ПЕРША ЗДАЧА!
ОРЕНДА світла, затишна, зі свіжим ремонтом 3х кімнатної квартири на Євгена Коновальця 29а, метро ПЕЧЕРСЬКА, КЛОВСЬКА, ОЛІМПІЙСЬКА, ПАЛАЦ УКРАЇНИ все в 10 хвилинах пішої ходьби
Тихий центр
56/41/5 5/5
У квартирі виконано капітальний ремонт!
Все нове !
Квартира світла, тепла, затишна, просторі кімнати.
Планування квартири: дві окремі спальні, зал-вітальня прохідна з виходом на балкон, кухня, санвузол суміщений.
Квартира обладнана меблями та технікою для комфортного проживання.
Комунальні платежі невеликі.
Є бойлер
Будинок теплий цегляний
Відмінне розташування будинку!
Хороша інфраструктура та транспортна розвязка!
Тихе місце, чудові комунікації!
Поруч супермаркети, подітий. сад, школа, стадіон для тренувань та прогулянок, дитячий майданчик
Найближчі станції метро
Кловська, Печерська, Палац "Україна", Палац Спорту, Олімпійська
Найближчі орієнтири:
Меморіальний парк академіка О. О. Богомольця, Парк ім. Марії Заньковецької, Поліцейський сквер, Сквер Малевича
ЛАСКАВО ПРОСИМО
КВАРТИРА ГОТОВА ДО ЗАСЕЛЕННЯ
Однокімнатна квартира-студія з авторським проектом ремонту. Квартира буде здаватися вперше. Санвузол суміжний. Є балкон.
Квартира обладнана централізованим опаленням та підігрівом підлоги.
Квартира повністю мебльована та укомплектована технікою від кращих світових виробників. Є духова шафа, мікрохвильова піч, джакузі Ravak, Smart TV, кондиціонер з функцією обігріву, відеодомофон, тостер, чайник, пилосос, пральна машина, холодильник, варильна панель.
Квартира знаходиться в закритому ЖК «Панорама на Печерську» з неймовірним виглядом на Київ. У будинку є консьєрж, охорона 24/7, відеонагляд, підземний паркінг, вантажний ліфт, ліфт, пожежна сигналізація.
Розвинена інфраструктура, зручна транспортна розвязка. Метро Печерська 5 хвилин пішки. Поблизу розташовані ТРЦ Гуллівер, Мандарин Плаза, Бессарабський та Печерський базар, школи, дитячі садочки, салони краси, ресторани, аптеки. Ботанічний сад 20 хвилин пішки.
Квартира робилася для себе.
Оренда 3-кімнатної квартири | Печерськ, вул. Коновальця, 32Г (ЖК «Митець»)
Стильна квартира 140 м² після нового ремонту, зробленого для себе — преміальні меблі, техніка, дві ванні кімнати, дитяча, спальня та простора гардеробна.
Преміальний рівень комфорту
Паркомісце (+100$) з зарядкою для електромобіля
Панорамні вікна, багато світла, сучасний дизайн
Печерськ — центр столиці: поруч метро Печерська і Кловська, кав’ярні, фітнес, школи, сади, супермаркети, парки. Будинок з охороною та консьєржем.
Вартість — 2000 $ + паркомісце 100 $
Телефонуйте — квартира буде готова 26.10. до заселення.
A 2 2 7 1 3
Звязок тільки Telegram, WhatsApp, Viber!
Здається простора дизайнерська квартира 130м2 у ЖК Skyline Residence, вул. Коновальця 26а.
Планування:
-простора кухня-вітальня
-3 окремі кімнати (основна спальня, дитяча та кабінет)
-2 санвузли( ванна та душ)
- кімната для прання
Є ГЕНЕРАТОР!
Завдяки цьому:
-працює ліфт
-є опалення та вода
-світло та інтернет на першому поверсі у місцях загального користування.
Квартира розташована на 14-му поверсі, сонячна, дуже тепла. Панорамні вікна та відкритий балкон з видом на Соломянський та Голосіївський райони.
Пральна машина оснащена пральною машинкою та сушінням фірми Miele
Багато шаф для зберігання речей
Мякі меблі фірми Poliform
Вбудована кухонна техніка ТОП виробника Gaggenau, меблі Pigger Pohl
Дорогий ремонт робили собі.
