Квартира в самому центрі Києва, за доступною ціною
Простора кухня з зоною відпочинку, вітальня з кондиціонером, суміжний санвузол. Бойлер
Чудово розвинена інфраструктура, в пішій доступності метро Майдан Незалежності, кафе, ресторани, міні маркети
Повністю обладнана та готова до заселення.
Ціна квартири 900$
50% комісії
Пропонується на оренду однокімнатна квартира в центрі Києва
Печерський район, вул. Басейна, 12
Повністю укомплектована для комфортного проживання:-
Великий розкладний диван, ще диван маленький на кухні(також розкладний) газова плита з духовою шафою, холодильник , пральна машина, бойлер, гідромасажна душова кабіна, кондиціонер, телевізор
• Балкон засклений. Вікна у двір. Тихо , тепла квартира
Стелі Н=3.8м," "Гулівер" "Мандарин плаза", поруч ст.М"Палац Спорту" та ст.М"Льва Толстого"-3хв, у пішій доступності Хрещатик і Майдан Незалежності.;
🏙️ Оренда 1-кімнатної квартири в центрі Києва
📍 вул. Басейна, 12 — Палац Спорту / Гулівер
Здається затишна 1-кімнатна квартира в самому серці Києва — біля ТРЦ Gulliver, метро Палац Спорту всього за 3 хвилини пішки!
📐 Характеристики:
• Поверх 2 з 5, є ліфт
• Двоспальне ліжко
• Велика шафа в передпокої
• Суміжний санвузол з джакузі
🍽️ Кухня обладнана:
• Холодильник
• Мікрохвильова піч
• Варильна поверхня
• Весь необхідний посуд
💰 У вартість оренди входить:
• Комунальні послуги
• Інтернет, ТБ
• Прибирання кожні 10 днів з заміною постільної білизни
• Без заставної суми!
🌆 Ідеальна локація для життя:
• Поруч кафе, ресторани, супермаркети
• Гулівер — у кількох хвилинах ходьби
• До метро Палац Спорту — 3 хвилини пішки
Є ВІДЕО!!!
Пропонується в оренду затишна квартира в центрі Києва, на вулиці Шовковичній, 18Б. Розташована на п’ятому поверсі п’ятиповерхового будинку. Квартира після якісного ремонту, з сучасними меблями та продуманим освітленням.Кухня об’єднана з вітальнею у форматі студії, є вся необхідна побутова техніка, включаючи газову плиту. Окрема спальня з балконом, велике двоспальне ліжко, стильний інтерєр і комфортна атмосфера. У кімнаті також є диван. Підлога з якісного покриття, квартира дуже світла і тиха.Санвузол просторий, облаштований великою душовою кабіною з душовим каналом, встановлено полотенцесушитель. Встановлено бойлер, пральну машину, інтернет.Будинок розташований у престижному районі, в пішій доступності — метро, урядові установи, парки, кафе та вся міська інфраструктура. Ціна: 33000 грн/міс № 11203204
Одним словом центр!
Є дитячий майданчик, зелена зона
Предлагается в аренду однокомнатная квартира свободной планировки с выделенной спальной зоной в самом центре по ул. Бассейная 12. Хороший ремонт, есть все необходимое для комфортного проживания.
Однокомнатная квартира студия в самом центре возле Бессарабского рынка в доме царской постройки, высокие потолки! . Дизайнерский ремонт, просторная, современная мебель,
БЕЗ КОМИССИИ ДЛЯ АРЕНДАТОРА!
Первая Сдача! Стильной однокомнатной квартиры, по адресу: Михайловский проулок 9б.
Общая площадь: 45м2.
На 6 этаже.
Планировка: Свободная.
Полный комплект необходимой мебели и бытовой техники, включая: кондиционер, посудомоечная машина, подогрев пола в санузле, балкон, скоростной интернет, смарт тв. Есть паркоместо во дворе!
За более подробной информацией обращайтесь по номеру телефона указанному в объявлении, или пишите на Viber/Telegram.
