Оренда квартир: провулок Івана Марʼяненка, 13, Київ довгостроково

Упс, нічого немаєОновіть пошук або подивіться що є поруч
Оголошення в радіусі 500 м
106 оголошень по 55 квартирах19 000 грн
вулиця Мечникова
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Для запису на перегляд, прошу відповісти на запитання в телеграмі ruslana_estate
1. Вам по фото все зрозуміло?
2. Для заселення потрібна оплата за перший місяць + гарантійний депозит у розмірі місячної оренди+ комісія 50%, чи влаштовує?
3. З ким ви будете проживати?
4. Звідки ви чим займаєтеся?
5. Скільки вам років?
6. Ви знаєте цю локацію?
7. Коли готові підписати договір, якщо все влаштовує?
Здам в оренду 1-к квартиру за адресою: вул. Мечникова 8, поряд метро Кловська та Палац Спорту.
Всім привіт! Якщо ви шукаєте невелику квартиру в центрі і збираєтеся проживати один або з парою, тоді цей варіант для вас)
У квартирі виконано якісний ремонт. Є все необхідне для життя: меблі, побутова техніка, кондиціонер, бойлер та посуд. Квартира дуже світла та тепла. Є лічильники на все.
Район дуже тихий, з вікон відкривається чудовий краєвид на дерева.
Дуже зручне розташування, до метро Кловська 3 хвилини пішки, Печерська та Палац Спорту – 10 хвилин пішки.
1 кімната
з ремонтом
30 / 23 / 7 м²
поверх 2 з 5
16 000 грн
вулиця Мечникова, 7-А
Кловська
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Затишна квартира з зручним диваном та великим простором для зберігання. Кухня площею 6м2.
Є бойлер для гарячої води. Встановлені лічильники.
Квартира повністю мебльована. Є вся необхідна техніка: пральна машина, холодильник, плита, кондиціонер у кімнаті, мікрохвильова піч.
Орендна плата становить 16000 грн плюс комунальні послуги.
Розташована біля входу в метро Кловська (1 хвилина).
Кондиціонер встановлений у кімнаті.
1 кімната
з ремонтом
30 / - / 6 м²
панельна технологія
поверх 8 з 9
1967 Рік будівництва
Задайте ціну для пошуку
Переглядайте лише ті об'єкти, що вам цікаві.
грн
грн
22 000 грн
Кловський узвіз, 17
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Пропонується в оренду 3-х кімнатна квартира з роздільним плануванням. Квартира має косметичний ремонт та оснащена меблями.
Система опалення централізована. Автономність при блекауті: працює опалення, працює водопостачання. Є газ, центральний водопровід, електрика, центральна каналізація, вивіз відходів. Асфальтована дорога.
Є вся необхідна техніка: бойлер, посудомийна машина, пральна машина, телевізор, кондиціонери. Також є меблі на кухні, гардероб.
Квартира пропонується в оренду.
Тип будинку: Сталінка. В квартирі є балкон, лоджія, ванна, душова кабіна. Ліфт працює.
Затишне місце з розвиненою інфраструктурою та зручним транспортним сполученням. Поряд Маріїнський парк, метро Арсенальна - 10 хвилин пішки, Хрещатик, метро Кловська.
Квартира має кухню, вітальню і 3 окремі спальні. Санвузол: 2 і більше.
3 кімнати
з ремонтом
85 / - / 16 м²
цегляна технологія
поверх 6 з 11
1953 Рік будівництва
25 000 грн
провулок Костя Гордієнка, 8
Кловська
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Світло не вимикають в будинку! Актуально! Можливі перегляди!
Є бесперебійна електрика. Але електрику не вимикають. Світло є завжди!
Квартира повністю укомплектована всім необхідним для комфортного проживання. Є пральна машина, бойлер, телевізор, газова плита, холодильник, мікрохвильова піч, сигналізація, місткі шафи та зручні місця для зберігання речей. Балкон обладнаний додатковою господарською шафою.
Оплата при підписанні договору перший місяць оренди та страхова сума власнику. Комісійні послуги 50% від суми оренди.
