Стильна квартира з окремою спальнею, кухнею-студією, ванною кімнатою та санвузлом разом.
Індивідуальне опалення, тепла підлога.
Вмістка вбудована шафа-купе в спальні та в прихожій.
Будинок заселений, без ремонтів та шуму.
🌇Оренда 1к квартири в ЖК Avalon вул. Зелена
Поверх 5, площа 46 м.кв
Новобудова
дизайнерський ремонт
Індивідуальне опалення
кухня-студія + ізольована кімната
лоджія
Ліжко, диван, багато місця для зберігання речей
💲Вартість оренди 450 доларів
📌Код 777
Оренда просторої 2-кімнатної квартири у ЖК «Вікінг Парк», вул. Зелена, 151 (Сихівський район, Пасіки) 🏙
Основні характеристики:
• Поверх: 10/10
• Площа: 84 м²
• Планування: простора 2-кімнатна квартира з комфортними житловими зонами
• Перша здача – ви перші мешканці
• Вартість: 1300 $/місяць
Переваги квартири:
• 🔥 Індивідуальне опалення – контроль тепла та економія ваших витрат
• 🌡 Всі підлоги з підігрівом – максимальний комфорт у холодний сезон
• 🔧 Регульований підігрів підлоги по зонах – можете налаштовувати температуру під себе
Готові до перегляду. Телефонуйте 0981001514, Діана домовимось про огляд у зручний для вас час 📲 Пропозиція від АН
Оренда 2 кім. квартири в новобудові по вул. Дж. Вашингтона
Кімнати ізольовані
Індивідуальне опалення
Засклений балкон
Є гардеробна
Є кондиціонер
Камін
Є всі необхідні меблі та побутова техніка
Квартира готова до здачі
Оренда 1-кімнатної квартири | вул. Зелена | ЖК Avalon
Пропонується сучасна та затишна квартира у престижному ЖК Avalon на довготривалу оренду. Продумане планування, якісний ремонт та повне оснащення роблять цю пропозицію особливо комфортною.
💵 Ціна: 500 $
🔑 Код: 12066
📍 Локація: вул. Зелена, ЖК Avalon
📐 Площа: 45 м²
🏢 Поверх: 8
Переваги квартири:
- індивідуальне опалення
- якісний сучасний ремонт
- велика засклена лоджія — додатковий простір і затишок
- зручна гардеробна + велика шафа у спальні
- багато місця для зберігання
Оснащення:
- посудомийна машина
- пральна машина
- повний комплект техніки для комфортного проживання
Квартира повністю готова до заселення — ідеальний варіант для довготривалої оренди!
Оренда 1 к квартири в новобудові по вул. Січинського ( Пимоненка). ЖК Аурум Санрайз. ПЕРША ЗДАЧА.
Поверх 8/10
Площа 41 м²
Індивідуальне опалення.
Підігрів підлоги.
Кондиціонер.
Гардеробна.
Посудомийка.
Вбудовані всі нові меблі та побутова техніка.
Будинок комфорт класу з дизайнерськими холами.
Район з хорошою інфраструктурою та гарною транспортною розвʼязкою.
Поруч супермаркети, кафе, бізнес- центр та ін.
Ціна: 550$
Є відеоогляд.
Покази в будь-який зручний для Вас час.
ОРЕНДА КВАРТИРИ .
Адреса - місто Львів,вул. Зелена 204. ЖК Авалон Зелена
Кількість кімнат - одна.
Поверх -6 з 10
Тип будинку - новобудова.
Загальна площа - 41 м2, житлова - 15 м2, кухня - 20 м2.
В квартирі зроблений євроремонт.
- наявні меблі та побутова техніка: пральна машинка , газова плита, холодильник, витяжка, рушникосушка, телевізор, чайник.
Опалення - індивідуальне, встановлений газовий котел.
З підігрівом підлоги на кухні , коридор та санвузол.
Санвузол - один, суміжний.
Власники будуть раді орендарям без домашніх улюбленців. Можливе заселення з дітками.
Особливості даної квартири - це те що квартира знаходиться в сучасному і комфортному житловому комплексі, має наповнення побутової техніки, наявний необхідний набір посуду. Вільна до заселення.
Поруч з будинком: багато магазинів , сучасних кавярень , ресторанів, зупинка громадського транспорту , сучасний бізнес центр навпроти ЖК. Недалеко Метро , Сільпо , McDonalds парк .
Код обєкта : 4686
Оренда 2-кім. квартири. вул. Зелена-Дж. Вашингтона-Новобудова. (500$.). Євро-ремонт, кімнати ізольовані. Опалення індивідуальне(котел). Роздільний санвузол. Два балкона. Всі необхідні меблі та ПТ. беруть з тваринками. Анна
Оренда стильної 1 кімнатної квартири + кухня студія в ЖК бізнес класу Вікінг Парк по вулиці Зелена 151 (Пимоненка 1)
• Кухня, об’єднана з вітальною зоною, зі всією необхідною вбудованою технікою (в т.ч. посудомийна машина та пральна). Підігрів підлоги.
