Вигравай квартиру за донат
Більше донатів – більше техніки для ЗСУ
Зробити донат
ул. Павлова, 130

Код обєкта #5002 Здається затишна 2-кімнатна квартира у відмінному місці. Під час відключення електроенергії такі важливі зручності, як ліфт, водопостачання і опалювання, залишаються повністю працездатними . Повністю мебльована усією необхідною побутовою технікою, включаючи електричний чайник, плиту, мікрохвильову піч, холодильник, пральну машину, праску і духовку. У радіусі 500 метрів ви знайдете школу, дитячий сад, станція метро, ринки, магазини, супермаркети, парки, дитячі майданчики, громадський транспорт, аптеки, лікарні і поліклініки, що робить його ідеальним для студентів, сімей .Не втратьте цю можливість для комфортного і зручного проживання. Звяжіться з нами для отримання детальнішої інформації і запису на огляд Оренда 5000 + ком./пос.

Сдам 2-х ком. кв. ул.Академика Павлова 130.

Сдам 2 к.кв.,Салтовка,метро Студенческая, АК.Павлова, 130,эт.5/16,отличное состояние,все необходимое для проживания: СМА,холодильник,м/волновка, 2-х спальная кровать. 6000 грн. + коммун.услуги.Посредникам просьба не бспокоить!Если не дозваниваетесь,пищите на почту,обязательно отвечу.

Сдам 2 к квартиру на Студенческой

Сдам 3К-Квартру, Салтовка 520Мкр. ул. Ак. Павлова 130, метро Студенческая 7мин. шагом. Квартира с ремонтом и полностью укомплектована всем необходимым для жизни. Доп. расходы + Свет, вода, интернет. Объект № 1 1 1 4 3 0 7 0 9

Сдам 3К-Квартиру, Салтовка 520Мкр. м. Студенческая 7мин. шагом.