Мобільно відповім в Viber або телеграм за вказаним номером
2 кімнати
з ремонтом
42 / 36 / 5 м²
цегляна технологія
поверх 2 з 5
1962 Рік будівництва
66 652 грн
Кловський узвіз, 7a
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Актуально! Можливі перегляди!
У квартирі велика кухня, вітальня, 2 спальні, 2 повноцінних з/в та 2 вбиральні. У квартирі панорамні вікна та багато світла. Тільки після ремонту у скандинавському мінімалізмі раніше не здавалася. Квартира укомплектована всією великою побутовою технікою (включаючи пральну машину, бойлер, кондиціонери, обладнану кухню), частково мебльована.
Оплата при підписанні договору перший місяць оренди та страхова сума власнику. Комісійні послуги 50% від суми оренди.
Мобільно відповім в Viber або телеграм за вказаним номером
3 кімнати
з ремонтом
150 / 110 / 15 м²
монолітно-каркасна
поверх 26 з 47
2012 Рік будівництва
можна з деякими тваринами
17 500 грн
Виноградний провулок, 1/11
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Жити на Виноградному провулку, це жити в центрі, в дуже приємній квартирі з тихим двориком.
Однокімнатна з красивими меблями, місткою гардеробною та балконом у той самий прекрасний тихий двір.
Простора кухня де є все необхідне від посудомийки до мікрохвильовки, а ще дерев’яний круглий стіл.
Окрема спальня з великим двоспальним ліжком, шафами та навіть столиком для наведення ранкової краси (жінки точно оцінять)
Квартира тепла, в середині будинку.
Охайні ліфт та під’їзд.
Приходьте не перегляд, будемо Вам раді.
Ціна 17500грн. розглянемо найкращі пропозиції.
Без комісії.
1 кімната
з ремонтом
40 / 18 / 9 м²
цегляна технологія
поверх 4 з 11
1967 Рік будівництва
Обрати розташування квартири
33 726 грн
вулиця Мечникова
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Оренда 2к квартири вул. Мечнікова 8 (Кловська) Guliver ЦЕНТР!
Вид у тихий двір!
Площа - 50 м2. Планування: кухня-студія, спальна кімната ( велике шафа-купе), душува кімната, балкон.
Довготермінова оренда!
Відео за телеграмом +380662225675.
Комисия 50%
2 кімнати
з ремонтом
55 / 25 / 20 м²
поверх 3 з 5
власник
33 326 грн
вулиця Мечникова, 7-А
Кловська
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Здаємо затишну квартиру в самому центрі міста. Перша здача після ремонту. 100 метрів від метро Кловська, поруч GoodWine та БЦ Парус.
Гарний ремонт, стильне оформлення, дві роздільні кімнати, безпечний другий поверх, засклений балкон.
Квартира укомплектована необхідною технікою для комфортного проживання, в квартирі є газ на випадок тривалих відключень світла.
Локація: один із найпопулярніших районів центральної частини міста, численні кафе, ресторани, місця для прогулянок, гарне транспортне сполучення.
Власна, зроблена з турботою про ваш комфорт, безпеку і затишок.
2 кімнати
49 / - / 7 м²
панельна технологія
поверх 2 з 9
1967 Рік будівництва
можна з тваринами
генератор
33 326 грн
Кловський узвіз, 5
Арсенальна
Скопіювати посилання
Поскаржитися
ВИГІДНА ПРОПОЗИЦІЯ!
Затишна та сучасна квартира в одному з найпрестижніших районів Печерська — Кловський узвіз, 5.
Елітний будинок із високим рівнем комфорту: власна автономна котельня та генератор забезпечують безперебійну роботу ліфтів, опалення та водопостачання.
Квартира площею 50 м² розташована на 23 поверсі, що відкриває приємний вид та дарує відчуття простору й тиші над містом.
Планування:
дві окремі кімнати — ідеально для комфортного проживання або роботи з дому
зручний санвузол
повністю укомплектована всією необхідною технікою
Світла, доглянута та готова до заселення квартира для тих, хто цінує якість, безпеку та зручне розташування в центрі Києва.
