Здається 2-к квартира по бульвару Марії Приймаченко 6, з окремими кімнатами в 3 хвилинах пішої доступності від метро Дружби Народів! 10 хв метро Печерська. Декоративна штукатурка стін, цикльований лакований паркет, склопакети та балкон в склопакеті утеплений, новий кафель в сумісному санвузлі, бойлер, нова вбудована кухня, техніка, пралка, двоспальне ліжко, шафа купе на всю стіну та шафа вішалка в коридорі, диван розкладний двоспальний, інші меблі, тощо. Квартира затишна, сучасна, тепла, невеликі компослуги, гарний ремонт в парадному та хороші сусіди. Перевагою є ідеальна локація поряд з центром, метро, ТРЦ.
Пропонується в оренду квартира
в затишному районі міста, за адресою: вул. Марії Приймаченко, 6.
Знаходиться на 6 поверсі 6 поверхового будинку.
Загальна площа 30 м.кв.
Квартира з свіжим ремонтом, ідеально підходить для комфортного проживання.
У квартирі є всі необхідні меблі та побутова техніка.
Розвинена інфраструктура: поряд магазини, парки, школи, дитячі садки, медичні та освітні установи. Зручне транспортне сполучення, все необхідне — у пішій доступності.
Телефонуйте — організуємо перегляд у зручний для вас час.
Працюючи з нами, ви отримуєте перевірене житло та повний супровід угоди.
Комісія за послуги — 50% після підписання договору оренди.
Затишна, тепла 1-кімнатна квартира в центрі, 4 хвилини пішки метро "Зверинецька"
Є меблі та техніка: холодильник, пральна машина, кавомашина, плита, електрочайник, духова шафа, мікрохвильова піч, wi-fi роутер
Санузел суміщений, душова кабіна.
Телефонуйте, якщо є питання
У квартирі є пральна машина і балкон
Здається 1 -кімнатна квартира з новим дизайнерським ремонтом, розташована у Печерському районі сучасному з гарною інфраструктурою.
АДРЕСА: вул. Іоана Павла II (Патріса Лумумби), 11
Проживання: Квартира розрахована на перебування до 2-х осіб.
Здається 1 -кімнатна квартира з новим дизайнерським ремонтом, розташована у Печерському районі сучасному ЖК "Лумуби" з гарною інфраструктурою.
АДРЕСА: вул. Іоана Павла II (Патріса Лумумби), 11
ЖК «Лумумби»
Розташування:
- 1,1 кілометр, або 13 хвилин пішки Метро «Палац Україна», або метро Либідська
- 4.5 кілометра до центру міста, або 10-15 хвилин транспортом
Що поруч?
- 900 метрів, або 11 хвилин пішки Парк Марії Заньковецької
- 3,8 кілометрів, або 9 хвилин на авто Парк імені Тараса Шевченка
- 2,1 кілометрів, або 6 хвилин на авто Національний ботанічний сад імені М. М. Гришка НАН України
- 1,2 кілометрів, або 16 хвилин пішки Національний палац мистецтв «Україна»
- 2,8 кілометрів, або 6 хвилин на авто НСК «Олімпійський»
- 4 кілометрів, або 8 хвилин на авто Палац Спорту
- супермаркети
- кавярні
- аптека та банкомати
Проживання: Студія розрахована на перебування до 2-х осіб.
Переваги квартири:
- Новий дизайнерський ремонт
- Сучасний ЖК
У квартирі є все необхідне для комфортного проживання:
- шафа
- кондиціонер
- бойлер
- пральна машина
- холодильник
- варильна поверхня
- мікрохвильова піч
- витяжка
- стіл
- стільці
- телевізор
- двоспальне ліжко
При заселенні додатково сплачується страховий внесок у розмірі місячної вартості (повертається при виселенні) та комісія 50% від вартості місячної оренди.
Переваги:
- Повністю укомплектовані: побутова техніка, меблі.
- Миттєве заселення.
- Технічна підтримка.
За детальною інформацією звертайтесь за телефоном, вказаним в оголошенні!
Здається довгостроково 2 кімнатна квартира типу"сталінка" у центрі Києва на Печерську.
1/6 поверху. 56/30/5 без балкону. Кирпичні товсті стіни.
Гарний стан.
Вимога до орендарів: не курці, бажано дівчина,жінка,або сімя.
Метро Печерська та метро Звіренецька у 10 хвилинах пішки.
Ціна -11500 грн.+ Усі комунальні.
Оплата за перший місяць проживання та залогова сумма - разом 23000 грн.
Комісія агентства -50% (7500 грн.)
Покази можливі кожного дня. Є ключі.
Оренда 1-кімнатної квартири, 31 м² — Маккейна 38Б, 5 поверх
Здається світла та охайна 1-кімнатна квартира у дуже зручному районі, поруч із метро та всією необхідною інфраструктурою.
ЛОКАЦІЯ — головна перевага:
- До метро “Дружби Народів” — близько 10–12 хвилин транспортом / 7 хвилин на авто
- Поруч зупинки громадського транспорту — зручно дістатися у будь-яку частину міста
- У кроковій доступності супермаркет, аптеки, кав’ярні, відділення Нової пошти
- Спокійний зелений район, неподалік парк та прогулянкові зони
- Швидкий виїзд на бульвар Дружби Народів і проспект Науки
Про квартиру:
- Простора кімната з усіма необхідними меблями
- Окрема кухня з новішими меблями, плитою та пральною машиною
- Санвузол суміжний, усе справне
- 5-й поверх, чистий під’їзд, доглянутий двір
Квартира тепла, світла та готова до заселення.
Телефонуйте — покажу у зручний час!
