ID 571. Без %. Академмістечко, ЖК Озерний, Володимира Наумовича, 4А
Оренда 1-кімнатної квартири в сучасному жилому комплексі.
Локація: Київ, Святошинський р-н, Біличі, вул. Владимира Наумовича, 4А. ЖК "Озерный".
Планування: передпокій, кухня з виходом на балкон, спальня, ванна кімната.
Технічні характеристики:
- Поверх: 8 з 24
- Площа: 40 м2
- Спалень: 1
Квартира з сучасним ремонтом, із вікон якої відкривається дивовижний вид на ліс та озера. Є меблі та техніка: варильна поверхня, духова шафа, холодильник, витяжка, пральна машина, плазмовий телевізор, кондиціонер.
Поверх закритий на електромагнітний замок. В підїзді є консьєрж та відеоспостереження. В 25 хвилинах ходьби - станція метро Академмістечко. Поруч із будинком ліс, каскад озер, є зупинка громадського транспорту, продуктові магазини Фора та Сильпо, дитячий садочок, школи, відділення Нової пошти, вул. Обухівська (Обуховская), Олега Мудрака, Академіка Булаховського (Булаховского), ЖК Грюнвальд, Адмірал (Адмирал), Миколи Ушакова.
Ціна: 15.000 грн за місяць.
Без комісії.
Пропонується в оренду квартира
в затишному районі міста, за адресою: вул. Осіня 33
Знаходиться на 10 поверсі 25 поверхового будинку.
Загальна площа 56 м.кв.
Квартира з ремонтом, ідеально підходить для комфортного проживання.
У квартирі є всі необхідні меблі та побутова техніка.
Розвинена інфраструктура: поряд магазини, парки, школи, дитячі садки, медичні та освітні установи. Зручне транспортне сполучення, все необхідне — у пішій доступності.
Телефонуйте-організуємо перегляд у зручний для вас час.
Працюючи з нами, ви отримуєте перевірене житло та повний супровід угоди.
Комісія за послуги —50% після підписання договору оренди.
Деталі
В квартирі 1 кімната, Технологія будівництва - Утеплена панель. В квартирі є . Загальний стан квартири - З ремонтом. Комісія за послуги 50 %
Вашему вниманию в долгосрочную аренду предлагается смарт-квартира. Квартира подходит идеально для одного человека. Квартира оснащена всей необходимой мебелью и техникой. Пешая доступность метро 300 м. Преимуществом данной квартиры являются небольшие коммунальные платежи. Счётчики на свет и воду. По дополнительному запросу пересылаю видео. Звоните с удовольствием отвечу на все вопросы. Оперативный показ. Квартира доступна будет с 8 числа
Квартира має чеський проєкт. Кімнати окремі. Квартира не кутова, тепла і світла. Санвузол роздільний. Є балкон і лоджія. Стан жилий, зроблено косметичний ремонт.
Квартира з газом, є бойлер, централізоване опалення, центральна каналізація, електрика, вивіз відходів, центральний водопровід.
Квартира мебльована, є меблі на кухні, гардероб, холодильник. Пральної машинки немає, але можна придбати за договором.
Квартира здається в оренду за ціною 10000 грн на місяць. Застава становить 10000 грн. Комісія - 50%%. Можна іноземцям, тільки сімям, студентам і з дітьми.
Будинок - чешка. Є ліфт.
Квартира розташована в 15 хвилинах від метро Житомирська. Поблизу є зупинки громадського транспорту, школи, дитячі садки, супермаркети, ринок, ліс і озеро.
Coliving Akadem – колівінг окремими квартирами з дизайнерським ремонтом та консьєрж сервісом. Він розташований у окремій чотириповерховій новобудові неподалік від станції метро «Академмістечко».
ДЕ: вулиця Бучанська, 4 (7 хвилин від метро «Академмістечко»)
ЩО: Квартира-студія 25 м² на 1/4 поверсі з великою терасою
ЦІНА: 15 000 грн
МІНІМАЛЬНИЙ ТЕРМІН ОРЕНДИ: 3 місяці.
Окрім квартир, на цокольному поверсі будівлі розташований Party Room. З 08:00 до 18:00 він працює як коворкінг, а після цього стає зоною для вечірок (простір має шумоізоляцію).