Ціна: 750 $
# A 2 9 0 7 2
2 кімнати
з ремонтом
50 / 20 / 15 м²
монолітно-каркасна
поверх 23 з 24
2003 Рік будівництва
25 000 грн
Виноградний провулок, 1/11
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Київ, Виноградний провулок., 1/11, ;Печерські Липки. Урядовий квартал , Совмін;
Світло не вимикають, газова плита
• 1к, 4-й поверх, площа: 35,0 \ 16 \ 8,0; свіжий ремонт, встановлені склопакети, 2 кондиціонери, була заміна всіх комунікацій; вбудована кухня, нове сантехнічне обладнання, Бойлер, посудомийна машина
Гарний вид із вікон; ; паркування біля двору (будинок ЦК);
Поруч магазин, парк ім.Грушевського, Маріїнський парк, Липська Алея, Театр Юного Глядача, Дім Офіцерів, школа, ліцей Міжнародних відносин №51; ст.М "Арсенальна" 7 хв.пішки;
Деталі:
Цегляний будинок, висота стелі 2.8 метра. Квартира одностороння. вид з вікон у двір. Роздільний санвузол, туалет/ванна. Сантехніка нова. Проведено металопластикові труби, нові. Вхідні двері броньовані. Покриття підлог – плитка, паркет.
1 кімната
з ремонтом
35 / 16 / 8 м²
цегляна технологія
поверх 4 з 11
1967 Рік будівництва
31 000 грн
Кловський узвіз, 17
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Актуально! Можливі перегляди! Генератор на ліфт, воду та опалення!
Вбудована кухня, нова сантехніка, а також вся необхідна побутова техніка: бойлер, пральна машина, холодильник, плита, духова шафа, кондиціонери все для вашого зручності. У квартирі проведено швидкісний інтернет, встановлено лічильники на воду та електрику.
Оплата при підписанні договору перший місяць оренди та страхова сума власнику. Комісійні послуги 50% від суми оренди.
Мобільно відповім в Viber або телеграм за вказаним номером
3 кімнати
з ремонтом
85 / 50 / 20 м²
цегляна технологія
поверх 9 з 11
1953 Рік будівництва
можна з тваринами
30 000 грн
Печерський узвіз, 8
Кловська
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Оренда видової 2-кімнатної квартири на Печерському узвозі, 8.
Метро Кловська 5 хвилин пішки.
• Цегляний будинок, розташований в тихому місці, неймовірний краєвид з вікон.
• 65 кв.м, 9 поверх, ліфт працює.
• Велика кухня-вітальня, дитяча, санвузол окремий (ванна).
• Квартира з сучасним ремонтом, підігрів підлоги, затишна і тепла, обладнана меблями і технікою.
• Вбудована кухня, розкладний диван з ортопедичним матрацем, двоспальне ліжко, три шафи-купе, два дитячих ліжка. Два дитячих ліжка можуть вивезти, двоспальне ліжко можна перенести в спальню.
• Газова плита, кондиціонер, посудомийна машина, пральна машина, телевізор, духова шафа, холодильник, кавомашина, мікрохвильова піч, тостер.
• Квартира двостороння, гарний вид з вікон.
• Парадне з ремонтом, домофон.
• Без світла є газ, опалення, вода, інтернет.
• Найближчі метро: Кловська, Печерська, Палац Спорту, Арсенальна, Хрещатик.
• Найближчі парки: Маріїнський парк, Парк Вічної Слави, парк ім. Богомольця.
• Розвинена інфраструктура: поруч ресторани, кав’ярні, бізнес-центри, торгові центри, школи, дитячі садочки, ринок та багато іншого.
30 000 грн/місяць
067-231-44-70
2 кімнати
з ремонтом
65 / 35 / 20 м²
цегляна технологія
поверх 9 з 9
1970 Рік будівництва
22 000 грн
Кловський узвіз, 20
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Кловський узвіз 20, Печерський район
Поверх 3
Площа 35 м2
Пропонуєть на довгострокову оренду квартира в Печерському районі.
Укомплектована всіма необхідними меблями та технікою для комфортного проживання, також є наявнісь постільної білизни та посуду.