Квартира як для пари, так і для пари з дитиною підійде, також готові розглянути домашніх улюбленців!
Сам комплекс розташований у центрі Печерського району, поруч супермаркети продуктів, школи, садки.
Комплекс із закритою територією. Затишний двір із зоною для відпочинку, барбекю. У холі є ігрова зона для дітей, бібліотека, конференц-зал.
Оренда 2-кімнатної квартири, 82 м кв. вул. Євгена Коновальця, 32Г — Печерськ
Ця квартира — ідеальне поєднання сучасного дизайну, продуманого планування та престижного розташування у самому серці Києва.
Планування:
• Простора кухня-студія з балконом;
• Спальня з великою гардеробною;
• Санвузол з душовою кабіною та теплою підлогою;
• Вікна у двір — тиша та затишок.
У будинку — підземний паркінг і консьєрж-сервіс.
Переваги квартири:
• престижний будинок із цілодобовою охороною та закритою територією;
• сучасна кухня з обідньою зоною;
• якісні меблі та техніка, кондиціонери, бойлер, лічильник тепла;
• затишна атмосфера та кожна деталь продумана для комфорту.
Ідеальний варіант для:
• дипломатів, керівників, бізнесменів;
• іноземних сімей або тих, хто цінує статус і приватність.
Локація:
• у самому діловому центрі міста, поруч із Печерськом;
• поряд — ресторани, кав’ярні, фітнес-клуби, школи, дитячі садочки;
• зручна транспортна розв’язка у всі напрямки міста.
Квартира повністю готова до заселення — просто заходь і живи!
Телефонуйте або пишіть, щоб домовитися про перегляд у зручний для вас час.
Актуально! Можливі перегляди!
Квартира дуже світла, вдень кожна кімната заливається теплим світлом. Повністю укомплектована. Більшість меблів - повністю нові. Комунальні невеликі. Будинок - сталінка зі стелями 4м.
Оплата при підписанні договору перший місяць оренди та страхова сума власнику. Комісійні послуги 50% від суми оренди.
Мобільно відповім в Viber або телеграм за вказаним номером
М.Палац Україна-7-10 хв. пішки, Е. Коновальця,15. Квартира з ремонтом. Євровікна. Підлога: паркет з натуральної деревини. Санвузол сумісний, сучасна плитка та сантехніка, бойлер, сучасна пральна машина-автомат. Кухня: Кухня, виготовдена під замовлення за розміром кухні, 2-х камерний холодильник SAMSUNG, газова плита та газова духова шафа, мікрохвильовка. Новий диван в гостьовій кімнаті (на фото його немає). В кожній спальні по дивану, в одній спальні: шафа-купе, в іншій: спеціальні меблі для спальні. В квартирі є балкон. Броньовані двері. 22 т. грн.
Вся інфраструктура поруч з м. Палац Україна та м. Печерська
Євровікна у всіх кімнатах та на кухні. Сучасна плитка в санвузлі. Є пральна машина-автомат. Встановленний бойлер. На підлозі в кімнатах паркет. Сучасні дивани в кімнатах. Сучасний 2х камерний холодильник. Газова плита з духоврю шафою.
2 окремі спальні та вітальня
Вишукана квартира у класичному стилі розташована на зручному другому поверсі, лише 5 хвилин пішки до метро Печерська.
У квартирі:
• затишна вітальня з каміном, де приємно проводити вечори;
• два санвузли;
• індивідуальне опалення — комфорт у будь-яку пору року;
• тепла підлога у всіх зонах з плиткою;
• фільтри очищення води;
• сигналізація для безпеки;
• якісний ремонт у класичних тонах, продумане планування.
Є можливість орендувати місце в підземному паркінгу.
Ідеальний варіант для тих, хто цінує стиль, комфорт і престижне розташування у центрі столиці.
Актуально! Можливі перегляди!
Компактний та функціональний простір: кімната з кухонною зоною, ванна та засклена лоджія, де можна облаштувати зону відпочинку або кабінет. Виконаний сучасний ремонт, квартира повністю укомплектована меблями та технікою.
