В будинку є генератор.
Оренда евро трьошка (дві окремих кімнати + кухня-студія ) в ЖК «Метрополіс», вул. Заболотного, 1-А. Квартира готова, щоб завтра вже заїхати та жити, лише речі розкласти по полицям. Лаконічний, продуманий ремонт по дизайн проекту. Вбудована техніка, якісні меблі, ідеальне світло. У квартирі зроблена тепла підлога, велика кількість розеток, максимально ефективно і функціонально задіяний кожен метр квадратний.
- площа квартири 66 кв.м .;
- 27-й поверх з 34 ;
- зроблений якісний ремонт з продуманим плануванням ;
- Підігрів підлоги;
- мебльована по індивідуальному дизайну;
- гарна територія комплексу с розвиненою інфраструктурою
- 10 хвилин від будинку до станції метро Теремки чи Іподром
Пропонуємо в оренду 1 кімнатну квартиру в ЖК Акцент, вул. Глушкова 9є. Будинок з генератором, без світла працює ліфт, є водопостачання. Розташована на 21/25 поверсі, загальна площа 45 квадратів, окрема спальня, кухня з великою лоджією, санвузол роздільний. Встановлений кондиціонер.
Поряд метро Іподром, Теремки, в пішій доступності. Торговий центр, ринок. Голосіівський ліс, ВДНХ.
Теремківська 3 а
Новобудова
Студія
Є двоспальне ліжко,кондиціонер,телевізор
Зручне розташування. Поруч є все необхідне для життя: метро, торгові центри, школи, садочки, зони відпочинку. Парк Феофанія, Пирогово, Голосіївський ліс, ВДНГ – все неподалік. ТЦ Магелан через дорогу. ТЦ Республіка Парк – 5 хв. пішки! Метро Теремки – теж 5 хв. пішки
Без комісії! Здам в оренду 3-кімнатну квартиру, м. Теремки
📍 Голосіївський р-н, вул. Академіка Глушкова, 14
🏢 78 кв.м, 8 поверх із 16
🛏 3 окремі кімнати, простора кухня, дві засклені лоджії, великий хол
💡 Сучасна побутова техніка: пральна з сушінням, посудомийка, холодильник, духова шафа, варильна поверхня, бойлер, теплі підлоги, кондиціонування
🚶 ♂️ 5 хвилин до метро Теремки
Поруч ТРЦ “Магеллан”, магазини, школи, банки
💵 25 000 грн + комунальні
❗️ Без комісії для орендаря
Пишіть чи телефонуйте для перегляду!
Здається простора однокімнатна квартира по проспекті Глушкова, 9В!
Це ідеальне місце для комфортного проживання: тихе, спокійне, з чудовими сусідами та найкращим ОСББ. У будинку є генератор, що забезпечує стабільність навіть під час відключень електроенергії.
Окремою перевагою є власний вихід на ВДНГ – прогулянки в парку стануть частиною вашого щоденного життя! В пішій доступності знаходяться супермаркети, метро, салони краси, нова пошта тож усе необхідне завжди під рукою.
Не зволікай – дзвони та не втрачай свій шанс на найкраще житло!
Здається 3-кімнатна квартиру з дизайнерським ремонтом. Перша здача!
🔹 Стан: квартира з якісним дизайнерським ремонтом, ще ніхто не проживав
🔹 Укомплектована: повністю мебльована та оснащена всією необхідною побутовою технікою
🔹 Комфорт: світла, простора, з функціональним плануванням
🔹 Інфраструктура: доглянута територія, дитячий майданчик, зони для барбекю
🔹 Переваги: генератор, що забезпечує роботу ліфта під час відключень електроенергії
📍 Ідеальне місце для комфортного проживання сім’ї або пари.
📞 Пишіть/дзвоніть для перегляду або додаткової інформації.
#A13766
Предлагается в аренду 2-уровневая 3-комнатная квартира (90м2) по адресу: пр. Академика Глушкова 9Д, Голосеевский район.
В доме есть генератор на лифты, воду и отопление.