С Уважением, эксперт по недвижимости
Лисовский Максим
Отличная - центр города, рядом пейзажная аллея, сквер, множество кафе, супермаркетов, магазинов
Качественная мебель и бытовая техника
Ухоженный дом, есть лифт, чистое парадное, закрытый двор
Свободная
Квартира має роздільне планування з сумісним санвузлом. Виконаний євроремонт. На підлозі ламінат та плитка. Квартира має засклений балкон.
Квартира має централізоване опалення, водопостачання та центральний водопровід. В будинку працює ліфт "Отіс".
Квартира повністю мебльована. Є шафа-купе, меблі на кухні. З побутової техніки є новий холодильник, варильна панель, мікрохвильова піч, духова шафа, пральна машина.
Будинок має ліфт "Отіс". Є гостьовий паркінг та паркувальне місце.
Чудова інфраструктура. До станції метро Палац Спорту 5 хвилин пішки.
Світло не вимикають. Квартира має кабельне телебачення, французьку сантехніку.
Квартира в чудовому стані.
Санвузол суміжний. Система опалення централізована.
Квартира повністю мебльована та оснащена необхідною побутовою технікою для комфортного проживання.
Будинок цегляний, типу "Сталінка".
Квартира розташована у самому серці столиці, за 2 хвилини пішки від станції метро Майдан Незалежності.
З вікон відкривається чудовий вид на Майдан Незалежності.
Перша сдача!
Пропонується 1к квартира з новим ремонтом у самому центрі Києва, за адресою вул. Хрещатик 29.
Квартира знаходиться на комфортному 4-му поверсі.
У квартирі зроблено новий ремонт і все продумано до дрібниць:
- кухня-вітальня з еркером, окрема спальня, с/в та містка гардеробна.
- всі необхідні меблі та техніка.
- чудовий вигляд з вікон
- чистий та доглянутий підїзд
- новий ліфт
- закритий двір, що охороняється
- є місце для паркування автомобіля
Одна з найкращих локацій у Києві.
Поблизу знаходяться станції метро "Хрещатик", "Майдан Незалежності", "Театральна" (3 хвилини пішки), Оперний театр, театр ім. І. Франка, театр Російської драмі, музеї, ресторани, салони, Бессарабський ринок, "Арена Сіті", "ЛеСільпо", церква Святої Катерини, "Мандарин Плаза", Музей літератури
Квартира з авторським проектом і роздільним плануванням. Є простора кухня-вітальня, окрема спальня та фасадний відкритий балкон з видом на сквер. Висота стелі - 4 м. У квартирі є антресолі, які не входять до загальної площі.
Квартира має централізоване опалення. Під час блекауту працюють опалення та інтернет.
Квартира повністю укомплектована меблями та побутовою технікою.
Домашні улюбленці дозволені, зокрема середні песики (до 25 кг) та маленькі песики (до 10 кг).
Квартира розташована у фасадному дореволюційному будинку, збудованому до 1917 року. У дворі є закритий вїзд з воротами та можливість паркування.
Квартира розташована в самому центрі столиці біля Золотих Воріт. Це улюблене місце киян і гостей міста, розташоване в дипломатичному кварталі, в оточенні посольств, кафе та ресторанів. Поблизу є сквер Золотих Воріт.
Центр! Затишна 1к Володимирська,78 Ст.м.Пл.Українських Героїв-10хв!
До Вашої уваги пропонується затишна 1-кімнатна квартира в центрі Києва в 7хв ходу до ст.м.Площа Українських Героїв (Площа Льва Товстого).
Знаходиться по вул.Володимирська,78, на 2/5 поверсі цегляного будинка, студія загальною площею 30кв.м.
В квартирі зроблено капітальний ремонт: відцикльований паркет, оновлені стіни і стеля, встановлено нову душову кабіну.
Квартира повністю укомплектована всіма необхідними меблями та побутовою технікою: вбудована кухня, холодильник, мікрохвильова піч,
газова плита, духовка, новий кухоний стіл із стільцями, кондиціонер, шафи, зручний розкладний диван, бойлер, пральна машина.
Встановлена сигналізація. У будинку є укриття!
Поряд парк ім.Тараса Шевченка, Ботанічний сад, Мегамаркет, ТРЦ Олімпійський, ТРК Гулівер. У пішій доступності 3 станції метро -
Площа Українських Героїв (Площа Льва Товстого), Олімпійська та Університет.
