Розкішна, відремонтована квартира в центрі міста, біля Майдану.
Ремонт дуже високої якості. Все нове. Квартира повністю обладнана всіма зручностями. Остаточне встановлення меблів та оздоблення квартири все ще завершується. Ідеально підходить для самотніх людей або пар. Незважаючи на те, що квартира знаходиться в центрі, вона тиха, оскільки виходить на задній двір.
• Кондиціонер
• Посудомийна машина
• Пральна машина
• Великий холодильник
• Балкон
• Поверх 4 з 6
• Ліфт
• 70 м²
Михайлівський Золотоверхий монастир, Софійський собор та Володимирська гірка знаходяться прямо через дорогу. Прямо через дорогу знаходиться продуктовий магазин на розі. Там є непоганий вибір товарів повсякденного вжитку. За 200 метрів вниз знаходиться Майдан. Там є Novus, Very Well Café, McDonalds та багато інших ресторанів і магазинів.
Квартира ідеально розташована поруч із численними зупинками громадського транспорту, що дозволяє легко пересуватися містом. Кілька станцій метро знаходяться в пішій доступності:
• Майдан Незалежності – 5 хвилин пішки
• Хрещатик – 8 хвилин пішки
• Золоті Ворота – 9 хвилин пішки
Крім того, поруч розташовано кілька зупинок автобусів та тролейбусів, зокрема звідси можна дістатися до основних районів Києва. Це розташування пропонує чудове сполучення як для щоденних поїздок на роботу, так і для дослідження міста.
Також, за 4 хвилини ходьби від будинку знаходиться Нова Пошта №450.
Luxurious renovated apartment in the city center near Maidan.
The renovation is of very high-quality. Everything is new. The apartment is fully equipped with all amenities. Final furniture and apartment decoration is still being finished. Perfect for singles or couples. Despite being in the center, the apartment is quiet as it faces the backyard.
• AC
• Dishwasher
• Washing machine
• Large Refrigerator
• Balcony
• Floor 4 out of 6
• Elevator
• 70m²
The St. Michaels Golden-Domed Monastery, Saint Sophia Cathedral and Saint Volodymyr Hill are just across the street. Right across the street is a grocery corner store. It has a decent selection of everyday items. 200m down there is Maidan. There you have Novus, Very Well Café, McDonalds and many more restaurants and stores.
The apartment is ideally located near numerous public transport stops, making it easy to get around the city. Several metro stations are within walking distance:
• Maidan Nezalezhnosti – 5 minutes walk
• Khreshchatyk – 8 minutes walk
• Zoloti Vorota – 9 minutes walk
In addition, several bus and trolleybus stops are nearby, including connections to the main districts of Kyiv. This location offers excellent connectivity for both daily commuting and exploring the city.
Also, a 4-minute walk from the house is Nova Poshta #450.
Стильна однокімнатна квартира в центрі - Печерський район, вул. Велика Васильківська 41
м. Олімпійська, м. Площа Українських Героїв (Льва Толстого), м. Палац Спорту.
Якісний, цегляний царський будинок.
4/4 пов. (без ліфта).
Комфортне та функціональне планування - прихожа, окрема спальня, кухня з вітальнею, балкон, ванна кімната.
Квартира мебльована та укомплектована всім необхідним для проживання.
Чудова локація - весь центр в шаговій доступності.
Поруч ТРЦ, БЦ, магазини, ресторани, кавярні, салони краси, спорт клуби, банківські та поштові відділення.
Поруч Парк Шевченка та Ботанічний сад.
Квартира вільна та готова до заселення.
Ціна 500 євро
Комісія 50 %
Квартира має суміжну прохідну планування. Санвузол суміжний. Виконано якісний євроремонт.
Встановлено централізоване опалення.
Квартира повністю мебльована та укомплектована побутовою технікою. В наявності є варильна панель, мікрохвильова піч, духова шафа та кондиціонер. На кухні є меблі.
Квартира здається довгостроково.
Квартира розташована у 4-поверховому цегляному будинку. Є балкон.
Квартира знаходиться за 4 хвилини від метро Палац Спорту. Поблизу розташовані торгово-розважальний центр Гулівер, Палац спорту, Бесарабський ринок.
Після капітального дизайнерського ремонту. Є балкон з чудовим видом на місто.
Сучасний санвузол та вбиральня.
Квартира мебльована та оснащена всією необхідною побутовою технікою.
Історична забудова центру міста. Охайний чистий парадний.
Квартира розташована поруч з метро Л.Толстого та Олімпійська, ТЦ Гулівер, Сільпо, безліччю кафе та ресторанів та Синагогою.
Світла та затішна, елегантна квартира.
