Сдаємо комфортну 3х кімнатну квартиру з газовим автономним опаленням. Район " Карачуни", вул. Ньютона.
Квартира розташована на середньому поверсі, не кутова, двостороння. Укомплектована технікою та меблями.
Запис на перегляд та питання по телефону.
+380968215017 Олена
Квартира має окремі великі кімнати.
У квартирі встановлено газову колонку для гарячої води.
Квартира повністю мебльована.
У вартість оренди не включено оплату комунальних послуг. Можливе проживання з домашніми улюбленцями, зокрема котиками, маленькими, середніми та великими песиками, а також іншими тваринами.
Квартира має гарне розташування поблизу зупинки громадського транспорту та магазинів.
Квартира з косметичним ремонтом. Вікна частково пластикові, на вікнах встановлені решітки.
Квартира підключена до центральної каналізації, електрики та газу. Опалення централізоване. Встановлені лічильники на воду та електроенергію.
Квартира повністю мебльована. У кожній кімнаті є диван, у спальні - шафа-купе, у коридорі - шафка для верхнього одягу. З побутової техніки є холодильник, праска, плита та пральна машина.
Квартира здається акуратним жителям. Оплата включає орендну плату та комунальні послуги (опалення сезонно, світло, вода, утримання будинку).
Зручне розташування, поруч магазини та транспорт.
Світла та простора 3-кім квартира в ЖК Премьер
Квартира велика, затишна, з новим ремонтом. Має усю необхідну сучасну техніку, кондиціонери в кожній кімнаті. Меблі в ідеальному стані.
Знаходиться в дуже зручному місці, територія під охороною. Є 2 місця для парковки. Автономне опалення.
Ідеально підходить для великої сімї, особливо з дітками (у дворі окремий дитячий майданчик під наглядом)
Здається затишна 3-кімнатна квартира на 3 поверсі п’ятиповерхового будинку
З роздільним плануванням, простора кухня, є балкон і лоджія. Після ремонту, повністю мебльована,
Є кондиціонер, інтернет, оснащена побутовою технікою. Перша здача!
Будинок розташований у спокійному місці неподалік кінотеатру «Олімп» Саксаганський район/Кривий Ріг
На вулиці Катеринівська, 16А
Поруч є все необхідне для комфортного життя.
Перевага сімейним орендарям. Тварини - за домовленістю.
Генадій: +380735522308
3 кімнати
з ремонтом
64 / 57 / 7 м²
поверх 3 з 5
можна з деякими тваринами
4 500 грн
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Оренда 3-кімнатної квартира на Вечірньому бульварі, 14
Квартира з роздільним плануванням, балконом і лоджією. Санвузол роздільний. Встановлено нові вікна. Квартира в хорошому житловому стані, можна одразу заїжджати та жити без додаткових витрат.
Квартира має централізоване опалення та центральний водопровід. Є газ.
Квартира повністю укомплектована меблями та побутовою технікою, включаючи плиту, холодильник, мікрохвильову піч, ліжко, бойлер та всі необхідні меблі для комфортного проживання.
Перша здача квартири. Можна з дітьми та студентами. Дозволено проживання з маленьким песиком (до 10 кг) або котиком.
Будинок належить до житлового фонду 80-90-х років.
Квартира розташована у зручному місці з гарною транспортною розвязкою. Поблизу є магазини, супермаркет, спортзали, аптеки та зупинки громадського транспорту. Спокійний і доглянутий двір.
Затишна, простора та світла квартира. У квартирі працює опалення та водопостачання навіть під час блекауту.
Квартира має роздільне планування. Санвузол суміжний. Зроблено євроремонт.
Квартира має централізоване опалення, центральну каналізацію, електрику, газ, центральний водопровід. Підключено швидкісний інтернет. При блекауті працює опалення, інтернет та водопостачання.
Квартира повністю мебльована (крім третьої кімнати). Є меблі на кухні та гардероб. Побутова техніка: холодильник, мікрохвильова піч, духова шафа, плита, пилосос, пральна машина. Мультимедіа: кабельне та цифрове ТБ, супутникове ТБ, швидкісний інтернет, телевізор, Wi-Fi. Є кондиціонер.
Перша здача. Оплата за перший та останній місяць. Домашні улюбленці не дозволяються.
Квартира розташована в сталінці.
Є асфальтована дорога.
Квартира має просторе планування з трьома окремими кімнатами, просторим холом, гарною доглянутою кухнею та роздільним санвузлом.
Квартира повністю укомплектована меблями та побутовою технікою. У ній є пральна машина, холодильник, мікрохвильова піч та варильна панель.
Домашні тварини не допускаються.
ЖК "Східний-3" розташований у спокійному та комфортному районі з зеленими вулицями та чистим повітрям.
Поруч з ЖК є магазини, зупинки громадського транспорту, школи та дитячі садки.
