Оренда квартир мкр. Оболонь (Київ) недорого

4 оголошення по 4 квартирах
6 000 грн

вулиця Героїв Дніпра, 16-А

Кімната з виходом на балкон. Планування роздільне. Ремонт косметичний. Квартира здається з меблями. Є опалення, газова плита, пральна машина. Система опалення централізована. Автономність при блекауті: працює опалення, інтернет, водопостачання. Комунікації: асфальтована дорога, центральна каналізація, електрика, вивіз відходів, газ, центральний водопровід. Квартира мебльована. Побутова техніка: електрочайник, холодильник, плита, пральна машина. Оренда для порядочної дівчини/жінки, яка поважає чуже майно, на довгий термін. При заселенні необхідно сплатити за перший місяць проживання, заставну суму в розмірі 1000 грн та 50%% комісії ріелтору. Домашні улюбленці: Ні. Тип будинку: Житловий фонд 80-90-х років. Є ліфт, гостьовий паркінг. Меблі на кухні. У кроковій доступності дві станції метро: Героїв Дніпра та Мінська. Прекрасна транспортна розвязка в різні райони міста. Поруч продуктові магазини, ТЦ Епіцентр, відділення банків, кафе, ліс, озеро Міністерка. Окрема кімната з виходом на балкон. Мультимедіа: кабельне, цифрове ТБ, швидкісний інтернет. Комфорт: балкон, лоджія, ванна. Особливості: з господарями.
2 кімнати
з ремонтом
50 / - / 7 м²
панельна
поверх 9 з 9
1978 Рік будівництва
можна з тваринами
9 000 грн

Йорданська вулиця, 24-Б

Квартира має роздільне планування та знаходиться в житловому стані. Санвузол суміжний. Є балкон та лоджія. Система опалення централізована. Автономність при блекауті забезпечується роботою опалення, інтернету та водопостачання. Є газ, центральний водопровід, центральна каналізація, електрика. Квартира здається з меблями. З побутової техніки є електрочайник, холодильник, плита та пральна машина. Квартира здається на довгий термін для порядних квартирантів, які поважають чуже майно. При заселенні необхідно сплатити за перший місяць проживання, заставну суму в розмірі місячної вартості оренди та 50%% комісії ріелтору. Можна з дітьми. Будинок розташований в глибині кварталу, що забезпечує тишу. Тип будинку: Житловий фонд 80-90-і. Є ліфт та гостьовий паркінг. У кроковій доступності знаходиться станція метро Оболонь, що забезпечує чудову транспортну розвязку. Поруч є продуктові магазини, відділення банків, кафе та зона відпочинку. У квартирі живуть дві кішки, за якими необхідно дбати (господарка забезпечує їх їжею). Є швидкісний інтернет та кабельне/цифрове ТБ. Також є ванна.
1 кімната
з ремонтом
28 / - / 6 м²
цегляна
поверх 1 з 9
1974 Рік будівництва
9 000 грн

Оболонський проспект, 14-Ж

Квартира має роздільне планування. Санвузол суміжний. Виконано косметичний ремонт. Квартира чиста і затишна. Опалення централізоване. Є бойлер на 80 літрів. Працює опалення, водопостачання та інтернет при блекауті. Квартира повністю мебльована та оснащена необхідною побутовою технікою: пральною машиною, газовою плитою, електрочайником, холодильником, духовою шафою, пилососом, телевізором, Wi-Fi. Умови оренди: перший місяць + залогова сума + комунальні платежі. Комісія - 50%%. Домашні улюбленці - за домовленістю. Можна здати квартиру сімям та студентам. Будинок житлового фонду 80-90-х років. Є ліфт. Будинок знаходиться у зручному районі з розвиненою інфраструктурою. Поруч розташовані супермаркети "Varus", "Novus", "Сільпо". Станція метро "Оболонь" знаходиться всього в 5 хвилинах ходьби. Поблизу розташовані парк "Наталка" (10 хвилин пішки) та набережна. У квартирі є балкон, де можна насолодитися свіжим повітрям.
1 кімната
з ремонтом
20.78 / - / 7 м²
панельна
поверх 9 з 9
1973 Рік будівництва
9 500 грн

проспект Володимира Івасюка, 17-А

Квартира серії БПС з роздільним плануванням. Є велика квадратна кухня та велика кладова. Санвузол роздільний. Є засклений балкон. У кімнаті паркет, у ванній нормальна плитка. Встановлено склопакет на кухні, у кімнаті вікна не замінені. Квартира в житловому стані. Є лічильники на воду, домофон. Квартира обладнана газовою плитою. Система опалення централізована. У квартирі є кухня, холодильник, пральна машина, телевізор, мікрохвильова піч, хороший великий диван. Квартира здається для 1-2 людей, пари, сімї. Можлива здача іноземцям, студентам. Будинок житлового фонду 80-90-х років. Є ліфт. Поблизу розташовані ТЦ "Сільпо", багато магазинів. Гарна транспортна розвязка, до метро "Оболонь" 9 хв. пішки чи 1 зупинка. З вікон відкривається гарний вид на Дніпро та Лівий берег.
1 кімната
з ремонтом
34 / - / 8.4 м²
утеплена панель
поверх 9 з 16
1975 Рік будівництва