Інфраструктура району дуже розвинена, в пішій доступності магазини та кафе, відділення банків, аптек, зупинки громадського транспорту, метро Кловська 5 хвилин.
Ціна 22 000 грн на міс + залогова сума + 50 % комісія агенства
1 кімната
з ремонтом
35 / 25 / 4 м²
цегляна технологія
поверх 3 з 9
1975 Рік будівництва
17 000 грн
Кловський узвіз, 12
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Пропонується в оренду квартира під офіс, в центрі Києва - Печерськ, Кловський узвіз 12.
Будинок навпроти БЦ Карнегі Центр та ЖК Карнегі Тауер.
Загальна площа 30 м2
1/5 пов.
Планування - прихожа, 2 кімнати (або 1 офіс та кухня), сан вузол з душовою.
Офісний ремонт.
Чудова локація та транспортна розвязка.
Поруч БЦ Карнегі Центр, БЦ Парус, ТРЦ Gulliver, преміальні ресторани та магазини, фінтес клуби, банківські та поштові відділення та багато іншого.
Найближчі станції метро - м. Кловська, м. Палац Спорту та м. Арсенальна.
Оренда довгострокова.
Комісія 50%
Всі додаткові питання - в телефонному режимі.
2 кімнати
з ремонтом
30 / 16 / 6 м²
цегляна технологія
поверх 1 з 5
1963 Рік будівництва
22 217 грн
Виноградний провулок, 6
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Квартира має дві окремі кімнати та кухню площею 8 кв. м. Загальна площа становить 48 кв. м. Ремонт виконано у світлих тонах. Вікна квартири виходять у двір.
В квартирі встановлено бойлер для гарячої води. Опалення та газ централізовані. Є лічильники.
Квартира обладнана шафами-купе, бойлером, кондиціонером та всією необхідною побутовою технікою. Балкон засклений.
Здається двокімнатна квартира. Домашніх улюбленців не допускають. Можливе довгострокове проживання.
Будинок цегляний, 10-поверховий, типу "Совмін". Вхід фасадний. В парадному зроблено ремонт. Встановлено новий ліфт. Є домофон та паркування.
Квартира розташована в престижному районі. Поруч знаходяться Будинок офіцерів, Маріїнський парк та Президентський палац. Найближчі станції метро: Хрещатик та Арсенальна.
В квартирі встановлено склопакети та оптоволоконний інтернет. Вікна виходять у двір.
2 кімнати
з ремонтом
48 / - / 6 м²
цегляна технологія
поверх 4 з 9
1965 Рік будівництва
можна з деякими тваринами
75 539 грн
Кловський узвіз, 7a
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Довгострокова оренда 3 х кімнатної світлої, просторої ВИДОВОЇ квартири в Печерському районі
Кловський узвіз 7а (перетин з вул. Мечникова).
ЖК Carnegie tower
19 поверх 47-поверхового будинку.
ПЕРША ЗДАЧА
Здам в оренду чудову, затишну 3-кімнатну квартиру з дизайнерським ремонтом, та побутовою технікою, площею 153 кв.м.
Функціональне планування:
Простора зал/ вітальня з кухонною зоною та великими панорамними вікнами з яких відкривається зворушливий вигляд на Київ
Три окремі спальні кімнати, одна з власною гардеробною.
Два санвузли
Побутова кімната з пральною та сушильною машинами.
Гардеробна
Вбудовані шафи
Безліч місць для зберігання речей
Дуже затишна, світла, простора квартира.
Паркувальне місце в підземному паркінгу входить у ціну оренди
Відмінне розташування будинку, поруч найкраща інфраструктура міста: школи та дит. сади, заклади, банки, бізнес-центри Карнегі, Вітрило та Гулівер, улюблений гурманами магазин Гудвайн.
До метро Кловська-5 хвилин пішки.
КВАРТИРА ВІЛЬНА ТА ГОТОВА ДО ЗАСЕЛЕННЯ
ЛАСКАВО ПРОСИМО
3 кімнати
з ремонтом
153 / 85 / 30 м²
монолітно-каркасна
поверх 19 з 46
2012 Рік будівництва
16 000 грн
провулок Костя Гордієнка, 3
Кловська
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Квартира з якісним ремонтом. Балкон виходить у двір.