Квартира має суміжне прохідне планування. Санвузол суміжний.
Квартира підключена до централізованої системи опалення, газопостачання, електропостачання та центральної каналізації.
Квартира повністю укомплектована меблями та технікою, включаючи плиту, мікрохвильову піч, холодильник, пральну машину та меблі на кухні.
Квартира розташована у зручному районі.
Цоколь високий. Квартира тепла взимку, не кутова.
Квартира не кутова, не прохідна, з роздільним плануванням і роздільним санвузлом. Планування включає балкон і лоджію. Квартира в хорошому ретро-стані, житловий стан.
У квартирі встановлені лічильники, металопластикові вікна та труби. Є бойлер. Квартира підключена до централізованого опалення, водопостачання та каналізації.
Квартира повністю мебльована. Є холодильник, плита, пральна машина, телевізор, меблі на кухні.
Квартира здається на довгий період. Оплата комунальних платежів, тепла 50/50. Послуги агентства оплачуються після факту оренди. Домашні улюбленці не дозволені.
Будинок побудований у 80-90-х роках.
Дуже хороше тихе місце. Поблизу розташовані школа та дитячий садок.
Квартира має житловий стан.
Пропонуємо в оренду 3-кімнатну квартиру в жк "Премʼєр" по вул. Пришвіна 8.
Квартира з гарним ремонтом, планування: кухня, 2 окремі спальні кімнати та зала. Також окремо є пральна кімната та еркерна. Санвузол має ванну та біде, тепла підлога у ванній та на кухні, панорамні вікна. З техніки є все: 2 телевізори, духова шафа, газова плита, мікрохвильовка, 2 кондиціонери, пральна машина.
Привілегії квартири: закрита територія, охорона, у квартирі автономне газове опалення, у дворі власний дитячий майданчик, бомбосховище, заможні сусіди, доглянута територія. Також окремо можна орендувати паркомісце.
Додатково є відеоогляд, для більш детальної інформації телефонуйте, домовимось про перегляд.
Здається в оренду 3-к кімнатна квартира в Саксаганському районі, за адресою Покровська 36.
Квартира укомлектована всіми необхідними меблями та технікою для проживання: бойлер, пральна машина, холодильник, газова плита та духова піч, телевізор.
Є балкон - засклений. Квартира простора та затишна.
Поруч школа, дитячі садки, магазини, супермаркети, аптеки, кафе, зупинка громадського транспорту, озеро.
Ціна 5000 грн. + комунальні послуги. Оплата за перший та останній місяць.
Пропозиція від агенства нерухомості, комісія 50% від вартості одного місяця одноразово.
Квартира має роздільне планування та роздільний санвузол. Ремонт у житловому стані.
Опалення автономне, індивідуальне газове. Є центральний водопровід.
Квартира повністю мебльована. Є холодильник, мікрохвильова піч, ванна, меблі на кухні, балкон та лоджія.
Квартира здається в оренду без домашніх тварин.
Квартира розташована у районі 95 кварталу.
Оренда 3 кімнатної квартири по вулиці Соборності, 7 , зупинка Стріла
Квартира розташована на 4 поверсі пяти поверхівки.
В квартири є все необхідне для комфортного проживання.
Оплата перший місяць + заставна сума + комунальні послуги повністю.
Послуги агенції 50% від суми оренди одноразово .
Всі додаткові питання по телефону.
3 кімнати
з ремонтом
101 / 58 / 11 м²
поверх 4 з 5
власник
5 000 грн
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Сдам квартиру для командировочных в Ингулецком районе Ингулец(Ингок)
Квартира з роздільним плануванням та роздільним санвузлом. Ремонт у житловому стані.
Квартира з централізованим опаленням та електрикою.
У квартирі є всі меблі, побутова техніка (електрочайник, плита, духовка, мікрохвильова піч, холодильник, пральна машина, пилосос) та мультимедіа (Wi-Fi, швидкісний інтернет, телевізор, супутникове ТБ). Також є кондиціонер, ванна, меблі на кухні, балкон, лоджія та ліфт.
Квартира здається для командировочних та підрядних організацій. Можливий безготівковий розрахунок. Предоставляються документи.
Квартира розташована в житловому фонді 80-90-х років.
Квартира з роздільним плануванням та окремим санвузлом. Одна кімната буде закрита з особистими речами господині. Ремонт у житловому стані. Квартира має балкон та лоджію.
Квартира підключена до централізованого водопроводу, електрики та газу. Опалення централізоване.
Квартира повністю мебльована. Є холодильник, праска, мікрохвильова піч, плита та пральна машина.
Будинок належить до житлового фонду 80-90-х років.
Квартира розташована в Центрально-міському районі, поруч є АТБ та транспортна розвязка.
Квартира має роздільне планування. Санвузол також роздільний. Ремонт у житловому стані. Є балкон та лоджія.