Оренда квартири в центрі Києва — вул. Заньковецької, 5/2.
Простора світла квартира розташована в самому серці столиці, за декілька кроків від Хрещатика, на тихій вулиці з історичною архітектурою. Поруч – театр ім. Лесі Українки, Бессарабський ринок, Пасаж, метро, ресторани та вся ділова й культурна інфраструктура центру.
Площа: 81 кв.м;
Поверх: 4/8 (є ліфт);
Ціна: 2000€
Планування:
— кухня-вітальня;
— окрема спальня;
— два повноцінні санвузли;
— гардеробна кімната;
— тераса з видом на центр міста.
Квартира повністю мебльована, обладнана побутовою технікою, продумане зонування простору забезпечує комфортне проживання для однієї особи або пари. Якісний ремонт у нейтральних тонах, високі стелі 3.15 м, натуральні матеріали в оздобленні.
Пропонується до оренди затишна 2 кімнатна квартира по вул. Басейна 19 на 3-му комфортному поверсі. Чудова інфрастуктура: поряд знаходиться ТЦ Мандарин-Плаза, ТЦ Гулівер, Бессарабський ринок, Спортивна площа, станції метро: Палац спорту та Площа Українських героїв. Квартира в хорошому стані, укомплектована всіма необхідними меблями та технікою, холодильник, пральна машина, СВЧ. С/У роздільний. Дуже затишний двір і чудове розташування.
Ціна оренди 600 дол. + Комунальні послуги
Актуально! Можливі перегляди!
В квартирі є все необхідне для комфортного перебування.
- Бойлер,
- телевізор,
- холодильник,
- кондиціонер,
- електричний чайник,
- пральна машина,
- ванна,
- мікрохвильовка,
- інтернет,
- сигналізація;
- пилосос;
- робот пилосос.
Продумані місця для зберігання.
Є відкритий балкон, з приємним виглядом на Лютеранську.
Тихий центр, в доступі кавʼярні, ресторани , бутики. В кількох хвилинах пішої прогулянки ЦУМ .
Оплата при підписанні договору перший місяць оренди та страхова сума власнику. Комісійні послуги 50% від суми оренди.
Мобільно відповім в Viber або телеграм за вказаним номером
Оренда квартири/офісу у самому центрі Києва. Вулиця Круглоуніверситетська 14. 1-й поверх. Площа 49м2. Хол, два кабінети, санвузол, балкон. Кондиціонування, меблі. Цегляний, теплий будинок, ліфт, охорона, два входи, укриття, парковка, підключені всі комунікації.
Вільна з 1.08 перегляди за домовленістю
Квартира с ремонтом мебелью и техникой, в Центре с шикарным видом на центр , хорошая инфраструктура все в пешей доступности
Актуально! Можливі перегляди!
Пропонуємо в оренду квартиру на довготривалий термін. Квартира обладнана технікою та меблями. Поруч знаходиться вся необхідна інфраструктура.
Оплата при підписанні договору перший місяць оренди та страхова сума власнику. Комісійні послуги 50% від суми оренди.
Мобільно відповім в Viber або телеграм за вказаним номером
Квартира у житловому стані. План - роздільний. Санвузол кахельний. Підлога - паркет. Є балкон.
Є ліфт.
Квартира повністю укомплектована необхідними побутовими прилапсами: газова плита, пральна машина-автомат, холодильник та ін. Також є необхідні меблі: шафа, кухня гарнітурна. Ліжко надається за домовленістю.
Квартира розташована у районі з хорошою інфраструктурою та транспортною розвязкою. Театральна, Хрещатик, Майдан Незалежності, Поштова площа та Золоті ворота знаходяться у 10-15 хвилинах пішки.
БЕЗ КОМИССИИ ДЛЯ АРЕНДАТОРА!
Аренда двухкомнатной квартиры, по адресу: Стрелецкая 7/6.
Общая площадь: 55м2.
На 3 этаже.
Планировка: Раздельная.
Полный комлелкт необходимой мебели и бытовой техники, включая: кондиционер, посудомоечная машина, стиральная машина, раскладной диван, газовая плита, скоростной интернет.
Отличное расположение - вокруг множество кафе, супермаркетов, магазинов, пешая доступность к Золотые Ворота - 5 минут.
За более подробной информацией обращайтесь по номеру телефона узнанному в объявлении, или пишите на Viber/Telegram.
С Уважением, эксперт по недвижимости, Лисовский Максим
Просторий стильний апартамент площею 67 м² у самому серці Печерська, на вулиці Шота Руставелі.
Розташований у цегляному «царському» будинку з власним тихим двором та парковкою. В квартирі встановлені нові вікна, натуральний деревʼяний паркет, свіжий сучасний ремонт. Це перша здача — усе абсолютно нове!