• Зручне двоспальне ліжко з ортопедичним матрацом.
• Додаткове спальне місце — м’який розкладний диван.
• Телевізор та швидкісний інтернет.
• Місткі шафи для зберігання речей.
Є відеогляд.
Вартість оренди 600$+ кп
Перша здача квартири з дизайнерським ремонтом в сучасному ЖК Viking Park по вул.Зелена, 151. Ніхто не проживав. Вікна виходять на тиху вулицю. Відеоспостереження. Закрита територія. Вхід по face ID. В дворах облаштовані дитячі, спортивні майданчики.
Індивідуальне газове опалення. Простора кухня-студія з усією необхідною ПТ: холодильник, індукційна плита, духова шафа, мікрохвильова піч, посудомийна машина і прально-сушильна машина. Встановлений кондиціонер, телевізор Samsung. Відеодомофон. Підігрів підлоги. Є засклена лоджія, де можна організувати робоче місце.
Для колег - по даному обєкту не співпрацюю.
Квартира з дизайнерським ремонтом. Зручне планування включає кухню-вітальню, дві ізольовані кімнати, окремий санвузол, коридор та засклений балкон.
Індивідуальне опалення забезпечується двофункційним котлом, який також використовується для теплої підлоги та підігріву води.
Квартира обладнана кухонними меблями, двоспальним ліжком з ортопедичним матрацом, шкіряним кутовим диваном та великими шафами. Також є посудомийна машина, пральна машина, холодильник, мікрохвильовка, духовка, два телевізори, два кондиціонери та сигналізація.
Квартира розташована поруч з парком, метро, супермаркетами Арсен та іншими, школою, дитсадком. Зручна транспортна розвязка.
Сучасна квартира з авторським ремонтом та використанням якісних матеріалів. Планування вільне. Є ізольована спальня з двоспальним ліжком та великою шафою. Кухня-вітальня з продуманим зонуванням. Санвузол суміжний з душовою кабіною. Є відкритий балкон-лоджія.
У квартирі встановлено індивідуальне газове опалення з власним котлом. Є підігрів підлоги.
Квартира повністю мебльована та оснащена необхідною побутовою технікою для комфортного проживання. Є 2 кондиціонери, пральна та сушильна машина, газова поверхня та духова піч. У наявності мультиварка, холодильник, електрочайник, посудомийна машина, пилосос та мікрохвильова піч.
ЖК Viking Park - новий сучасний комплекс із продуманою інфраструктурою та ландшафтним дизайном подвіря. Будинок має дизайнерські стильні підїзди. Є ліфт, вантажний ліфт, підземний паркінг, гостьовий паркінг, консьєрж та охорона території. Встановлено відеоспостереження.
Поруч усе необхідне для щоденного життя: зупинка громадського транспорту, аптеки, магазини, кавярні. До Сільпо та METRO - 5 хвилин. У пішій доступності Viking Business Center, кафе «Ринок» та «Близенько».
Оренда квартири в новобудові по вул. Дж. Вашингтона
В квартирі якісний ремонт та сантехніка
Індивідуальне опалення та підігрів підлоги
Класне планування:
- велика кімната з ліжком та диваном
- кухня
- засклений балкони з кладовкою
- гардеробна
Нові меблі та побутова техніка
Квартира дуже світла та затишна
Готова до здачі
Без тварин.
Оренда світлої та просторої 1-кімнатної квартири по вул. Довга у сучасному 10-поверховому будинку.
Ремонт виконаний у світлих, спокійних тонах, що створює атмосферу затишку та комфорту. З вікон відкривається приємний краєвид, тиха, зелена локація з чистим повітрям та зручним доступом до паркової зони. Будинок сучасного типу, з охайними під’їздами та привітними, порядними сусідами. Ідеальне місце для комфортного проживання поруч: магазини, супермаркети, пошта, спортивні зали, кав’ярні, парк Погулянка, зупинка громадського транспорту — 5 хвилин пішки!
Планування та технічні характеристики
• велика кухня
• окрема спальня
• простора гардеробна
• теплий балкон з батареєю
• індивідуальне опалення
• тепла підлога у ванній
• якісна звукоізоляція
450 €
Квартира укомплектована всією необхідною технікою та меблями.
Організую огляд в будь який зручний для Вас час. З додатковими питаннями, телефонуйте!
Оренда 2-кімнатної квартири в ЖК “Соловей”.
Друга здача.
Площа — 62 м²
Поверх 8
Квартира після ремонту, перша здача — усе нове, ніхто не проживав.
Оснащена всім необхідним для комфортного життя:
• посудомийна машина, духова шафа, мікрохвильова піч, кондиціонер;
• дві ізольовані кімнати;
• санвузол суміжний із душовою кабіною;
• відкритий балкон;
• у спальні облаштовано робоче місце.