Планировка:
1 этаж: кухня-гостиная;
санузел с душевой
2 этаж: 2 спальни (укомплектованы уже),
санузел с ванной.
Квартира укомплектована всей необходимой техникой и мебелью, готова к комфортному проживанию.
Кондиционеры, плазменный телевизор, посудомоечная машина, микроволновая печь, стиральная машинка, бойлер, пылесос.
Балкона в квартире нет, курить можно на общей площадке.
В доме находятся: 2 продуктовых магазина, Новая Почта, парикмахерская.
Стоянка для авто возле дома - закрытая.
На территории комплекса – свой выход на ВДНХ, между домами 9Д и 9В – свой парк с отдельным выгулом собак и детскими площадками.
Рядом находятся Эпицентр, Новая почта, гимназия, детский сад, развивающие курсы для детей, ТРЦ Магеллан, магазины, банки, аптеки, кафе и рестораны.
До Вашої уваги пропонується неймовірно гарна квартира в ЖК Метрополіс. В квартирі виконаний дизайнерський ремонт. Складається з 2-х окремих кімнат, кухні-вітальні, сан\вузла та пральної кімнати, також є гардеробна. Також в квартирі встановлені фільтри для води та система антипотоп. На будинок встановлені генератори. За необхідності можу надіслати відео квартири.
Здається 1-кімнатна квартира на Глушкова, 9-Д
Світла, затишна, з якісним ремонтом і повною комплектацією. Квартира, в якій продумано все для комфортного життя.
Основні переваги:
— окрема спальня з великим ліжком
— простора кухня з варильною поверхнею, духовкою, посудомийною машиною
— пральна машина, бойлер, кондиціонер
— сучасна ванна кімната з душовою кабіною та LED-дзеркалом
— робот-пилосос, стабільний високошвидкісний інтернет
У будинку є генератор, тому електропостачання не залежить від зовнішніх умов.
Площа квартири — близько 40 м². Підійде для однієї людини або пари.
А найцінніше — квартира має власний вихід прямо в парк ВДНГ. Без шумних вулиць і транспорту. Вийшли з дому — і ви вже серед дерев, у тиші та просторі.
В будинку є чудове укриття!!! Готова до заселення. Якщо ви шукаєте не просто квартиру, а особливе місце для життя — це саме воно.
Оренда 2х. кімнатної квартири на Теремках.
Квартира в хорошому житловому стані, кімнати роздільні, санвузол туалет та ванна роздільні, дві лоджії утеплені зовні, склопакети, необхідні меблі та побутова техніка. В будинку два ліфта пасажирський та грузовий. Хороше місце розташування будинку зелений двір, дитячий та спортивний майданчик, школа, дитячий садок, бювет чистої води, парк «Урочище Теремки», відділення нової пошти, аптека, кавʼярня, піццерія, базар, ТРЦ «Магеллан», ТРЦ «Respublika Park».
Зручна транспортна розвязка.
Станція метро Теремки в пішій доступності 3 хв! Ціна орендної плати 15000 грн + комунальні послуги.
Ціна: 15 000 грн.
Квартира має дві окремі кімнати та кухню-студію. Зроблено якісний ремонт з продуманим плануванням за дизайн-проектом. Ремонт євростандартів.
У всій квартирі зроблена тепла підлога.
Квартира мебльована по індивідуальному дизайну та має вбудовану техніку.
ЖК Метрополіс має гарну територію з розвиненою інфраструктурою.
До станції метро Теремки чи Іподром 10 хвилин від будинку.
В квартирі встановлено велику кількість розеток. Кожен квадратний метр максимально ефективно і функціонально задіяний. У квартирі гарне світло.
Квартира має роздільне планування з двома роздільними кімнатами, роздільним санвузлом, кухнею та просторим утепленим і заскленим балконом. Встановлено склопакети, броньовані двері. Ремонт євро.
Квартира мебльована. Є вбудована кухня, обідня зона, робочий стіл, 2 розкладних дивани, шафи та комоди. З техніки є холодильник, варильна поверхня, духова шафа, витяжка, мікрохвильова піч, чайник, пральна машина, бойлер, кондиціонер.