Інтер’єр виконаний у сучасному стилі, продумане функціональне планування, оснащення всією необхідною технікою для комфортного життя.
Планування:
* Кухня: обладнана газовою плитою на чотири конфорки з духовою шафою, мікрохвильовою піччю та великим двокамерним холодильником. У зоні їдальні — великий розкладний стіл і зручні крісла для ваших гостей.
* Вітальня: простора лаунж-зона з розкладним диваном, плазмовим Smart TV, кондиціонером і затишним кріслом-мішком для відпочинку.
* Спальня: стильна та затишна, з великим двоспальним ліжком і вмісткою шафою. Є кондиціонер і телевізор з функцією Smart TV.
* Суміщений санвузол: обладнаний душовою кабіною та пральною машиною, просторий і зручний.
Локація:
У безпосередній близькості:
* метро Площа Українських Героїв, Палац Спорту,
* ТЦ Gulliver,
* популярні заклади: Milk Bar, Holly Burger,
* вулиця Хрещатик,
* поштові відділення (Укрпошта, Нова Пошта),
* супермаркет Novus,
* парк ім. Тараса Шевченка,
* велика кількість кафе, ресторанів та місць для прогулянок.
Переваги:
Ідеальне розташування — у самому центрі Києва, все необхідне в кількох хвилинах ходьби.
Умови оренди:
* договір мінімум на 6 місяців,
* гарантійний депозит у розмірі місячної орендної плати.
Цей апартамент — чудовий варіант для тих, хто цінує стиль, комфорт та життя в самому центрі столиці!
Телефонуйте, домовимося про перегляд у зручний для вас час!
#A 16 7 83
Квартира має суміжне прохідне планування. Здійснено косметичний ремонт.
У квартирі є централізоване опалення, гаряча вода, електроенергія. Також встановлено підігрів підлоги.
Квартира повністю мебльована. У ній є велике ліжко, меблі на кухні. Наявна побутова техніка: плита, холодильник, посудомийна машина, пральна машина.
Квартира здається в оренду для одного або двох осіб. Домашні тварини не дозволені.
Квартира розташована в дореволюційному царському будинку в історичному центрі міста. У дворі є затишний двір. У будинку працює консьєрж.
Квартира знаходиться в пішій доступності від двох станцій метро - Хрещатик та Майдан Незалежності. Поруч розташовані кілька мережевих маркетів, ЦУМ, Бессарабський ринок, кавярні та ресторани.
З просторої вітальні з балконом відкривається неймовірний краєвид на місто. У квартирі є кондиціонер, ванна кімната, лоджія. Також наявні Wi-Fi, швидкісний інтернет, телевізор, кабельне та цифрове ТБ.
Київ, вул. Шота Руставелі, 24, ст.Метро "Площа Украънських Героїв" (Площа Льва Толстого), "Палац Спорту"; поруч Палац Спорту.
• Пропонується в оренду двокімнатна квартира (окрема 1 спальня та 1 кабінет), повністю мебльована, дизайнерський ремонт, склопакети, балкон, вікна на фасад, не засклений, гардеробна кімната, 2 кондиціонера, вбудована техніка, кухня підлога, плитка, ламінат, домофон, фасадний вхід, поруч Синагога, в будинку приват банк.
Предлагается в аренду 2-комнатная квартира на ул. Б. Хмельницкого, 27. Шевченковский район. Метро Золотые ворота.
Дом кирпичный, высота потолков 4,50м.
Квартира находится на 4 этаже/ 4 этажного дома. Не шумно, окна и балкон выходят во двор.
В квартире есть всё необходимое для комфортного проживания и отдыха. Есть стиральная машина, газовая колонка, газовая плита, кондиционер, холодильник, вытяжка, необходимая мебель и бытовая техника.
Балкон застеклен, санузел совмещённый, паркет и т.д.
Отличная инфраструктура, квартира находится в историческом центре Киева. Всё необходимое для комфортного проживания находится в пешей доступности.
Звоните!
Актуально! Можливі перегляди!
Кімнати окремі
Санвузол суміщений. Бойлер
Тихий, доглянутий двір
Після косметичного ремонту
Повністю мебльована, є вся необхідна техніка для комфортного проживання
Добре розвинена інфраструктура, поруч метро, магазини, школи, парк
Куріння у квартирі категорично заборонено!
Оплата при підписанні договору перший місяць оренди та страхова сума власнику. Комісійні послуги 50% від суми оренди.