Перед заселенням потенційні орендарі заповнюють анкету та проводять співбесіду. Це потрібно для збереження добросусідства та дружньої атмосфери.
Ми- pet-friendly (МОЖНА З ДОМАШНІМИ ТВАРИНАМИ!) з додатковим завдатком 5000 грн.
*Під час повітряної тривоги в будинку є комфортне й облаштоване всім необхідним укриття.
Оплата: перший місяць + завдаток (який повертається після завершення оренди) + одноразова комісія 3000 грн.
Щоб зберегти твій час, ми надсилаємо відеоогляд квартир. Телефонуй або пиши нам на телеграм +380984545045
ЖК «Адмірал», біля озера
- саме те, що потрібно для комфортного життя у спокійному районі поруч із природою.
• 500 $ / місяць
• Тільки довгострокова оренда (від 6 місяців)
• Без дітей і собак
Затишна 1-кімнатна квартира з ремонтом та меблями
Пропонується до оренди світла та доглянута квартира з сучасним ремонтом.
Квартира повністю укомплектована необхідними меблями та технікою — готова до комфортного проживання.
Планування:
• простора спальня з великим ліжком, шафою-купе та тумбами;
• окрема кухня з кутовим диваном, обіднім столом і виходом на балкон;
• суміщений санвузол (чистий, у гарному стані).
2 к, 1/9, заг.58 м2, вул. М. Ушакова, ліжко двосп., диван розкл., два крісла, телевізор, стінка меблева, шафа, стіл, плита газова, холодильник, мікрохв.піч, чайник, с/в окр. Для родини з дитиною, пари. Без тварин.
Берестейский проспект, перший поверх,укриття в будинку!Склопакети,кахель.Кімнати окремі,санвузол раздільний.Пральна машина-автомат,холодильник,телевізор.Поруч метро Житомирька,ринок,супермаркети.Розвинена інфраструктура Агенція
Квартира з новим авторським ремонтом, перша здача. Планування роздільне, окреме повнорозмірне спальне місце із ортопедичним матрасом. Просторе планування і велика кухня з окремими зонами: готувальною та обідньою. Зроблено світлове зонування за допомогою сучасних LED-ламп.
У квартирі є велика площа теплої підлоги (коридор, санвузол, кухня). Встановлені термостати. Підлога з керамограніту та дерева.
Квартира повністю укомплектована новими меблями і технікою (на гарантії, з документами): ліжко, шафи, ростове дзеркало, кухонні меблі зі столом і стільцями, нова сантехніка та електрика. Є плита з духовкою, витяжка, мікрохвильовка, пральна машина, рушникосушарка, дзеркало з підсвіткою у ванній, холодильник. Встановлені два кондиціонери.
При заселенні укладається договір, сплачується вартість 1-го місяця проживання + депозит в розмірі місячної оплати + комісія. Можливий торг. Домашні улюбленці не дозволяються.
Будинок 2025 року у складі ЖК "На Озерній", введений в експлуатацію за правилами. ЖК "На Озерній" це охоронювана територія з відеонаглядом та безпекою. Є консьєрж, три ліфти в будинку, паркінг, укриття в будинку. Клас комплексу - комфорт.
Локація агломерація Теремки, мкр. Новосілки, Голосіївський район. ДНК комплексу це поєднання тихого впорядкованого життя з усіма перевагами урбанії - тут нема шумних трас, залізниці чи гучних трамваїв, при цьому є інфраструктура - "Новус" та інші магазини, кавярні, "Нова пошта", спортивна еко-система і це все на фоні природи та чистого повітря. До зупинки транспорту 10 хв. пішки, а до ст. метро "Теремки" 1,5 км.
Оптимальний сьомий поверх і великі вікна дають якісну природну інсоляцію. Є засклена простора лоджія, усюди металопластикові шумо- теплоізольовані вікна. Ванна повноцінна (не лише душ).
Академмістечко, пр-т Палладіна, 9/16, 41/18/8,5 , простора, тепла та світла 1-кімнатна квартира з косметичним ремонтом. Є вся необхідна техніка та меблі для комфортного життя. СУПЕРЛОКАЦІЯ - поряд Новус, Макдональдс, Варус, магазини, базар , зона відпочинку-парк, озеро, ліс .До м.Академмістечко 2 ХВИЛИНИ пішки.