Дозволено проживання з котиком.
Будинок житлового фонду 80-90-х років. Встановлено 2 нових ліфта. В будинку є домофон. Заведено оптичний інтернет.
Квартира розташована в районі з розвиненою інфраструктурою. У межах 500 метрів знаходяться дитячий садок, школа, зупинка громадського транспорту, станція метро "Теремки", магазини, супермаркети, торгово-розважальний центр, парк, дитячий майданчик та відділення пошти. Також в межах 1 км є парк та зелена зона.
Квартира має централізоване опалення, центральну каналізацію, електрику, вивіз відходів та центральний водопровід.
Квартира з роздільним плануванням. Сучасний ремонт виконаний за авторським проектом. Є засклений балкон.
У квартирі є підігрів підлоги. Будинок має власну котельню.
Квартира повністю мебльована. У квартирі є вся необхідна побутова техніка: посудомийна машина, електрочайник, холодильник, варильна панель, мікрохвильова піч, духова шафа, пральна машина. Встановлено кондиціонер.
Квартира здається в довгострокову оренду. Можливе проживання з домашніми улюбленцями (кішкою та маленьким собакою до 10 кг). Дозволено проживання іноземцям, сімям, студентам та з дітьми.
ЖК "Теремки" - житловий фонд від 2011 року. Будинок має два ліфти, включаючи вантажний. На закритій прибудинковій території є парковка. У ЖК є консьєрж, відеоспостереження та автономний електрогенератор.
ЖК "Теремки" має чудове транспортне сполучення. Станції метро Теремки та Іподром дозволяють дістатися до центру Києва за 30 хвилин. Поруч розташовані супермаркети, ринок, торгові центри, школи, дитячі садки, салони краси, спортивні клуби, пошта, аптеки, медичні центри та лікарні, ветеринарна клініка, банки, кафе та ресторани.
Квартира світла та затишна. Встановлено панорамні вікна. Є гардероб. Квартира обладнана кабельним та цифровим ТБ, швидкісним інтернетом і телевізором.
Квартира після ремонту. Планування роздільне. Кімната площею 18 кв.м. Кухня площею 8,5 кв.м. з необхідними меблями. Санвузол роздільний з душем.
У квартирі є холодильник, плита, пральна машина.
Квартира вільна і готова до заселення.
Квартира розташована в житловому фонді 91-2000-х років. Є ліфт та вантажний ліфт.
Поблизу знаходиться зупинка транспорту, супермаркети, ТРЦ Магеллан, ВДНХ.
Квартира акуратна та простора. Встановлені металопластикові вікна та броньовані двері. Є засклений балкон. Вікна виходять у двір на ліс.
Оренда двокімнатної квартири на Теремках.
Вулиця Заболотного 44
Дві окремі мебльовані кімнати, укомплектована кухня, дві просторі засклені лоджії.
Коридор з шафами, санвузол окремий.
Встановлена нова пральна машина та два нових телевізора.
Вікна квартири в двір з видом на чудовий ліс.
В будинку два пасажирських ліфта та один вантажний.
Поруч садочок, школа, магазини, ринок, ТЦ Магелан.
Метро Теремки 7 хвилин пішки.
ВДНГ через дорогу.
Оренда 21000 грн та витрати за комунальні послуги
Комісійні рієлтора 50%
Дзвоніть. пишіть +3806675358тринадцять
Є всі месенджери
Ексклюзивна 2‑кімнатна у ЖК "Метрополіс"
Київ, Голосіївський р-н, вул. Ак. Заболотного, 1
️ 74 м² | 30/34 | 2 кімн. | комфорт-клас
Панорамні вікна з видом на місто – ідеально зранку з кавою або ввечері з келихом вина.
Продумане планування: окрема спальня, кімната для відпочинку, гардеробна, кухня-студія
Комплекс із душею: власний парк 2 га, дитячі та спортивні майданчики, дизайнерські лобі, підземний паркінг і концепція, двору без авто.