Оплата при підписанні договору перший місяць оренди та страхова сума власнику. Комісійні послуги 50% від суми оренди.
Мобільно відповім в Viber або телеграм за вказаним номером
Квартира в доброму житловому стані. Кімнати суміжні. Планування суміжне, прохідне. Санвузол роздільний. Балкон засклений.
Квартира обладнана лічильниками. Система опалення централізована. Є центральний водопровід, електрика та газ.
Квартира укомплектована усіма необхідними меблями та технікою. Є холодильник, мікрохвильова піч, газова плита, витяжка, очищувач води, пральна машина, телевізор, бойлер, кондиціонер, диван, двоспальне ліжко, комод, стіл, шафа-купе.
При заселенні оплачуються перший і заставний місяць + комунальні платежі. Комісія 50%%. Домашні улюбленці не допускаються.
Тип будинку - чешка. Є ліфт.
Чудова локація з розвиненою інфраструктурою. Поблизу безліч ресторанів, магазинів, ринок.
Сучасна та простора квартира з продуманим плануванням: окрема спальня та кухня-вітальня в новому, вже заселеному будинку на вул. Коновальця, 36Е.
Функціональне зонування: велика спальня з двоспальним ліжком і ортопедичним матрацом, затишна кухня-вітальня з диваном та заскленою лоджією.
У квартирі зроблено якісний ремонт, встановлено сучасну техніку та меблі. Є кондиціонери, посудомийна машина та бойлер у ванній кімнаті. Квартира повністю укомплектована всім необхідним для комфортного проживання.
У пішій доступності — розвинена інфраструктура: поруч ресторани, кафе, супермаркети, салони, магазини, БЦ «Хвиля», Університет культури та інші зручності.
Будинок з цілодобовою охороною та відеоспостереженням. За бажанням можна орендувати місце в підземному паркінгу.
Оренда квартири після ремонту перша здача!! Довгостроково у будинку на вул. Коновальця (колишня Щорса), 32-Б (Печерськ, 5 хв. ходьби до станції метро Печерська або 7 хв - до Палац Україна), 8/16 поверх, заг. площа 137 кв.м., жил. площа 90 кв.м., кухня 16 кв.м., 3 роздільні кімнати, 2 санвузли, ванна, душ, оновлений ремонт, меблі, побутова техніка, кондиціонери в кожній кімнаті, 1 лоджія і 1 балкон (склопакети).
У вартість входить одне паркомісце в підземному паркінгу. Комунальні платежі за платіжками і лічильниками, інтернет оплачуються/компенсуються орендарем додатково
Без тваринок, можна котиків
Ідеально підійде для охайної родини
Хвисота стелі, м: 50 • стан квартири: євроремонт • утеплення: зовнішнє
Обладнання • меблі • зручності: телевізор • душова кабіна • ванна • електрочайник • кавомашина • електрична плита • духова шафа • мікрохвильова піч • Вбудована кухня • витяжка
Підїзд: охоронець • консьєрж • відеоспостереження на території
Розташування і оточення: тип двору: внутрішній
Актуально на сьогодні !
Супер нова та сучасна !
Є своє окреме паркомісце (дуже зручне, прямо біля ліфту, лояльна ціна)
Можемо обговорити встановлення резервного живлення на квартиру !
Вода, опалення функціонують навіть при вимкненнях світла
Квартира заслуговує уваги бо усе зроблено на совість, робили для себе.
Тепла підлого по усьому периметру
Пральна машина та окрема сушильна машина
2 кондиціонери
2 смарт телевізори
Обладнана усіма необхідними меблями та технікою від світових виро.
Ремонт по авторському дизайн-проекту з використанням якісних матеріалів.
У квартирі дуже зручне планування: кухня-вітальня та велика окрема спальня, гардеробна , санвузол сумісний ,прокладена тепла підлога.
Квартира повністю укомплектована не потребує ніяких вкладень..(є посуд, вилки, ложки, каструлі, абсолютно усе щоб заїхати сьогодні)
Комплекс закритого типу з цілодобовою охороною та відеоспостереженням, підземний паркінг. З вікон відкривається чудовий краєвид на місто Дуже гарно розвинена інфраструктура та транспортне сполучення .