Здається на довготривалий термін для однієї людини, без тварин.
Ціна: 20000грн
Квартира з роздільним плануванням у житловому стані. Висота стелі 3.80 м. Є багато вмістких антресолей. Вікна виходять у двір.
Санвузол суміжний. Є бойлер. Встановлені виводи під встановлення мийки на кухні. Обладнаний санвузол. Централізоване опалення, центральна каналізація, електрика, газ та центральний водопровід.
Квартира без меблів і техніки. Встановлення міні-кухні обговорюється.
Квартира здається під житло за наявності своїх меблів і техніки. Дозволяється проживання з маленьким песиком (до 10 кг).
Квартира розташована в царському будинку, побудованому до 1917 року. Є парковка у дворі. Встановлена пропускна система, оскільки це Урядовий квартал.
Квартира розташована в Урядовому кварталі.
Квартира дуже тепла і світла. Вікна обладнані захисними ролетами.
Квартира з роздільним плануванням та косметичним ремонтом.
У будинку є централізоване опалення, центральна каналізація, електрика, вивіз відходів, газ та центральний водопровід. У будинку світло не вимикають. Під час блекауту працює ліфт, опалення, інтернет та водопостачання.
Квартира повністю готова для оренди та має все необхідне для комфортного проживання. Є двоспальне ліжко, шафа, диван, журнальний столик, кухонні меблі, мікрохвильова піч, газова плита з духовкою, холодильник, електричний чайник, кондиціонер, бойлер, праска, прасувальна дошка, пилосос, фен. Також є телевізор та пральна машина.
Домашні улюбленці не дозволені.
Квартира розташована у самому серці столиці, у центрі Києва. Дуже гарна інфраструктура, декілька станцій метро. Є магазини, торговельні центри, ресторани, банки, лікарня.
Свет всегда!
Аренда квартиры, по адресу: Институтская 24/7.
Общая площадь: 35м2.
На 5 этаже (есть лифт).
Планировка: Студия.
Полный комплект необходимой мебели и бытовой техники, включая: кондиционер, посудомоечная машина, скоростной интернет.
Отличное расположение: рядом Мариинский парк, метро Арсенальная, множество кафе, супермаркетов, магазинов в пешей доступности.
Доступна к заезду с 18.12 (просмотры возможны уже)
Разовая комиссия 25%.
За более подробной информацией обращайтесь по номеру телефона указанному в объявлении, или пишите на Viber/Telegram.
С Уважением, эксперт по недвижимости
Лисовский Максим
Оренда 1 кімнатної квартири!Печерський район. Виноградний провулок 1/11. Пропонується в оренду однокімнатна квартира 40 м.кв. Простора кухня, велика кімната. Засклена лоджія. Вікна виходять в зелений, доглянутий двір.
Зручний 5 поверх 11 поверхового цегляного будинку. Два ліфти, які завжди працюють. Світло - 24/7, ніколи не вимикають! Поруч алея сакур на Липській а також чудовий Маріїнський парк. 2 станції метро в 10 хвилинах пішки: метро Арсенальна і Кловська. Коміссія 50%.
Простора квартира з гарним ремонтом. Планування роздільне: є кухня-вітальня та окрема спальня.
Квартира укомплектована всіма необхідними меблями та технікою.
Зручне місцерозташування в центрі міста. Станція метро Майдан Незалежності знаходиться в пішій доступності - 3 хвилини.
Актуально! Можливі перегляди!
Квартира готова до заселення! Ви можете насолоджуватися новим ремонтом, якісними матеріалами та елегантним дизайном.
- Просторі кімнати: Квартира має раціональне планування з світлими, просторими приміщеннями, що забезпечує максимальну функціональність та комфорт.
Оплата при підписанні договору перший місяць оренди та страхова сума власнику. Комісійні послуги 50% від суми оренди.
Мобільно відповім в Viber або телеграм за вказаним номером
Актуально! Можливі перегляди!
В одній кімнаті розмістилося двоспальне ліжко з ортопедичним матрацом, а також двомісний диван; у другій кімнаті - диван; кухня з усім необхідним побутовим приладдям; ванна кімната; балкон засклений (металопластикові вікна та двері). 3 шафи-купе.