Локація, що «все під рукою»: метро – 9 хв пішки, садочки/школи, ТРЦ, аптеки – у пішому доступі.
Безпека 24/7: відеоспостереження та охорона, сучасні ліфти та інфраструктура від забудовника.
Свіже повітря і природа: поряд Голосіївський ліс, парк «Феофанія» і Київський іподром.
Є відео!
Ідеальний варіант для комфортного життя в Києві!
Вартість оренди 850$
№4238
Писати в Telegram за вказаним номером!
Здається в довгострокову оренду пуста 1к-квартира в ЖК "Теремки" ВІД ВЛАСНИКА.
Будинок 2023 р, перша здача квартири. Посередників прохання не турбувати!
- м. Київ, Голосіївський р-н, вул. Заболотного 15-Г;
- ЖК "Теремки", 3 корпус;
- 9 поверх 25-поверхового будинку;
- метраж квартири - 48,84 м2;
- монолітно-каркасний будинок;
- після ремонту від забудовника;
- лічильники на воду та опалення;
- встановлено кухню Lerua Merlen (варильна панель, духова шафа, витяжка, мийка);
- в ванній кімнаті: ванна, унітаз, раковина з шафою, дзеркало, бойлер, сушка для рушників;
- простора панорамна лоджія з видом на голосіївський ліс;
- поштомат Нової Пошти біля консьєржа;
- за рахунок мешканців встановлено генератор, у дворі є укриття;
- закрита територія, відеоспостереження, охорона, консьєрж, паркінг;
- найближче метро М. Теремки або М. Іподром;
- підключити WiFi не проблема;
Житловий комплекс розташований поряд з найбільшим за площею в Києві зеленим лісовим масивом Голосіївський ліс, вихід з ЖК прямо до лісу та парку ВДНГ, також поряд знаходяться природний парк Феофанія та музей під відкритим небом Пирогово. На території житлового комплексу є все необхідне для комфортного проживання: супермаркети, ресторани, кафе, дитячі та спортивні майданчики. В пішому доступі автобусна зупинка Метрологічна, аптека, банкомат, дитячий садок, школа, лікарня, бювет.
Шукаю порядних орендаторів на довгий строк, бережне ставлення до майна, без тварин, в квартирі не палити. За запитом надішлю відео квартири, тут не підгружається.
Умови:
- 19 000 грн оренда + всі комунальні платежі;
- оплата за перший та останній місяць + депозит;
- попередній відео-дзвінок з орендатором перед переглядом;
- документи, що підтверджують платоспроможність;
- заключення договору, оплата на ФОП;
- привязка місячної орендної плати до євро;
Писати в Telegram за вказаним номером!
Квартира з роздільним плануванням. Зроблений косметичний ремонт. Є суміжний санвузол.
Квартира обладнана централізованою системою опалення, центральним водопроводом та центральною каналізацією. Підключено резервне живлення, працює ліфт. Є автономний електрогенератор.
У квартирі є холодильник, духова шафа, плита, пральна машина. На кухні є меблі.
Квартира здається в довгострокову оренду.
Будинок має підземний паркінг, консєржа та охорону території. У дворі є зони для відпочинку та паркування. Додатково встановлено пожежну сигналізацію.
Квартира розташована в районі з чудовою інфраструктурою. У пішій доступності магазини, кафе, школи, дитячі садки, медичні заклади та ВДНГ. Зручна транспортна розвязка.
Квартира тепла, світла та затишна. З вікон відкривається панорамний вид. Є балкон та лоджія. Підключено Wi-Fi.
ЖК ТЕРЕМКИ!
Світла простора з сучасними меблями і технікою квартира! Посудомийна машина, кондиціонер, бойлер, духова шафа.
В будинку поштомат Нової Пошти, салони краси, супермаркет Траш, інші магазини.
Поруч Голосіївська лісопаркова зона для відпочинку, Пирогово, Феофанія, ВДНГ.
Метро Теремки, Іподром – машиною 5 хв!