Квартира закохує з першого перегляду
Квартира-студія з окремою спальнею. Стильний сучасний інтерєр.
Квартира повністю укомплектована меблями та технікою.
Преміальний будинок, житловий фонд від 2021 року. Є підземний паркінг.
Простора, світла та сучасна квартира.
Дизайнерська однокімнатна квартира на 13 поверсі площею 65,5 м2 в ЖК Skyline за адресою вул. Є.Коновальця, буд.26 а. Квартира укомплектована всією необхідною технікою та меблями.
Планування: кухня-вітальня, спальня, санвузол, відкритий балкон.
Інфраструктура першого поверху для жителів ЖК включає закритий фітнес-зал, розважальний простір з відео-обладнанням, coffee point, переговорну кімнату, бібліотеку за дитячу кімнату.
Територія ЖК закрита, доступ лише через карткову систему. Лобі з професійним консьєржем. Цілодобове відео спостереження і охорона.
В комплесі є генератор від якого , під час відключення світла, працюють основні комунікації (один ліфт, опалення, водопостачання, охорона)
У вартість входить паркомісце на -3 поверсі підземного паркінгу ЖК.
Вартість оренди 1600$
В будинку автономне опалення!
Є генератор на ліфт.
Пропонується квартира в ЖК Творець
• Підземний паркінг із виходом до ліфтів підїзду (без виходу на вулицю), використовується з метою безпеки; 3 ліфти, цілодобово працює консьєрж, кодовий замок, домофон.
• Кімнати 3
• Площа (загальна/житлова/студіо-кухня) 120 кв.м./55 кв.м/42 кв.м
• Санвузла 2: душова та ванна кімната.
• Гардеробна кімната площею 10 м. кв. і ще два окремі гардероби – у передпокої та спальні.
• Одна зі спалень має окремий вхід у ванну кімнату, з гардеробом та лоджією; друге мебльоване письмовим столом і встановлене двоспальне ліжко.
• Підлоги з дошки для тика; частково в студії та ванних кімнатах плитка з підігрівом, три кондиціонери.
Виконаний дизайнерський ремонт у класичному стилі з натуральних матеріалів у бежево-коричнево-золотистих тонах, венеціанська штукатурка, обробка проведена натуральними матеріалами мозаїкою з натуральним оніксом, меблі з оніксом.
Які подвійні вхідні двері. Є ізольована пральня, встановлений бойлер.
Меблі, побутова техніка від провідних світових виробників; сантехніка Valleroy&Bosch, Laufen.
Розвинена інфраструктура: магазини, супермаркет Велика Кишеня, Національний університет культури і мистецтв, хімчистки, салони краси, стоматологія, спортзали та фітнес-клуби, ресторани та кафе, школа англійської мови, видова, вид на центральну частину міста.
Супутник, Інтернет, три ж/к телевізора (42 дюйми), додатково є ліжка та все необхідне для кухні - посудомийна машина, столові набори, склянки, посуд і т.д.
Напрямок вікон – південний схід, вид на Дніпро, лівий берег Києва та центральну частину міста.
БЕЗ % ВІДЕООГЛЯД
tg: arendakievkvartir
Генератор на ліфт
3 кім Коновальця 36В
Кухня, спальня, кімната (дитяча), кабінет
Санвузол ванна, біде + гостьовий санвузол
Повний комплект меблів та техніки
БЕЗ КОМІСІЇ. Довгострокова оренда
Здаю власну 2-к квартиру, яка розташована на 2 поверсі 4 поверхового будинку на вулиці Коновавальця, 21 (сталінка)
Загальна площа 56 м.
Кімнати роздільні, високі стелі. Дуже світла та простора.
Поруч метро "Печерська", закрите подвірʼя з парковкою, власним бомбосховищем в будинку, магазин в будинку, у квартирі КОЛОНКА ГАЗОВА, кондиціонер, лічильники, сигналізація, інтернет.
Квартира з ремонтом, обладнана меблями і всією необхідною технікою:Телевізор, Кабельне ТБ, Шафи, Холодильник, Ліжка, Пральна машина, Мікрохвильовка, Посуд, Душова кабіна.
Чудова інфраструктура.
