БЕЗ КОМІСІЇ ВІД ВЛАСНИКА! ПОСЕРЕДНИКАМ НЕ ТЕЛЕФОНУВАТИ!
Пропонується до оренди на тривалий термін квартира-євродвушка 53 кв.м. в сучасному жк бізнес-класу "Смарт Плаза Політех". Середній поверх, висота стелі - 3м. Свіжий ремонт, всі меблі та сучасна техніка, санвузол суміщений. Панорамні вікна на Берестейський проспект та Парк КПІ. Станція метро "Політехнічний інститут" - безпосередньо навпроти будинку, 2 хв. пішки. В будинку присутній підземний паркінг, який можна використовувати в якості укриття. Ліфти працюють під час відключень світла. Закрита територія, в підїзді рецепція з консєржем. Оплата за перший та останній місяці. Можна з тваринами. Ціна 28 000 + ком. послуги та лічильники.
Від власника без % Перша здача Здається в оренду на довготривалий термін 1-кімнатна квартира в новобудові ЖК "Львівський Квартал",вул. Глибочицька будинок 13 корпус 7 , недалеко від метро Лукянівська.
У піший доступності Пейзажна алея, Андріївський узвіз, Володимирська гірка, Контрактова площа.
Загальна площа -45 м2, кімната -20 м2, кухня - 11.4 м2
Поверх 19/22.
Лоджія, є засклення.
Окрема велика гардеробна кімната.
Квартира дуже світла та простора, з дорогим якісним ремонтом. Обладнана усією необхідною технікою та меблями: смарт ТВ, , холодильник, пральна машина, посудомийна машина, мікрохвильовка, електрочайник, праска, прасувальна дошка, сушарка, пилосос, кондиціонер, бойлер.
Для комфортного сну велике двоспальне ліжко з ортопедичним матрацом та розкладний диван.
В ЖК власна котельня.
Лічильники на воду та тепло (терморегулятори на батареї в квартирі).
Відео домофон
Під будинком великий підземний паркінг.
Вікна виходять у двір, тому не чути шуму від вулиці.
До метро Лукянівська 5-7 хвилин пішки.
Оплата 23900 грн при підписанні договору за перший місяць та страхова сума в розмірі місячної плати.
Будинок бетонно монолітний, в квартирі 1 кімната.
Загальний стан квартири - євроремонт.
Від з вікон у двір.
ЖК Глорія Парк
3к
Їдальня обєднана з кухнею і вітальнею, утворюючи великий відкритий простір, роздільні спальня та дитяча (кабінет), багато шаф.
Санвузол з душовою кабіною, ванна окремо.
Кондиціонери, бойлер, проточний бойлер на кухні, посудомийна машина, тепла підлога в санвузлах, електрокамін.
Великі французькі вікна, гарний вид, якісний ремонт, робився під себе.
Закрита територія, без автомобілів. Розвинена інфраструктура, поряд державні і приватні садочки і школи, супермаркети, 2хв від метро Нивки.
Без комісії. Пишіть в Telegram/Viber.
Рієлторам: Якщо ви бачите це оголошення, значить воно актуальне, не потрібно уточнювати, можете рекомендувати своїм клієнтам
Без комісії. Довгостроково здам простору, світлу сімейну квартири в Шевченківському районі Києва. У центрі мікрорайону.
Квартира з дизайнерським ремонтом: кухня з розсувною системою виходу в вітальню, яка розділена на їдальню та зону відпочинку. Також 3 спальні , одна зі своєю гардеробною кімнатою. 2 санвузла. Повна мебльованість, побутова техніка, бойлер. Працює без світла - вода, опалення, інтернет. Є генератор. Поруч є школи, магазини й кафе. Вид з вікон на сусідні будинки. Без комісії
БЕЗ КОМИССИИ от ХОЗЯИНА!!!
