний бізнес- глемпінг, кемпінг, заміський відпочинковий комплекс і т.д.
Відстань до Одеси 23 км.
Є можливість зміни цільового призначення.
При купівлі декількох земельних ділянок присутній торг.
За детальною інформацією телефонуйте.
Сільгосппризначення
10 сот
можливий продаж по єОселя
16.9 млн грн
58 209 грн/м²
Тініста вулиця
Фонтанка, Одеський район
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Сучасний, стильний та повністю готовий до життя будинок із якісним євроремонтом, розташований на доглянутій ділянці з ландшафтним дизайном 🌿
📐 Площа будинку — 290 м² | Ділянка — 10 соток
✔️ Ідеальне планування:
• 4 світлі кімнати
• кухня-їдальня 50 м²
• повна приватність і затишок
✨ Уся меблі та техніка залишаються новому власнику — можна заїжджати одразу після угоди!
✔️ Усі комунікації підключені
✔️ Документи готові до угоди
Будинок, де продумано все — від комфорту до енергонезалежності 🔥
Телефонуйте — організую перегляд
4 кімнати
з ремонтом
290 / 93 / 50 м²
10 сот
2 поверхи