Здається в довгострокову оренду квартира у затишному районі неподалік центра. До парка Шевченка 5 хв ходьби, до вул. Кобилянська 15 хв. Квартира буде вільна з липня місяця. Є кондиціонер, шафа купе та ще одна шафа в коридорі. Підігрів всієї підлоги, на кожну кімнату свій терморегулятор. Є телевізор з приставкою Smart. Також система зворотного осмосу для очищення води. Готова до показу за попередньою домовленістю. Оплачується перший і останній місяць, комунальні окремо.

владелец
Черноморская улица, 4А, Первомайский, Черновцы, Черновицкая 350.0 USD

Здається 2-х кімнатна квартира ЖК Зоряний вул. Чорноморська 4а, укомплектована меблями, є частково посуд, стіральна машина, телевізори, кондиціонер, холодильник, мікрохвильова піч, духовка. Перша здача орендарям. 400$ плюс комунальні послуги.

владелец
Здається 2-х кімнатна квартира по вул. Чорноморській 4а ЖК Зоряний

Оренда 1 кімнатної новобудови біля парку Шевченка По вул. Герцена (початок) Великий засклений балкон. Третій поверх. Меблі (можна замінити диван на ліжко) та доукомплектувати, побутова техніка. Індивідуальне опалення. Дуже малі комунальні послуги. Для однієї працюючої людини. Ціна 280Дол.США+ комунальні послуги. Оплата перший та гарантійний місяці. #0507210056_Ольга #ОльгаГайдутРієлтор #АгентствоНерухомостіАвеню

Чорноморська вул., 4

Здається 3-х кімнатна квартира на Чорноморській, укомплектована, для порядних людей

Здається 3-х кімнатна квартира на Чорноморській

ЖК в городе Черновцы

География, Черновцы