Предлагается в аренду квартира 52 кв , возле цирка в элитном комплексе
ЖК Victory V. по улице Проспект Победи 5 в. В квартире зделан дорогой ремонт, виполнен из качествених материалов, квартира укомплектована всем необходимим оборудиванием, в ванной теплий пол,качественая мебель, большое количество закритих мест для хранений вещей,кровать с подъёмным механизмом, с ортопедическим матрасом, большой 4K ТV с функцией Smart, WI-FI, кондиционер, стиральная машина , бойлер.Круглосуточная охрана.Развитая инфраструктура, в пешей доступности метро, ТРЦ, супермаркет, кафе и рестораны.Фото реальные.Просмотр в любое время.Предложение от собственника.Квартира светлая и уютная !!!Звоните.
Затишна квартира площею 90 м2 метра з ремонтом, побутовою технікою та меблями знаходиться у сучасному будинку, із закритою територією, консьєржем, у жвавому районі міста.
Зручна транспортна розвязка. Поруч вся необхідна інфраструктура, магазини, кафе, кінотеатр, ресторани тощо.
У квартирі простора дві окремі кумнати, сучасна кухня, бойлер, кондиціонери.
На опалення встановлені лічильники, що дозволяє значно знижувати витрати у опалювальний сезон. Під будинком закритий паркінг .
Оренда просторої 1-2кімнатної квартири з якісним ремонтом у Парку ім.Пушкина.( ЖК Кристал Парк)
Окрема спальня кімната, велика кухня-вітальня, просторий передпокій та ванна кімната, лоджія з видом на парк. Укомплектована всіма необхідними меблями. Велика кухня зонована на кухню з вбудованими меблями та всією побутовою технікою, та вітальню з диваном, з виходом на лоджію. У передпокої гардеробна. Закрита територія, цілодобове відеопостереження, дворівневий підземний паркінг( одночас -укриття-бомбосховище).
ЖК має свій резервний генератор!
Довгостроково!
Комунальні платежі орієнтовно 2500 грн( прибудинкова 1800грн + лічильники на тепло, воду, світло)!
Власник!
Додатково є можливість орендувати окреме паркомісце
ЖК Шевченківський, Золотоустівська, 25. Без комісійних для орендаря. Студія, 42 квм. Якісний ремонт. Автономна автоматична система електропостачання, до десяти годин без світла працюватимуть освітлення, інтернет, телевізор, холодильник, електрочайник, мікрохвильовка. Автономне живлення ліфту, насосів води та тепла. Посудомийна машина. Прально-сушильна машина. Телевізор смарт 55". Бойлер 80л. Швидкісний інтернет. Додаткові місця для зберігання речей. Відкритий балкон.
П.С. Шановні спеціалісти з нерухомості! Для запобігання зайвого спілкування відповідаємо на ваші стандартні питання. Якщо бачите це оголошення - так, пропозиція актуальна. Допомоги з рекламування чи управління нерухомістю не потребуємо, згоди на рекламування не надаємо. Водночас, будемо раді вам за наявності потенційного орендаря.
Власник.
Квартира знаходиться в 5 хвилинах ходьби від метро Лукьянівська. Січових стрільців 103. Гарна транспортна розвʼязка і класна інфраструктура, все поруч.
Квартира в звичайному жилому стані. З техніки має бойлер, холодильник і пральну машину.
По всім додатковим питанням пишіть у Viber/Telegram. Будь ласка, не дзвоніть, я не відповім!
Здаю квартиру в ЖК Greenville Park, Пимоненка 19
16 поверх з 25
Двокімнатна квартира: окрема спальня з гардеробом та кухня-вітальня.
Є окрема кімната для прання та сушки речей.
В квартирі є вся техніка
Окрема ніша з робочим місцем.
В будинку є генератор на спільні зони, сховище, дитяча кімната, на вході в будинок є кімната для сховища велосипедів/колясок, мийка для лап домашніх тварин, коворкінг.
Ремонт новий, в квартирі ще ніхто не жив. Є кондиціонер.
58 квадратних метрі.
