1к.Найближче м.Лівобережна м.Дарниця.Затишна.Фото.
Здається однокімнатна квартира в довгострокову аренду.Дім розташований далеко від галасливих проспектів, і в той же час з добре розвиненою інфраструктурою та транспортною розвязкою. Квартира укомплектована всією необхідною для затишного проживання меблями та технікою.Квартира Вільна. Можна дивитися
Квартира здається вперше після косметичного ремонту. Планування роздільне. Санвузол суміжний. Балкон засклений.
Система опалення централізована. Є газ, центральна каналізація, вивіз відходів, електрика, центральний водопровід.
Квартира повністю мебльована. Є двоспальне ліжко, шафи, меблі на кухні, кондиціонер, бойлер, пральна машинка, холодильник, газова плита, телевізор, весь необхідний посуд, нова постіль.
Домашні улюбленці не дозволені.
Будинок типу хрущовка. Є гостьовий паркінг.
До метро Лівобережна 10-15 хвилин пішки. Поблизу є школа, дитсадок, розважальні заклади, зупинка міської електрички, супермаркет, парк.
Квартира має суміжне, прохідне планування. У квартирі зроблено євроремонт. Санвузол суміжний.
Квартира має централізовану систему опалення. Є бойлер. У разі блекауту працюють опалення, водопостачання та інтернет.
Квартира повністю укомплектована необхідними меблями та побутовою технікою. Є два якісних дивани, нові сучасні стільці, комора, сучасний кахель, душова кабіна, варильна поверхня, газова плита, електрочайник, холодильник, праска, мікрохвильова піч, духова шафа, пральна машина.
Дозволяється проживання з домашніми улюбленцями, зокрема котиками, середніми песиками (до 25 кг) та іншими тваринами.
Квартира розташована в хрущовці. Є балкон та лоджія.
Дарницька площа знаходиться в 5 хвилинах пішки. Поблизу розташовані магазини, школи, дитячий садок, зупинки громадського транспорту та міської електрички. Метро Дарниця та Лівобережна знаходяться в 12 хвилинах пішки, а метро Звіринецька, Печерська, Либідська та Контрактова площа - в 12 хвилинах на транспорті.