Квартира має зручне планування з окремою кухнею, вітальнею з розкладним кутовим диваном, санвузлом, ванною, заскленим балконом, гардеробною шафою-купе та кондиціонером. Ремонт робили для себе, використовуючи якісні матеріали.
Квартира обладнана лічильниками води та тепла. Система опалення централізована.
Квартира повністю мебльована та облаштована всією сучасною необхідною побутовою технікою для комфортного проживання. У наявності є холодильник, варильна панель, духова шафа, пральна машина, меблі на кухні, кондиціонер.
Квартира має чудове розташування - 10 хвилин пішки до станцій метро Звіринецька або Печерська.
Квартира одностороння. Є паркувальне місце.
Квартира має кімнату площею 19 кв.м. з балконом, кухню площею 4 кв.м. та суміщений санвузол невеликого розміру. Стан квартири економ.
Є газ. Система опалення централізована.
Квартира укомплектована необхідними меблями та побутовою технікою, включаючи холодильник, пральну машину та плиту.
Квартира здається в довгострокову оренду. Комісія становить 50%%.
Будинок розташований у дворі, в тихому затишному місці. Є парковка біля будинку.
Поблизу розташовано багато магазинів. До станції метро Звіринецька (Дружби народів) можна дійти пішки за 3-4 хвилини.
Квартира з роздільним плануванням і роздільним санвузлом. Зроблено косметичний ремонт.
Встановлено централізоване опалення, центральну каналізацію, електрику, вивіз відходів, газ і центральний водопровід.
Квартира повністю мебльована та обладнана побутовою технікою. У наявності двоспальний диван, велика шафа, холодильник, пральна машина, газова варильна поверхня, кондиціонер. Є меблі на кухні.
У будинку є ліфт і вантажний ліфт.
Квартира має балкон і лоджію.
Квартира з металопластиковими вікнами, броньованими дверима та заскленим балконом.
Квартира підключена до централізованого опалення, центральної каналізації та водопроводу. Опалення працює навіть під час блекауту. Наявні електрика, газ, вивіз відходів.
Квартира повністю мебльована та обладнана побутовою технікою. Є двоспальне ліжко, розкладний диван, компютерний стіл, шафи для одягу в кожній кімнаті та вбудована кухня. У квартирі є бойлер, кондиціонер, газова плита з духовкою, холодильник, мікрохвильова піч, електрочайник, пральна машина, плазмовий телевізор, праска та пилосос. Також є посуд, постіль, сушка для білизни та прасувальна дошка.
Квартира розташована поблизу супермаркетів, кафе, ресторанів та фітнес-клубів. Метро Печерська та метро Звіринецька знаходяться в 9 хвилинах ходьби.
Квартира в гарному стані з авторським ремонтом. Планування роздільне: 2 окремі кімнати, окремий санвузол, просторий коридор та кухня площею 7 кв.м. Є засклений балкон.
Квартира повністю мебльована та оснащена необхідною побутовою технікою, зокрема холодильником, варильною панеллю, праскою, мультиваркою, духовою шафою, пральною машиною, кондиціонером та бойлером.
Квартира здається довгостроково. Можна з дітьми, тільки сімям.
Квартира розташована в цегляному будинку.
Розвинена інфраструктура. Квартира знаходиться в 10 хвилинах від станцій метро Палац Україна та Либідська.
Квартира типу хрущовка. Є швидкісний інтернет. Наявні комунікації: асфальтована дорога, центральна каналізація, електрика, газ та центральний водопровід. При блекауті працює інтернет та водопостачання.
Квартира-студія з євроремонтом. Санвузол суміжний. Є просторий засклений балкон. Квартира чиста, світла та простора. Достатньо місця для зберігання речей.
Централізоване опалення, центральна каналізація, електрика, газ, центральний водопровід.
Квартира повністю мебльована та оснащена необхідною технікою. Є кондиціонер, столи зі стільцями, плазмовий телевізор, широкий розкладний диван, містка вбудована шафа-купе. На кухні розміщено плиту, витяжку, холодильник, електрочайник, мікрохвильову піч та мінімальний посуд. У санвузлі є пральна машина та бойлер.
Дозволено проживання з домашніми улюбленцями, зокрема з котиком.
Будинок типу "сталінка".
Добре розвинена інфраструктура, в пішій доступності розташовані всі необхідні продуктові та розважальні комунікації. До ТРЦ Ocean Plaza близько 15 хв ходьби. Зручна транспортна розвязка. До метро Звіринецька 10 хвилин пішки, до станції Либідська 15 хвилин.
Кімнати роздільні. Квартира сталінка в охайному житловому стані, без сторонніх запахів. Зроблений косметичний ремонт.
У квартирі встановлені нові батареї, лічильники та склопакети. Взимку тепло.
Квартира мебльована.
Здається довгостроково.
Розвинена інфраструктура. До метро Либідська 5 хвилин пішки.
Квартира після свіжого косметичного ремонту. Планування роздільне. Санвузол суміжний. Є затишний засклений балкон.
Система опалення централізована. Встановлені лічильники води, газу та електрики. Автоматичний котел Bosch забезпечує постійну наявність холодної та гарячої води навіть під час відключень електрики.
Квартира з меблями. Є пральна машина, холодильник та телевізор. Якісна сантехніка та душова кабіна.
Позитивно ставимося до охайних орендарів з тваринами котами або невеликими собачками.
Будинок безпечний: є домофон та металеві двері підїзду. На території будинку розташовані ресторан, кавярня та фірмовий мясний магазин.
У сусідніх будинках є мінімаркети та супермаркет Новус, всього 5 хвилин пішки.
Квартира тепла, сонячна та охайна, з креативними яскравими елементами.