Оренда квартир: проспект Леся Курбаса, 9, Київ довгостроково
3 оголошення по 3 квартирах
9 000 грн
проспект Леся Курбаса, 9
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Святошинський р-н Борщагівка вул. Леся Курбаса Здам 2-кімн, квартира хода роздільна. 2\9пов.
Поруч Швидкісний трамвай. (парк Юність) Гната Юри..
холодильник, пральна машина, Балкон заст Ціна 9000 грн +комун. Риелтор Комісія 50% Всі питання по тел.
2 кімнати
з ремонтом
45 / 30 / 7 м²
поверх 2 з 9
11 500 грн
проспект Леся Курбаса, 9
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Квартира має роздільне планування та знаходиться в житловому стані, повністю готова до заселення.
У квартирі є газ. Система опалення централізована, забезпечуючи тепло. Автономність при блекауті: працює опалення.
Квартира здається з меблями. З побутової техніки наявні холодильник, праска, духова шафа, плита, пилосос та пральна машина.
Вартість оренди становить 12 000 грн, додатково сплачується заставна сума у розмірі 12 000 грн та 50%% комісії.
Будинок має чистий підїзд та доглянуту прибудинкову територію. Двір тихий.
Поряд з будинком розташована зупинка громадського транспорту.
Квартира тепла, має роздільний санвузол.
2 кімнати
з ремонтом
45.2 / - / 5 м²
поверх 7 з 9
Задайте ціну для пошуку
Переглядайте лише ті об'єкти, що вам цікаві.
грн
грн
17 900 грн
проспект Леся Курбаса, 9
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Пропонується до оренди унікальна євродвушка з роздільним плануванням. Квартира розташована на 4-му поверсі 9-поверхового будинку. Наразі в оселі завершується ремонт, який триватиме ще 2-3 тижні, після чого вона постане у свіжому, доглянутому вигляді. Ремонт класифікується як євроремонт.
Система опалення централізована. В квартирі є централізоване водопостачання та каналізація. Встановлені лічильники на комунікації. Інтернет високої швидкості Wi-Fi працює навіть при відсутності світла.
Квартира здається з меблями та побутовою технікою. Є зручний диван, двоспальне ліжко з ортопедичним матрацом, письмовий стіл, меблі на кухні. З техніки наявні: телевізор, газова плита, холодильник, мікрохвильова піч, духова шафа, пральна машина. Також встановлено кондиціонер.
Квартира здається для 1-2 охайних людей, без домашніх улюбленців. Порядок оплати: 1 місяць оренди + страхова сума + комісія ріелтора 50%%. Шукаємо відповідального орендаря, який цінує чистоту, порядок і комфорт.
Будинок типу "Чешка". У підїзді є ліфт. Передбачено гостьовий паркінг.
Квартира розташована за адресою м. Київ, просп. Леся Курбаса, 9 (Микільська Борщагівка). Поруч знаходяться: супермаркети, кавярні, магазини, спортзали, ТЦ Квадрат, кінотеатр Лейпциг, Пузата Хата, МакДональдс. Також поряд є 3 парки (Юність, Інтернаціональний, Совки), Спорт Лайф, Ашан, поліклініка, ринок Дніпро. Зупинка транспорту знаходиться біля будинку, що забезпечує швидкий доступ до всіх районів міста. До метро всього кілька хвилин.
Квартира має облаштований балкон зі світлом та опаленням, де розміщені барні стільці. В квартирі є душова кабіна та гардероб. Вікна виходять у двір.
1 кімната
з ремонтом
35 / - / 6 м²
поверх 4 з 9