У пішій доступності метро, супермаркети, аптеки, торгові центри, ресторани, велика кількість магазинів, поліклініка.
Вартість 25 000 грн + комунальні + залогова сума
Квартира має дизайнерський ремонт з використанням високоякісних матеріалів. Планування включає атмосферну вітальню площею 48 кв.м. з величезним телевізором, комфортним диваном і виходом на балкон, затишну спальню з власним санвузлом (душ, ванна), другу спальню з робочим місцем і виходом на просторий балкон, затишний кабінет, гостьовий санвузол і пральну кімнату. В кожній локації раціонально і естетично розташовані шафи для одягу та речей.
Встановлена приточно-витяжна система вентиляції, система запобігання затопленню, додаткова звукоізоляція стін, якісні шумоізоляційні склопакети, тепла підлога. Є швидкісний інтернет та Wi-Fi.
Квартира повністю мебльована та оснащена побутовою технікою преміального класу, включаючи кавомашину, посудомийну машину, електрочайник, холодильник, варильну панель, праску, мікрохвильову піч, духову шафу, пилосос, пральну машину, телевізор.
Довгострокова оренда. Квартира здається вперше.
ЖК Skyline - житловий комплекс клубного формату із загальними просторами для мешканців. Закрита територія, цілодобова охорона та відеоспостереження. Для розвязання побутових питань працює консьєрж та адміністратор лобі зони. За ремонтом та експлуатацією стежить приватна служба. Є трирівневий підземний паркінг з можливістю оренди паркомісця. Швидкісні ліфти Orona. Ексклюзивне оздоблення на кожному поверсі. Особливість комплексу - лобі зона з комфортною зоною відпочинку, міні-кінозалом, бібліотекою та каміном. Для дітей - дитяча ігрова кімната та закритий дитячий майданчик на подвірї. Також у дворі облаштована барбекю зона. Для занять спортом на території Skyline є тренажерний зал, який працює 24/7.
За 5 хвилин пішки розташований фітнес-клуб Hiitworks Печерськ та «Gym на Щорса», а за 5 хвилин їзди Sport Life з басейном, спортивний клуб «Успіх» та спортивний зал BodyArt. Шанувальників футболу порадує «Олімпійський» за 20 хвилин пішки від дому. У пішій доступності лікарні та поліклініки, відділення банків та торговельні центри. У «Гулівер» можна пройтися за 20 хвилин або під"їхати на машині за 5. Також у 2 хвилинах від будинку працює «Сільпо».
Квартира має панорамні вікна.
Здається в оренду розкішна квартира VIP класу на вул. Коновальця, 32-в (вул. Щорса), в елітному житловому комплексі Творець, неподалік від метро Печерська.
Основні характеристики:
• Площа: 58 м²
• 1 спальня
• Велика кухня-вітальня
• Поверх: 12/14
• Цегляний будинок, висота стель: 2,85 м
• Дизайнерський ремонт
Зручності:
• Один суміжний санвузол
• Кондиціонери
• Два телевізори
• Бойлер
• Посудомийна машина
• Генератор
Безпека та комфорт:
• Пропускна система зі шлагбаумом
• Парковка у дворі
• Консьєрж
Квартира світла, затишна та сучасна, розташована в центрі міста з усіма необхідними зручностями. Ідеальний варіант для тих, хто цінує комфорт і якість життя.
Відео квартири на вимогу.
Для детальної інформації та запису на перегляд телефонуйте!
Оренда великої трьохкімнатної квартири 140 м2 на 9 поверсі за адресою вул. Коновальця 36Б, біля метро Печерська, в будинку бізнес класу!
Центр міста, чудовий вид з вікон, поруч вся необхідна інфраструктура для комфортного проживання.
Є генератор на ліфт, воду та опалення.
Паркомісце в підземному паркінгу входить в ціну.
Тільки довгостроково, тільки для офіційно працюючих, та прозорих Орендарів!
Квартира в гарному стані, на закритому поверсі, є всі потрібні меблі й техніка, все як нове!
Також якщо треба є посуд і білизна.
Дві окремі спальні, та вітальня обєднана з кухнею дверима.
Чотири балкони!
Ролети на вікнах в спальні.