Система опалення - централізоване. Є центральний водопровід, центральна каналізація, електрика, газ та вивіз відходів. При блекауті працює інтернет та водопостачання.
Квартира повністю мебльована. У кожній кімнаті є спальні місця - два дивани та односпальне ліжко. На кухні є меблі. Побутова техніка включає електрочайник, холодильник, праску, мікрохвильову піч, духову шафу, плиту, пилосос та пральну машину.
Квартира розташована в житловому фонді 80-90-х років.
Поблизу є асфальтована дорога.
Квартира має роздільне планування, всі кімнати не прохідні. Після косметичного ремонту.
Квартира обладнана централізованим опаленням, центральною каналізацією та газом.
Квартира повністю мебльована та укомплектована всією необхідною побутовою технікою для життя. В ній є холодильник, варильна панель, праска, мікрохвильова піч, пилосос, пральна машина, телевізор, кондиціонер. Також є Wi-Fi.
Квартира здається в довгострокову оренду.
Квартира зручно розташована поблизу великого парку, супермаркетів, аптек, відділення нової пошти та ринку Соцмісто.
Євроремонт. Санвузол суміжний. Є паркувальне місце. Встановлені грати на вікнах. В квартирі є душова кабіна та сигналізація.
Квартира має роздільне планування та санвузол. Зроблено косметичний ремонт.
Квартира підключена до центрального водопроводу, каналізації, електрики та газу. Опалення централізоване.
Квартира повністю з меблями та технікою. Є електрочайник, плита, духова шафа, мікрохвильова піч, холодильник, пральна машина, пилосос. Також є телевізор, Wi-Fi, швидкісний інтернет, кабельне та цифрове ТБ, супутникове ТБ.
Оплата за перший та останній місяць. Ріелторські послуги 50%% за фактом знімання. Допускаються домашні улюбленці: котики та маленькі песики (до 10 кг).
У будинку є ліфт.
До будинку веде асфальтована дорога.
Квартира має балкон та лоджію. Є гардероб.
Квартира в ідеальному стані, чиста, тепла та дуже затишна. Планування роздільне. Санвузол роздільний. Зроблено євроремонт. Є балкон і лоджія.
Система опалення централізована. Є газ, центральна каналізація, вивіз відходів, електрика, центральний водопровід.
Квартира повністю мебльована та оснащена побутовою технікою, є все необхідне для проживання. Є холодильник, пральна машина, варильна панель, плита, електрочайник, сушильна машина, духова шафа, мікрохвильова піч. Також є меблі на кухні, гардероб і комора.
Послуги ріелтора становлять 50%%. Домашні улюбленці не дозволяються.
Житловий фонд 2001-2010-х років. Є ліфт.
Прекрасний район. Поблизу розташовані швидкісний, супермаркет, ринок, школа, дитячий садок і зупинка громадського транспорту.
Продаж 3-кімнатної квартири, 97 Квартал, пр. Університетський (раніше пр. Гагаріна)
Пропонуємо до Вашої уваги велику квартиру "сталінку" 4/4 поверхового будинку, розташованого в тихому дворі, з виходом на проспект.
Про обєкт:
- загальна площа 73,8кв.м
- житлова площа 48,8кв.м.
Планування обєкту:
- кухня 8кв.м. з виходом на балкон;
- велика зала 17,9кв.м. з виходом на балкон;
- простора спальня 17,3кв.м.
- спальня 13,6кв.м.
- сан.вузол роздільний
- кладова.
Комунікації:
- опалення центральне
- водопостачання
- газопостачання (колонка автомат)
Особливості квартири:
- тепла, затишна;
- простора, світла;
- легко переплановується;
- гарні сусіди;
- зверху техн.поверх.
Локація:
- центр міста
- розвинена інфраструктура
- зупинки міського транспорту
- магазини супермаркети та розважальні заклади
Ціна 23 000$
За будь-якими питаннями за цією або схожими пропозиціями звертайтесь за номером телефону, де вам відповість наш ріелтор.
З повагою, команда Credo!
Квартира з косметичним ремонтом. Планування роздільне. Є велика кухня, окремі кімнати, роздільний санвузол, балкон та засклена лоджія.
Квартира має централізоване опалення, центральну каналізацію, електрику та газ. Встановлено бойлер.
Квартира повністю мебльована та обладнана побутовою технікою. Є шафа, ліжко, два дивани, крісла, меблі на кухні. З техніки є холодильник, пральна машина, телевізор, мікрохвильова піч, електрочайник.
Послуги ріелтора складають 50%%. Можливе проживання з домашніми улюбленцями, зокрема з котиком або іншою тваринкою.
Квартира розташована в районі з розвиненою інфраструктурою. Поблизу є ринок, зупинка громадського транспорту, магазини, АТБ, аптеки.
Квартира дуже затишна та охайна. Встановлені металопластикові вікна. Є швидкісний інтернет.