Для 1-2 порядних платоспроможних людей без шкідливих звичок.БЕЗ ТВАРИН. ДОВГОСТРОКОВО.
Добрий день🌞
Здається в оренду на довгостроковий термін однокімнатна квартира за адресою вул. Миколи Ушакова 2.
Про квартиру:
• неймовірний вид на ліс, озеро, захід сонця🔥
• укомплектована технікою і меблями для комфортного життя
• є гардеробна
• великий двоспальний диван
Поруч розвинена інфраструктура - магазини, кавʼярні, ринок, зупинка міського транспорту.
Озеро і ліс🤤 активне дозвілля відразу біля будинку - сапи, каяки, риболовля, мотузковий парк…
Метро Академмістечко/Житомирська ~ 15 хв пішки.
🎬 є відеоогляд, за потреби надсилаю на будь-який месенджер.
Телефонуйте якщо виникли питання чи домовитись на перегляд.
Гарного дня🌞
Пропонується в оренду двокімнатна квартира поруч з метро
за адресою:
— Святошинський район
— вул. Чорнобильська, 13
Станція метро Академмістечко — 15 хвилин пішки
Параметри квартири:
— загальна площа 43m2
— знаходиться на 8 поверсі 9 поверхового будинку
— висота стелі 2.8m
Планування:
— дві окремі спальні кімната
— окрема кухня
— роздільний санвузол
— балкон
— коридор
В квартирі є все необхідне для проживання:
— кухонний гарнітур
— газова варильна поверхня
— духова шафа
— холодильник
— гарнітурні меблі
— місткі шафи для зберігання речей
— два розкладні дивани
— душовий бокс
— обідня зона
Необхідна інфраструктура в пішій доступності:
— продуктовий супермаркет Nous та Велмарт
— школа №50 та дитячі садочки №786 та №532
— аптеки та лікарня
— бювет
— кавʼярні та піцерія
— відділення Нової Пошти №355
— відділення банку
— McDonaldsʼ
— сквер для прогулянки
— відпочинкові зони біля озера
— зупинки наземного громадського транспорту
— ТРЦ Lavina Mall 20 хвилин на транспорті
Оренда 2-кімнатної квартири біля метро Академмістечко
можна з тваринками
📍 вул. Ірпінська, 64 (5 хвилин пішки до метро)
Затишна, охайна квартира з усім необхідним для комфортного проживання.
📐 Площа: 50/30/8 кв.м
🏢 Поверх: 3/10
🛋️ Кімнати роздільні.
У квартирі є:
кухня з вбудованими меблями, холодильником;
кімната з розкладним диваном;
друга кімната з диваном і шафою;
санвузол роздільний, пральна машина-автомат, бойлер;
встановлені лічильники на холодну та гарячу воду.
Поруч магазини, зупинки транспорту, метро Академмістечко — лише 5 хвилин пішки.
До вашої уваги пропонується 1 кімнатна квартира в клубному будинку закритого типу в довгострокову оренду за адресою: вулиця Осіння 59, яка розташована на високому 1 поверсі 4 поверхового будинку.
До метро Академмістечко 12-15 хвилин пішки .
Будинок цегляний , з утепленням .
Квартира з дизайнерським ремонтом, в стилі лофт , обладнана меблями і всією необхідною технікою.
Для комфортного життя надається:просторна душова кабіна,духова шафа,варильна панель,холодильник, кондиціонер.
Дуже світла та простора, гарна шумоізоляція.
Чудова інфраструктура.
У пішій доступності супермаркети, торгові центри, ресторани, велика кількість магазинів, школи, дитячі садки, поліклініка, та інше.
Тихий та затишний двір, дружелюбні сусіди, поруч місця для відпочинку та паркування.
Зручна транспортна розвязка – 20 хвилин до центру міста, метро, громадський транспорт.
Агенство нерухомості "Квартали"
Працюючи з нами, ви отримуєте лише перевірене житло від реальних орендодавців за адекватною ціною.
Підтримка на всіх етапах угоди.