Здам 3 кімнатну квартіру, квартира частково з меблями (власники розглядають покупку ліжка)
Цегляний будинок, чисте парадне, газ. Поруч за 5 хвилин ходьби метро Теремки
Первая сдача! 2к квартира, Голосеевский район, проспект Академика Глушкова 9В, дом 2014 г.п, монолит, утеплен минеральной ватой, 12 этаж/24, 72м2, кухня 13,5м2, подземный паркинг, территория вокруг дома огорожена, шлагбаум при въезде, большая парковка возле дома, видеонаблюдение, охрана в парадном, 4 лифта. Квартира в идеальном состоянии с качественным дизайнерским ремонтом(делали для себя), пол-плитка, ламинат, стены-обои, покраска, гардероб, вся необходимая мебель и техника. Счетчики на всё включая отопление. Развитая инфраструктура района. Рядом с домом ВДНХ, Голосеевский парк, лес-3 мин пешком, ТРЦ Магеллан, ТРЦ Республика, Эпицентр, Сильпо, АТБ, метро Ипподром, Теремки 7 мин пешком, удобная транспортная развязка. Установлен генератор на дом. Есть видео. 30000 грн
Квартира має окрему спальню, передбанник для речей та взуття. Простор організований розумно.
У квартирі встановлено теплий пол, інверторний кондиціонер, інверторну прально-сушильну машину, інверторний холодильник, духова шафа, інверторну поверхню. Квартира обладнана додатковою фільтрацією води. ЖК має автономне живлення на випадок блекауту (генератор в комплексі). В квартирі встановлена шумоізоляція.
Квартира повністю обладнана всім необхідним для комфортного проживання. У спальній кімнаті є двоспальне ліжко 160х200 см, телевізор та шафа. У квартирі також є робочий стіл та стільці, стіл зі стільцями, двомісний диван, велика шафа, два телевізори, прасувальна дошка, мікрохвильова піч.
Квартира здається в оренду.
ЖК Метрополіс - сучасний комплекс бізнес-класу із закритою територією та охороною 24/7. У комплексі є власний парк 2 га, дитячі та спортивні майданчики, спортклуб, магазини, кафе, ресторан та Нова пошта. ЖК має дизайнерські лобі із зручною зоною очікування та окремими приміщеннями для велосипедів та колясок. Будинок монолітно-каркасної конструкції з утепленим фасадом. Квартира має індивідуальне опалення.
ЖК розташований біля метро Теремки та станції метро Іподром. У межах 5 хвилин ходьби є магазини, кафе, ТРЦ Магелан, аптеки, школи та садки. У пішій доступності знаходяться Голосіївський ліс, парк Феофанія, ВДНГ, іподром, льодовий стадіон та тенісні корти. Зручний виїзд на Кільцеву дорогу та в центр міста. ТРЦ Республіка знаходиться за 3-5 хвилин їзди на авто або за 15 хвилин пішки.
Всі вікна в квартирі панорамні, оснащені шторами та сонцезахисною плівкою, яка захищає від сонця влітку та економить тепло взимку. Квартира має інтернет (Wi-Fi) та кабельне телебачення.
Здам у довгострокову оренду видову квартиру в ЖК Метрополіс. 52 кв.м. Панорамні вікна. Вид на іподром.
Кухня-вітальня, окрема спальня, окрема гардеробна.
Перша здача. Усі меблі та техніка нові. Ремонт робив для себе.
Телевізор Samsung 55 дюймів.
Посудомийна машина Bosch.
Пральна машина Samsung.
Кондиціонер у кожній кімнаті.
Штори блек-аут.
Мінімальний термін оренди — 6 місяців.
В секції (підїзді) є охорона та адміністратор.
Є генератор на ліфт. Працює при відключеннях світла.
На закритій території ЖК є: BBQ-зона для мешканців, поле для міні-футболу, настольний теніс, дитячі майданчики.
Метро 2 хв.
Поряд ВДНХ та голосіївський парк, ТРЦ Республіка.
Від власника.