Лічильники, бойлер.
Є вся необхідні меблі (гардеробна), мікрохвильова піч, чайник, пилосос, пральна машинка, посуд.
Плюс комунальні послуги. Комісія 50%%.
До метро Кловська або Арсенальна 10 хвилин пішки.
1 кімната
з ремонтом
28 / - / 17 м²
цегляна технологія
поверх 2 з 6
1954 Рік будівництва
37 769 грн
Липська вулиця, 15-Б
Скопіювати посилання
Поскаржитися
RR17632 Оренда 2-кімнатної квартири в урядовому кварталі — вул. Липська, 15.
Головна перевага — локація в урядовому кварталі (до блокпосту), де не вимикають електроенергію.
Квартира має комфортне та функціональне планування:
• затишна вітальня
• окрема спальня
• кухня з газовою плитою
• містка гардеробна
• просторий балкон
Повністю мебльована та укомплектована необхідною технікою:
кондиціонер, духова шафа, мікрохвильова піч, пральна машина, телевізор.
Локація:
• 5–10 хвилин пішки до метро Арсенальна, Хрещатик та Кловська
• поруч найкращі ресторани, кафе та бізнес-інфраструктура столиці
• престижний та безпечний район у самому центрі Києва
Ідеальний варіант для комфортного життя в центрі міста з повною енергонезалежністю.
Запрошуємо на перегляд у зручний для вас час.
Код об’єкта: RR17632
2 кімнати
з ремонтом
57 / 20 / 15 м²
цегляна технологія
поверх 3 з 5
1932 Рік будівництва
39 000 грн
вулиця Мечникова, 16
Кловська
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Предложение от посредника, с коллегами не сотрудничаю!
В долгосрочную аренду предлагается евро-двушка в самом центре Киева. Тёплые полы, камин(обогреет квартиру в случае отключения тепла и электричества), джакузи, бойлер, барная стойка, гардеробная, панорамный балкон, 2 Смарт тв, Мебель. Парковка во дворе. Напротив Гудвайн. Метро Кловская. В доме ресторан, Химчистка, магазин, салон и тд. Комфортная и добротная квартира.
2 кімнати
з ремонтом
62 / 16 / 28 м²
цегляна технологія
поверх 5 з 5
1961 Рік будівництва
133 304 грн
Кловський узвіз
Кловська
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Простора квартира з 4 спальнями та вітальнею-студією має дизайнерський ремонт із використанням якісних матеріалів, ефектне зонування та сучасне освітлення. Планування роздільне, санвузол суміщений (2 і більше).
Система опалення — власна котельня. Є вода, газ та опалення.
В квартирі встановлена вбудована техніка преміум-класу. Можливе додаткове меблювання на запит.
Можлива реєстрація та безготівковий розрахунок. Ідеально підходить для родини чи поціновувачів комфорту та стилю.
Квартира розташована в елітному будинку-хмарочосі 2011-2020 років побудови. Є 2 гардеробні та господарське приміщення.
З вікон відкривається захопливий краєвид на весь Київ, центр столиці, Дніпро та зелені схили Печерська.
Квартира має панорамні вікна та супер вид на місто. Є можливість додаткового меблювання на запит.
5 кімнат
з ремонтом
250 / - / 30 м²
цегляна технологія
поверх 32 з 45
34 000 грн
Виноградний провулок, 1/11
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Актуально! Можливі перегляди! Генератор на ліфт, воду та опалення!
Кімнати всі окремі, дві великі лоджії, гардеробна, є вся необхідна мебель та техника (бойлер, посудомийна машина, пральна машина, телевізор, кондиціонер у кожній кімнаті, встановлена сигналізація).
Оплата при підписанні договору перший місяць оренди та страхова сума власнику. Комісійні послуги 50% від суми оренди.