В орендну плату ВКЛЮЧЕНО місце в підземному паркінгу.
Є ВІДЕООГЛЯД
ЖК “Соловей” — сучасний комплекс із доглянутою територією, поруч магазини, зупинка, швидкий виїзд до центру.
Оренда 1-кімнатної на вул. Пасічній, ЖК "Hygge" [#39146].
Площа 38.1/16.1/9.4 м², шостий поверх із семи.
Перша здача. Кухня обєднана з коридором (17,1 м²), відкритий балкон з кухні.
У квартирі зроблений сучасний дизайнерський ремонт. Світла та простора, повністю укомплектована меблями та побутовою технікою: кондиціонер, вмонтовані холодильник, посудомийна машина/духова шафа/газова варильна поверхня. Є витяжка, пральна машина, телевізор.
В спальні вмонтована велика та містка гардеробна, у коридорі теж є дві шафи для речей.
Санвузол суміжний з ванною, з інсталяцією та гігієнічним душем. Індивідуальне опалення (газовий двоконтурний котел), підігрів підлоги.
ЖК "Hygge" - це сучасний житловий комплекс, в якому подбали про якість на кожному рівні: від зовнішнього вигляду будинку до інтер’єру окремих помешкань та просторів спільного користування.
Відпочинок в колі друзів та сімї прямо у дворі власного будинку, спеціально облаштованій зоні для барбекю з майданчиком для приготування різноманітних страв на відкритому грилі.
Щоб забезпечити комфорт мешканців та безпеку для малечі на території житлового комплексу відсутній наземний паркінг. А для власників автомобілів передбачений зручний дворівневий паркінг - місця вистачить усім.
Організуємо огляд в зручний для Вас час.
Вартість оренди - 550$ + КП.
Є можливість розтермінування оплати послуг агентства.
Надаємо фіскальний чек про оплату послуг.
Оренда квартири по вул. Зелена
Розділена спальня, можна додатково за потреби розділити на 2 частини.
Кухня обʼєднана з вітальнею.
Техніка холодильник, духовка, індукційна плита, посудомийка 60, пральна машина, робот пилосос, праска, телевізор 50, кондиціонер, інтернет 500.
Все якісне, сучасне, вбудоване. Меблі всі під замовлення, шафи до стелі, багато місця для зберігання. Диван в вітальні розкладний. Ремонт з якісних і кращих матеріалів. По всій квартирі тепла підлога.
Квартира на 4 поверсі, 12 секція (апартаменти). Вікна на схід (внутрішній дворик), сонячна сторона.
Ціна 550 долл
Код:11993
Квартира з косметичним ремонтом, щойно після ремонту. Стильний інтерєр у спокійних відтінках, якісні меблі та продумане планування. Планування роздільне. Санвузол суміжний.
Квартира повністю мебльована. У кімнаті розміщено зручне двоспальне ліжко з новим матрацом та комфортний диван. Є холодильник, мікрохвильова піч, духовка, плита, пральна машина.
Будинок новий, територія доглянута. Є дитячі та спортивні майданчики, паркінг, цілодобова охорона.
Поруч зручна інфраструктура: магазини, зупинки громадського транспорту, кавярні, аптеки.
Є швидкісний інтернет, телевізор, Wi-Fi. У ванній кімнаті встановлено ванну та душову кабіну.
Квартира має роздільне планування, включаючи простору кухню-студію, затишну спальню, коридор та суміжний з ванною санвузол. Ремонт виконано за авторським проектом.
Квартира обладнана індивідуальним газовим опаленням. У коридорі та санвузлі встановлено підігрів підлоги.
Квартира повністю мебльована та оснащена необхідною побутовою технікою, а саме: прально-сушильною та посудомийною машинами, духовою шафою, плитою, вмонтованим холодильником, плазмовим телевізором та кондиціонером. На кухні встановлені меблі.
Квартира готова до заселення з 15.12.2025 року. Є можливість розтермінування оплати послуг агентства. Надаємо фіскальний чек про оплату послуг.
ЖК "Avalon Zelena str." має житловий фонд 2011-2020-х років. На перших поверхах розташовані магазини, ресторани, кавярні та інша інфраструктура. Територія ЖК забезпечена дитячими та спортмайданчиками, дитсадком, вуличними тренажерами, місцями для вигулу собак та сучасними ландшафтними рішеннями для відпочинку. Є підземний паркінг.
З кухні є вихід на засклений балкон.
Квартира з авторським ремонтом. Санвузол суміжний з душем.
Опалення індивідуальне, встановлений газовий котел. Є підігрів підлоги в коридорі, санвузлі та кухні.
Квартира повністю укомплектована меблями та побутовою технікою.
Будинок має дизайнерські підїзди та ландшафтний дизайн прибудинкової території.
Поблизу розташовані зупинка громадського транспорту, аптеки, магазини та кавярні.