Ми гарантуємо, що ви залишитеся задоволені співпрацею!
Комісія 25% за фактом підписання договору оренди.
Актуально! Можливі перегляди!
Є все необхідне для життя
Оплата при підписанні договору перший місяць оренди та страхова сума власнику. Комісійні послуги 50% від суми оренди.
Мобільно відповім в Viber або телеграм за вказаним номером
Квартира-студія після ремонту. Перша здача.
Квартира укомплектована всією технікою та меблями.
У пішій доступності метро Академмістечко.
Санвузол суміжний.
Перегляди доступні
ВАЖЛИВО! При відключеннях світла є вода і опалення!
Пропонується під оренду видова дизайнерська 2к квартира в ЖК "Озерний" Святошинського р-ну.
Комплекс з власною інфраструктурою.
Адреса: Володимира Наумовича 4 (Обухівська 4) (Антонова-Овсієнка 4) .
Поверх 20/25.
Загальна Площа 65м2.
Метро Академмістечко 10хв на транспорті або 20 хв пішки.
Квартира складається з: спальні, кухні-вітальні, санвузла, ванної кімнати, та гардеробної.
Чарівний вид на каскад озер та на захід сонця.
Квартира укомплектована всією необхідною технікою преміум брендів.
З техніки є (пральна машина, посудомийна машина, телевізор, холодильник, бойлер 100л, пилосос, духової шафи та ін.)
Присутня тепла підлога в таких зонах: кухні, санвузла, та коридору.
Низьки комунальні платежі! Є лічильники на (тепло,світло,воду)
При відключеннях світла є вода і опалення.
Дуже тихе та спокійне місце водночас з розвиненою інфраструктурою поруч!
Озера з власною пляжною зоною, місця для рибалок, дитячи майданчики, велосипедні прогулянки, піші прогулянки серед хвойного лісу, магазини, пошта, салони краси, школа, дитячий садок, банки, зупинки громадського транспорту та багато іншого!
Категорично без тварин.
Тільки для порядних, охайних, та платоспроможних орендарів.
Довгостроково від 6 міс.
Комісія 50%.
Квартира-студія з євроремонтом. Санвузол суміжний.
Квартира газифікована, є централізоване опалення, центральна каналізація, електрика, вивіз відходів, газ, центральний водопровід. Під час блекауту працює інтернет та водопостачання.
Квартира повністю мебльована. У кімнаті є двоспальне ліжко, шафа-купе, меблі на кухні. З побутової техніки є газова плита, холодильник, варильна панель, духова шафа, пральна машина.
Квартира розташована в цегляному будинку житлового фонду 80-90-х років. Будинок має ліфт.
Квартира має зручне розташування: до метро Академмістечко 300 метрів (метро можна використовувати для укриття), до м. Житомирська і ТРЦ Лавіна 7 хвилин їзди. Поблизу є Новус, Волмарт, продовольчий ринок на вулиці Чорнобильська, проспект Академіка Палладіна, Берестейський. У хвилинній доступності озеро «Святошино» з чудовими зонами для відпочинку, прогулянок та пікніків.
Квартира має балкон. Можна іноземцям, тільки сімям, можна студентам.
Затишна смарт квартира на другому поверсі щойно зданого будинку за адресою: вул. Бучанська, 4 (до м. Академмістечко 8 хв пішки)
Загальна площа: 26 м2.
На 4 поверсі
Будинок 2022 року побудови. Меблі та техніка нові (кондиціонер, підігрів підлоги, душ, smart tv, швидкісний інтернет)
Ми – перша мережа українських колівінгів "Coliving ONE". Фішки будинку:
Закритий коворкінг для мешканців на цокольному поверсі
Можливість оформити підписку від тостеру до прибирання.
**в будинку є укриття на випадок тривоги, а також свердловини з водою, які зможуть забезпечити мешканцям будинку воду, у разі її не постачання
Важливо! Перед заселенням Вас попросить заповнити анкету.
Мінімальний термін оренди: 3 місяці
Оплата: перший місяць + застава у розмірі місячної оплати (повертається після завершення оренди)+ 3000 грн (разова комісія)+ 5000 (завдаток за тварин)
БЕЗ РІЄЛТОРСЬКОЇ КОМІСІЇ!