Мобільно відповім в Viber або телеграм за вказаним номером
3 кімнати
з ремонтом
75 / 45 / 8 м²
цегляна технологія
поверх 8 з 11
1967 Рік будівництва
37 769 грн
Виноградний провулок, 6
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Актуально! Можливі перегляди!
Після капітального ремонту, квартира укомплектована меблями та побутовою технікою:
• кухня-вітальня
• спальня
• посудомийна машина
• телевізор
• кондиціонер
• пральна машина з функцією сушіння
• холодильник
• зворотній осмос
• вбудовані шафи в кожній кімнаті
• засклений балкон зі спальні
Оплата при підписанні договору перший місяць оренди та страхова сума власнику. Комісійні послуги 50% від суми оренди.
Мобільно відповім в Viber або телеграм за вказаним номером
1 кімната
з ремонтом
46 / 20 / 15 м²
цегляна технологія
поверх 2 з 9
1965 Рік будівництва
31 104 грн
вулиця Мечникова, 18
Кловська
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Оренда 2-кімнатної
квартири, Печерский район, метро Кловська
Здається в оренду затишна 2-кімнатна квартира в одному з найзручніших районів Києва - Печерськ, за адресою: вул.
Мечникова, 18.
Основні характеристики:
* Площа: 55 мг
* Поверх: 9/9
* Дві окремі кімнати
* Окрема кухня
* Засклений балкон
* Лоджія
* Газ
* Гарний житловий стан
Переваги квартири:
Квартира здається вперше - раніше проживала лише власниця, тому житло доглянуте, чисте та збережене в дуже хорошому стані.
Функціональне планування чудово підійде для:
* пари
* сімʼї
* двох людей, які цінують особистий простір Окремі кімнати забезпечують комфортне проживання, а наявність газу є суттєвою перевагою.
Локація:
Чудове розташування в центрі міста.
У пішій доступності:
* метро Кловська
* магазини
* кафе та ресторани
* бізнес-центри
* вся необхідна інфраструктура Печерського району
Умови перегляду:
Квартира буде готова до заселення через тиждень.
Перегляди можливі вже зараз у зручний для вас час.
Світло в цьому будинку не вимикають!
2 кімнати
з ремонтом
55 / 17 / 8 м²
цегляна технологія
поверх 9 з 10
1977 Рік будівництва
57 765 грн
вулиця Михайла Грушевського, 34-А
Арсенальна
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Подих великої та неповторної історії..
Трикімнатна унікальна квартира з особливою історією в розкішному елітному центрі старого Києва, навпроти Маріїнського парку, вул. Грушевського 34а. Безпечна та благородна локація.
Велична, двостороння мебльована квартира, загальною площею 102 кв.м. Висота стелі - 2,8м. Вдале зручне планування передбачає великий передпокій, три окремі просторі кімнати (вітальня з виходом на великий засклений балкон, спальня, розкішний кабінет), кухня, 2 санвузла.
Зручний 5 поверх 9- поверхового цегляного доглянутого будинку, спецпроект. Доглянутий під’їзд.
Неповторний стиль ретро минулого століття – радянський модерн занурює поціновувачів в особливу енергетику, тут немов зупинився час, зберігся його дух... Це варіант аутентичної елітної квартири того часу в ідеальному стані. Стилістика передбачає вітражне скло, аутентичну ліпнину, кришталеві люстри, вінтажні меблі в розкішному стані.
Склопакети, паркет, 4 кондиціонери, 2 бойлера, 2 сейфа. Будинок газифікований.
Чудовий, охайний, комфортний, інтелігентний двір, можливість паркування.
Будинок розташований поруч з посольством Китайської народної республіки, що передбачає найвищий рівень безпеки та поряд Маріїнського парку. Найкращу локацію важко уявити.
Розвинена інфраструктура відповідає рівню локації: магазини, кафе, бутіки, салони, дитячі установи, посольства, театри, музеї.
Станція метро «Арсенальна» - 5 хв.
3 кімнати
з ремонтом
102 / 60 / 14 м²
цегляна технологія
поверх 5 з 9
1967 Рік будівництва
ЛУНОренда квартир Київська областьКиївПечерський районпровулок Івана Марʼяненка
провулок Івана Марʼяненка 13