Квартира укомплектована всією необхідною побутовою технікою: телевізор, кондиціонер, газова плита, холодильник, мікрохвильова піч, тостер, електрочайник, пральна машина, пилосос, праска, фен, телефон, бойлер, а також усім необхідним постільним та лазневим приладдям. Високоякісний фільтр очищення води! Інтернет WI-FI. Спальних місць 2.
Оплата при підписанні договору перший місяць оренди та страхова сума власнику. Комісійні послуги 50% від суми оренди.
Мобільно відповім в Viber або телеграм за вказаним номером
Простора квартира з високими стелями 3,5 метра. Планування роздільне, санвузол роздільний. Ремонт виконаний за авторським проектом.
Квартира повністю мебльована та обладнана для комфортного проживання.
Можливий перегляд за домовленістю. Допускаються домашні улюбленці, зокрема маленькі песики до 10 кг та інші тваринки.
У дворі є парковка.
Квартира розташована в історичному центрі Києва поруч із метро Золоті Ворота.
Є великий балкон з чудовим видом на Ярославів Вал.
Актуально! Можливі перегляди!
У квартирі є пральна машина, телевізор, бойлер, кондиціонер, мікрохвильова піч, невеликий холодильник.
Оплата при підписанні договору перший місяць оренди та страхова сума власнику. Комісійні послуги 50% від суми оренди.
Мобільно відповім в Viber або телеграм за вказаним номером
Квартира має сучасний дизайнерський ремонт та роздільне планування. Санвузол суміжний з душовою кабіною. Висота стелі 3 метри.
Квартира обладнана газовою колонкою. Централізоване опалення, холодне водопостачання та електроенергія. Гаряче водопостачання здійснюється газовою колонкою. Є лічильники.
Квартира повністю мебльована та обладнана всією необхідною технікою: пральною машиною Bosh, посудомийною машиною Elektroluxe, двокамерним холодильником Liebherr, мікрохвильовою піччю, електрочайником, газовою плитою та електричною духовою шафою. Є телевізор.
Вїзд у двір через шлагбаум, є місце для паркування. На -1 поверсі розташоване укриття.
Квартира розташована в історичному центрі Києва поруч з Європейською площею, Маріїнським парком, Парком Володимирська Гірка, Костьолом, Михайлівським собором. Бари, ресторани, ТЦ Глобус, ЦУМ - все в пішохідній доступності.
Квартира має балкон з чудовим краєвидом на Майдан Незалежності та Маріїнський парк. Встановлена охоронна сигналізація. Інтернет - оптоволокно. Привітні сусіди.
Квартира має планування кухні-студії, де кухня зонована. Окремо розташована спальня з ліжком. Санвузол суміжний.
Квартира обладнана індивідуальним газовим котлом для опалення. Встановлено бойлер.
Квартира повністю укомплектована всім необхідним для життя, включаючи газову плиту, телевізор та інтернет.
Будинок обладнаний ліфтом.
Квартира має гарний вид на центр міста.
Квартира має роздільне планування та складається з просторої вітальні, кухні та суміжного санвузла. Дизайнерський ремонт виконано за проектом архітектурного Аrtstudioleо. Ремонт 2025 року.
Квартира має централізовану систему опалення.
Квартира повністю укомплектована якісними корпусними меблями за індивідуальним проектом та мякими меблями на замовлення. Вбудована техніка провідного виробника включає духову шафу, мікрохвильову піч, варильну поверхню, посудомийну машину та холодильник. Встановлені кондиціонери в кожній кімнаті та вбудовані світильники в стелю.
Перша здача в оренду. Комісія агенції нерухомості CT-RIELT становить 50%%. Домашні улюбленці не дозволяються.
ЖК "White Lines" має консьєржа, ліфт, підземний паркінг та охорону території.
Поблизу розташовані станція метро Голосіївська та зупинка громадського транспорту. Також поблизу знаходиться Голосіївський парк, великі супермаркети "Велмарт", кафе, ресторани, кавярні, аптеки та клініки.
Квартира має неймовірний краєвид на місто.