Мобільно відповім в Viber або телеграм за вказаним номером
Дуже гарна 2-кімнатна квартира, 70 кв. м, знаходиться на другому поверсі будинку з ліфтом, кодовий замок на дверях. Затишна квартира в класичному стилі знаходиться в елітному історичному центрі Києва. Оснащена всією необхідною технікою: 2 кондиціонери, 2 телевізори, мікрохвильова піч, посудомийна машина, обігрівач. Вишукані меблі та аксесуари підкреслюють класичний стиль квартири.
Є парковка у дворі.
Урядовий квартал. Вул. Банкова 3
Потрібна перепустка в Урядовий квартал. Перепустку чекити орієнтовно місяць після подачі документів. У випадку не надання перепустки комісія у розмірі 50% не повертається.
Квартира двостороння з євроремонтом. Встановлено новий газовий котел. Планування роздільне, санвузол суміжний.
У квартирі встановлено новий газовий котел. Система опалення централізована.
Квартира здається з меблями та побутовою технікою. Встановлена вбудована кухня. До ваших послуг електрочайник, холодильник, праска, мікрохвильова піч, плита, пилосос, пральна машина. Є кондиціонер.
Квартира здається в оренду без комісії. Розглядаються всі пропозиції. Домашні тварини не допускаються. Квартира звільняється 30.04.2024 року.
Квартира розташована в сталінці.
Квартира має ідеальну інфраструктуру: школи, садки, магазини, Бесарабський ринок. Неподалік театр Івана Франка. Метро Хрещатик знаходиться в 8 хвилинах пішки.
З вікон відкривається розкішний вид на Кірху та будинок з Химерами. Квартира дуже затишна, тепла зимою та прохолодна влітку. Є балкон або лоджія.
Актуально! Можливі перегляди!
Використання ліфта з персональним ключем. Будинок з української цегли, 2005 року, новий, елітний будинок. Висота стін – 3 м.
Консьєрж. Підземний паркінг із паркомісцем. Професійна охорона.
Чудова інфраструктура: школи, магазини, кафе. 3 хвилини до метро Університет, 5 хвилин до алей Ботанічного саду.
Оплата при підписанні договору перший місяць оренди та страхова сума власнику. Комісійні послуги 50% від суми оренди.
Мобільно відповім в Viber або телеграм за вказаним номером
Актуально! Можливі перегляди!
Планування: простора прихожа з вбудованими шафами та гостьовою ванною кімнатою, вітальня з еркером, кухня з еркером та окремою постірочною, спальня з власною гардеробною та ванною кімнатою.
Оснащена всією побутовою технікою, мебльована та повністю готова до проживання.
Оплата при підписанні договору перший місяць оренди та страхова сума власнику. Комісійні послуги 50% від суми оренди.
Мобільно відповім в Viber або телеграм за вказаним номером
1000 $ + коммунальные
Вул. Шота Руставелі, 26
Сталінка, матеріал стін – цегла. Газ!
2/5 поверх.будинку.
Без ліфту.
56/32 / 8,5 кв м
Висота стелі 3,05 м
Двостороння
Дві окремі кімнати, кухня, сан вузол з великою ванною та біде, балкон.
Одна кімната з великим двоспальним ліжком, друга з великим диваном та великим телевізором.
Вікна однієї з кімнат та кухні виходять у тихий двір.
На вікнах захисні решітки.
У квартирі зручне планування та необхідна техніка та меблі: газова плита, посудомийна машина, вбудовані шафи, бойлер, телевізор, холодильник, велике ліжко, великий диван.
Якісний ремонт 2021 року.
Чисте парадне, кодовий замок.
2 хвилини пішки метро Площа Українських Героїв, Палац Спорту, Київська Синагога, ТРЦ Гуллівер,
5 хвилин пішки ТРЦ Мандарин Плаза, Бессарабська площа, вул. Хрещатик.
Актуально! Можливі перегляди!
Квартира має відмінне планування (окрема спальня, вітальня, кухня та гардеробна) та оснащена всім необхідним для комфортного проживання (дорогі меблі класичного дизайну та преміальна побутова техніка), вікна виходять у двір
Оплата при підписанні договору перший місяць оренди та страхова сума власнику. Комісійні послуги 50% від суми оренди.
Мобільно відповім в Viber або телеграм за вказаним номером
Актуально! Можливі перегляди!
Квартира повністю мебльована та укомплектована всією необхідною побутовою технікою й посудом — готова до заселення.
Планування: кухня, вітальня з виділеною дитячою зоною, спальня з виходом на балкон, ванна кімната.
Всі вікна виходять у тихий двір — абсолютна тиша навіть у центрі.
Оплата при підписанні договору перший місяць оренди та страхова сума власнику. Комісійні послуги 50% від суми оренди.
Мобільно відповім в Viber або телеграм за вказаним номером