Для запису на перегляд телефонуйте за номером: +380984545045, або пишіть на телеграм @Coliving_ONE1
Квартира має вільне планування з косметичним ремонтом. Санвузол суміжний. Є велика простора кухня, світла простора кімната з виходом на балкон. Балкон великий і засклений. У прихожій дві великі шафи для зберігання речей.
Централізоване опалення, центральна каналізація, електрика, вивіз відходів, газ, центральний водопровід.
Квартира повністю укомплектована меблями і технікою. Є меблі на кухні, холодильник, мікрохвильова піч, плита, пральна машина. Мультимедіа: кабельне, цифрове ТБ, швидкісний інтернет.
Здається сімейній парі, жінці або чоловікові без шкідливих звичок. Комісія 50%% разова.
Будинок житлового фонду 2001-2010-х років. Чисте парадне і дружелюбні сусіди. Гарна прибудинкова територія. Вікна виходять в тиху парковку зону з дитячою площадкою. На вікнах встановлені грати.
До метро Академмістечко 10 хвилин пішки. Локація з шикарною транспортною розвязкою, безліччю магазинів, поштою, банком, кафе, поліклінікою дорослою і дитячою. До метро дві зупинки транспортом.
Квартира дуже тепла в зимовий період і з комфортною прохолодною (від дерев) влітку.
Квартира з євроремонтом, зробленим не під оренду. Планування роздільне, є великий коридор, окрема спальня площею 17 кв.м. з кондиціонером, дитяча кімната, два санвузли, кухня площею 16 кв.м.
Централізоване опалення, встановлені лічильники на воду та двозонний електролічильник. Проведено інтернет, є кабельне ТБ.
Квартира повністю мебльована та укомплектована побутовою технікою відомих і надійних виробників. Є місткий холодильник з великою морозильною камерою, окрема велика морозильна камера, надійна багатофункціональна пральна машина-автомат, варильна поверхня, духова шафа, НВЧ, посудомийна машина, бойлер, сучасні три "плазми", пилосос, прасувальна дошка, зручне двоспальне ліжко з ортопедичним матрацом, містка шафа-купе в прихожій.
Довгострокова оренда. Заставну суму можна поділити на 2 місяці. Комісія - 50%% оплачує орендар. Без тварин.
Квартира розташована в новому сучасному цегляному будинку. В будинку діє ОСББ, що забезпечує догляд за всіма системами, охорону, ліфт, прибирання, відеонагляд, тощо. Є підземне облаштоване бомбосховище. Найчистіший, спокійніший підїзд і поверх. Цілодобово на посту завжди пильні та відповідальні консьєржі. Відеоспостереження за ради безпеки. Домофон, код замок. Приємні, спокійні, інтелігентні, доброзичливі сусіди, у самому будинку комфортна, спокійна атмосфера. У будинку мешкають успішні люди. Для машини - завжди є місце біля будинку, чи поруч на стоянці, чи поруч в паркінгу.
Квартира розташована в найкращому, самому спокійному та безпечному районі Києва. Ідеальне поєднання зеленої зони та пішої доступності до будь-якої інфраструктури для зручного проживання. До ст.м. Академмістечко - 20 хвилин пішки, 5 хвилин - автобусом.
Квартира тепла, світла, з позитивною аурою. Вікна виходять у двір і на ліс. Квартира не кутова, товщина стін 40 сантиметрів, взимку тепло, влітку прохолодно.
Оренда 3 кімнатної квартири по вул Єфремова 27
Будинок з 2 ліфтами, цілодобовий консьєрж, в пішій необхідності все небхідне, школа, транспортні зупинки, кафе, магазини, аптеки, нова пошта.
Кімнати ізольовані, роздільний санвузол, 4 лоджії (з кожної кімнати і кухні)
В квартирі житловий стан, в двох кімнатах ліжка, в великій кімнаті великий диван який рокладається, в квартира встанлений бойлер і кондиціонер, також є холодильник і пральна машина.
Опалення центральне.
Квартира знаходиться на 16 поверсі з 18.
Вартість: 16 000 грн + комунальні платежі
50% комісія АН
Телефонуйте і приїжджайте на перегляд.
З повагою Володимир.