Вартість 40000 грн + коммуналка
Тварини за домовленістю
Квартира обладнана усією необхідною технікою:
Пральна машина
Сушильна машина
Посудомийка
Духова шафа
Плита
Витяжка
Холодильник
Бойлер
Тепла підлога
Вся техніка нова. Перша оренда.
У квартирі є кімната вільного планування можна обладнати під свої потреби: дитяча, робочий кабінет.
На фото відсутня частина меблів.
Вид з вікон на парк Івана Багряного, поруч станція метро Шулявка або Дорогожичі.
Умови оренди: місячний платіж + комунальні + разовий депозит (30 000грн).
Прохання писати або телефонувати у мессенджер, так як можуть бути проблеми з сотовим звязком.
Здам свою затишну світлу квартиру в будинку бізнес-класу, висота стелі = 3 метри, з підземним паркінгом.
Сучасний ремонт, окрема спальня з двоспальним ліжком, велика кухня-студія з балконом та панорамним видом на місто, міні-гардеробна, простора ванна кімната.
ЖК "Елегант" будинок бізнес класу, розташований в центрі Києва, зручне транспортне сполучення, територія під охороною, парковки, поруч паркінг, в будинку три ліфти, консьєрж, в пішій доступності ботанічний сад ім.А.Фоміна, до станції метро "Вокзальна"та "Університет"-7 хв.
Уютная хорошая квартира. Окна выходят в тихий двор. Вокруг есть все:от магазинов до отдыха. В 2 мин метро Святошин. Очень хорошая транспортная развязка. Сдача от владельца, без комиссии.
Здається 1-кімнатна квартира біля метро Лук’янівка від власника!
🔹Перша здача тільки після ремонту
🔹5 хвилин пішки до метро Лук’янівська
🔹сучасний євроремонт, квартира повністю готова до заселення
🔹Є вся необхідна техніка та меблі
🔹Світло постійно є (не вимикають)
Без комісії, від власника!
Без посередників. Можна з дітьми, котиками.
При вимкнені світла опалення/тепло зберігається. На електрощитку встановлена можливість вмикання акумуляторної електроенергії. Працює ліфт на генераторі.
Про квартиру.
2-кімнатна тепла і видова квартира здається у довгострокову оренду. Вид на парк Кирилівський Гай.
12 поверх. Будинок побудовано у 2017 році. Квартира мебльована з технікою.Є всі лічильники.
Техніка: Посудомийна машина, Електрочайник, тостер, пральна машина, Холодильник, Варильна панель, Мікрохвильова піч, Духова шафа. Є гардеробна у спальні. Також два санвузли, в т.ч один із входом для котика. Є кладова. Є також гардеробна для верхнього одягу.
Додаткове обговорюється за потреби.
Розташування.
Територія ЖК під охороною. Є підземний паркінг з укриттям на час тривог. Також є наземні місця для паркування. На території є 2 великі дитячі майданчики. Також всередині комплексу є маленький супермаркет + через дорогу великий Сільпо. Поряд - Інститут міжнародних відносин, обласна лікарня, ТЦ Променада, а також великий парк.
Метро Дорогожичи в 10 хв ходьби, Лукянівка у 20 хв ходьби. Зупинка транспорту на вул. Іллєнка або зі сторони обласної лікарні.
Біля метро Дорогожичі, через дорогу великий парк, недалеко кілька дитячих садочків та школа, Велика кількість магазинів і кавярень , меблі, ліжка , техніка,посуд...
Від власника без комісії здам в довготривалу оренду затишну та сучасну двокімнатну квартиру в одному із найкращих районів столиці.
Площа – 45 м2, поверх 4 із 5, дві роздільні кімнати, два гардероби, балкон, один санвузол.
Здача в оренду після ремонту, нові меблі (кухня, ліжко та ін.). Є все для життя – заходь та живи.