Три ліфти, окремий ліфт в паркінг, відеонагляд і консьєрж!
В квартирі є сейф, чотири кондиціонери, посудомийка, варочна поверхня, та духова шафа, фільтри на воду, великі шафи-купе, комора (гардеробна), два окремих санвузли, душова кабіна, ванна, пральна машина, та сушильна машина.
Кожані дивани, робоча зона в другій спальні.
Є відеоогляд квартири!
Можливо іноземці, можлива оплата на ФОП.
Запрошуємо Вас на перегляд цієї чудової квартири.
Супер цвна.Супер пропозиція.Здається чудова 3-х кімнатна квартира, загальною площею 89 квадратів , в реалії - це дві окремі спальні з великим холом загальна площа тоді хола і кухні виходить 35,5 м² в додаток 7 м лоджія. 5-7 за пішки метро Печерська. квартира знаходиться на 17 поверсі 25-поверхового будинку. чудовий краєвид розвинута інфраструктура.. чудовий хол консьєрж бомбосховище є генератор. Квартира не кутова ,обзорна:дві ізольовані кімнати, великий гостьовий хол. Дизайн квартири виконано у класичному стилі .Висота стелі 3 м .У дворі є приватна котельня ,на батареях є регулятори на тепло .В квартирі два кондиціонера у будинку є генератор.(На випадок блок ауту) При відключенні світла ліфти працюють. Квартира дуже охайна повністю облаштована є вся сучасна побутова техніка: холодильник посудомийна машина праска пилосос бойлер свч та інше. Італійські меблі. В квартирі все зроблено з витонченим смаком
В будинку є просторий вестибюль, дуже охайний де можна зустрічати гостей.. при потребі. Також На першому поверсі є вхід в бомбосховище
Квартира має роздільне планування з двома спальнями та вітальнею. У квартирі зроблено авторський проект ремонту. В наявності два суміщені санвузли, один з ванною, інший - гостьовий.
Квартира підключена до центральної каналізації, електрики та центрального водопроводу. У будинку є ліфт, у тому числі вантажний.
Квартира повністю мебльована та обладнана всією необхідною побутовою технікою. У вітальні є диван, в спальнях - двоспальні ліжка. Вбудована кухня обладнана посудомийною машиною, холодильником, мікрохвильовою піччю, варильною панеллю та духовою шафою. В наявності пральна машина, бойлер, кондиціонери, шафи, телевізори.
Будинок розташований у тихому та престижному районі Печерська. Є гостьовий паркінг.
Поблизу розташовані станція метро "Печерська", магазини, кафе та школи.
Квартира після дизайнерського ремонту з використанням матеріалів преміум-класу. Планування включає простору кухню-вітальню 50 кв.м. з панорамними вікнами, великим телевізором, комфортним диваном і виходом на балкон. Є майстер-спальня зі своїм санвузлом (душ, ванна), друга спальня з робочою зоною і виходом на балкон, затишний кабінет (може бути дитяча або гостьова кімната), гостьовий санвузол з душовою кабіною і пральна кімната.
Меблі та сантехніка від провідних європейських брендів. Кухня повністю обладнана побутовою технікою Bosch/Miele. Є просторі шафи та продумане зберігання речей.
Квартира пропонується в довгострокову оренду. Це перша здача після ремонту.
Преміум-комплекс Skyline з охороною 24/7 та відеоспостереженням. Є консьєрж-сервіс. Під час блекаутів працює резервне живлення, інтернет, вода, опалення і ліфти. Закрита територія з зоною барбекю і дитячим майданчиком, комфортний хол для зустрічі гостей, тренажерний зал, дитяча ігрова кімната. Трирівневий підземний паркінг, є можливість за окрему плату у власника квартири орендувати паркомісце.
Поруч з будинком розташовані Сільпо, ТЦ Гулівер, спортивний клуб Hiitworks Печерськ, преміальний Sport Life, Gym на Щорса, стадіон Олімпійський.
Квартира створена для тих, хто цінує комфорт, стиль і якість у кожній деталі. Встановлена система приточно-витяжної вентиляції та кондиціонування. Тепла підлога у всіх санвузлах, система захисту від протікання води. Додаткова шумоізоляція стін і вікон.