Квартира має роздільне планування. Зроблений дизайнерський ремонт.
Квартира повністю мебльована та оснащена технікою.
Безкоштовна консультація з питань оформлення іпотеки та участі у держпрограмах "єВідновлення", Постанови №206, №214, №280, №719. Платять гроші за рекомендацію.
Квартира розташована в царському будинку. У будинку централізоване опалення та центральний водопровід.
Квартира знаходиться в 5 хвилинах від станції метро Площа Українських Героїв.
Квартира в хорошому стані, виконано євроремонт. Планування роздільне. На першому поверсі розташовані простора вітальня, кухня, балкон, ванна кімната з душем. На другому поверсі знаходяться спальня, кабінет, друга вбиральня з ванною, гардеробна/комірка.
Квартира повністю мебльована. Є всі необхідні меблі та побутова техніка, включаючи посудомийну машину, сушильну машину, холодильник, варильну панель, мікрохвильову піч, духовку, плиту, пральну машину. Встановлено телевізор, швидкісний інтернет і Wi-Fi.
Пропонується в довгострокову оренду від власника. Можливе заселення іноземців та сімей з дітьми.
Квартира розташована в царському будинку. Є парковка у закритому дворі. Територія охороняється, є консєрж. Сусіди привітні та спокійні.
Квартира знаходиться в центрі міста. Поруч розташовані станція метро Площа Українських Героїв, парк Тараса Шевченка, вул. Хрещатик, ТРЦ Gulliver.
Квартира обладнана резервним живленням, що забезпечує автономність при блекауті. Є балкон.
Квартира має формат студіо та окрему спальню. Євроремонт. Санвузол суміжний.
Є газ та центральний водопровід. Працює інтернет.
Квартира повністю мебльована та обладнана технікою. У комплектацію входять електрочайник, холодильник, праска, мікрохвильова піч, плита, пилосос, пральна машина. На кухні є меблі.
Оплата на ФОП та офіційна реєстрація можлива. Без комісії для орендаря.
Квартира розташована в царському будинку. Є світлий відкритий балкон.
Квартира знаходиться в самому серці Києва, в одному з найхаризматичніших районів. Поруч розташована станція метро Українських Героїв, улюблені кавярні, магазини.
У квартирі є ванна кімната з ванною. Є кондиціонер. Можливе паркувальне місце. Домашні улюбленці дозволені.
Квартира з хорошим косметичним ремонтом. Планування включає простору прихожу, окрему спальню з власною ванною кімнатою, велику вітальню з балконом та кухню-студію. Виконано авторський проект ремонту.
У квартирі встановлено бойлер та кондиціонер.
Квартира повністю укомплектована меблями та технікою, включаючи повноцінну кухню.
Квартира розташована в сталінці, історичному центрі Києва, в якісному цегляному царському будинку.
Квартира має ідеальне розташування в самому серці столиці. В пішій доступності знаходяться парк Шевченка, магазини, супермаркети, кавярні, ресторани, ТРЦ, фітнес-клуби, банківські та поштові відділення, бізнес-центри. Станція метро "Площа Українських регоїв" знаходиться за 2 хвилини пішки.
Квартира простора та світла з високими стелями.