Локація: Шевченківський (центральний) район, вул. Дегтярівська, 43/3. Станції метро Берестейська або Шулявська («червона гілка») – 1,5 км або 2 зупинки, метро Дорогожичі («зелена гілка) – 2,5 км або 3 зупинки.
Поруч проспект Перемоги, абсолютно вся інфраструктура: два велика сучасні парки, безліч супермаркетів, ТРЦ, ТЦ, вузи – КНЕУ, Крок, КПІ, НАУ, Богомольца. До центру міста на авто 15 хвилин або до 25 хвилин транспортом. У дворі новий муніципальний дитячий садок, поруч багато шкіл, де є місця.
Комунальні: опалення 1500-2000 грн. взимку, обслуговування будинку – до 500 грн., все інше – за лічильниками. Встановлено бойлер – гаряча вода є завжди; будинок теплий, адже поруч дитсадок.
Вартість оренди – 20 000 грн. на місяць. Без комісії. При досягненні домовленості та заселенні оплачується перший місяць оренди та залогові 21 тис. грн.
Телефонуйте.
Гарного дня!
Поруч є абсолютно вся інфраструктура і всі види транспорту, окрім фунікулера :)
Доглянутий та зелений двір, тихий район, у дворі (видно з вікон) новий муніципальний дитячий садок.
Шукаєте комфортне та просторе житло в
самому серці столиці?
Пропонуємо стильну двокімнатну квартиру
після косметичного ремонту за адресою вул. Михайла Коцюбинського, 9 — всього 5
хвилин пішки до метро “Університет”. Ідеальне розташування для динамічного
життя в центрі міста!
Опис: Простора квартира розташована на 1-му
поверсі цегляного будинку з високими стелями (3,70 м) та товстими стінами (1
метр). Повністю мебльована та готова до заселення.
Планування та оснащення:
2 кімнати:
велика вітальня: 2 дивани, крісло, стіл, меблева стінка,
металопластикові вікна з ґратами)
прохідна кімната (спальня або кабінет): диван, письмовий стіл, стілець, кутові тумби
Кухня з повним обладнанням: газова варильна поверхня, електрична духова шафа, витяжка, мікрохвильова піч, холодильник,
обідній стіл і стільці
Роздільний санвузол:
ванна кімната: ванна, пральна машина, бойлер
вбиральня
Гардеробна
Центральне опалення (загальний будинковий лічильник)
Лічильники на воду та світло
Інфраструктура:
Супермаркети, школи, університети, гуртки, спортклуби, басейн, театри, музеї, цирк — все у пішій доступності.
Ціна: 28 000 грн/міс + комунальні платежі
Застава: 1 місяць
Довгострокова оренда
Можна з тваринами: маленька собачка
Від власника
Квартира вільна, після ремонту, готова до
заселення.
Для перегляду або уточнення деталей
телефонуйте: 050 699 85 72 (Наталія).
Не пропустіть можливість жити в затишній
квартирі в самому серці Києва!
Житловий комплекс "Файна Таун" відомий свою високою якістю будівництва та комфортом для мешканців. Ця квартира відзначається індивідуальним дизайнерським ремонтом, що надає особовий шарм та комфорт вашому проживанню. В квартирі встановлена система безпеки Ajax, яка забезпечить ваш спокій та безпеку, відслідковуючи у додатку за виникненням будь-яких небезпек (затоплення, задимлення, сигналізація).
Ми чекаємо на перегляд квартири чоловіка, жінку або пару від 25 років, які охайні, піклуються про чистоту та порядок у своєму житті. Квартира не приймає тварин та дітей.
Щодо обладнання, кухня оснащена всім необхідним: витяжка, духова шафа, варильна поверхня (2 комфорки), великий холодильник Whirlpool, СВЧ Gorenje, пральна машина LG. Для вашого комфорту встановлені кондиціонери Cooper & Hunter. В кімнатах сучасні телевізори LG.
Чекаємо на перегляд, я впевнена, що вам сподобається.
Ріелторам з пропозицією співробітництва НЕ ТУРБУВАТИ!