Оренда 2-кімнатної квартири в самому серці Києва
вул. Круглоуніверситетська, 1/2
Простора та світла квартира площею 55 м² розташована на 2 поверсі у затишному та спокійному місці. Ідеальний варіант для тих, хто цінує комфорт, тишу й водночас хоче жити в центрі столиці.
Переваги:
Власний газовий котел — тепло та гаряча вода у будь-яку пору
Затишний балкон із приємним видом
Тихий, доглянутий двір
Закрита територія, є місця для паркування
Вартість оренди — 600 євро на місяць
Гарантійний платіж — 1 місяць
Комісія агентства — 50%
Квартира, у яку хочеться повертатися — затишок, тепло та комфорт у самому центрі Києва.
Оренда квартири в Chicago Central House, вул. Антоновича, 44
Пропонується в оренду простора та стильна квартира в престижному будинку Chicago Central House, що розташований у самому серці Києва.
Квартира з авторським ремонтом, укомплектована меблями та технікою від провідних європейських брендів. Планування — велика студія з панорамними вікнами, сучасною спальнею зоною, місткою гардеробною. З вікон відкривається панорамний краєвид на місто. Квартира розташована в найбільш безпечній частині будинку.
Будинок має вражаючу вхідну групу та комфортну зону очікування з мякими меблями. Цілодобова охорона, відеоспостереження, карткова система доступу. Є сучасне укриття, забезпечено можливість швидкої евакуації.
У будинку — двохрівневий підземний паркінг.
Поруч — вся необхідна інфраструктура: магазини, кафе, ресторани, Мегамаркет (2 хвилини), ТРЦ "Олімпійський", стадіон, ТРЦ "Gulliver", Бессарабський ринок, вул. Хрещатик — у межах 10–15 хвилин пішки. До станції метро "Олімпійська" — 3 хвилини.
Ціна з тваринами 1200 доларів.
1 100 $
Двокімнатна квартира на Орлика, 6 — стиль, комфорт і локація, яку не знайдеш двічі!
Сучасний формат — простора вітальня, об’єднана з кухнею. Офігєнний ремонт преміум-рівня — все зроблено якісно, зі смаком і для життя.
Метро Арсенальна, Площа Українських Героїв — піша доступність. Тиха, затишна вулиця в самому серці міста.
Світло не вимикають!!!!
Без комісії!
Усі деталі — по телефону.
Простора квартира на вул. Володимирській — у самому серці столиці, поруч із Майданом Незалежності, Софійською площею та Андріївським узвозом.
Це не просто нерухомість — це простір із історією та характером, який можна перетворити на стильну резиденцію, творчу студію або представницький офіс.
🔹 Основні характеристики:
• 5 роздільних кімнат
• Висота стель — 3,6 м
• Стан: офісний ремонт / під оновлення
• Загальна площа: 57,5 м²
🔹 Потенціал і можливості:
Квартира з великим простором і архітектурними пропорціями, які сьогодні майже не зустрічаються.
Високі стелі дарують відчуття свободи й світла. Планування дозволяє створити інтер’єр будь-якого стилю — від сучасного лофту до елегантної класики.
Ідеальний варіант для дизайнерського проєкту, шоуруму, арт-простору або житла преміум-класу.
🔹 Локація:
• Історичний центр Києва, престижна та впізнавана адреса
• Поруч — метро, транспорт, ресторани, галереї, школи, садки
• За 5 хвилин пішки — головні символи столиці та культурна аура старого міста
🔹 Для кого:
Для тих, хто цінує архітектурну спадщину, простір і можливість створити унікальний об’єкт під власний стиль.
Квартира також чудово підходить для інвестицій — рідкісна пропозиція в центральній частині Києва з високим потенціалом доданої вартості після реновації.
Готові до пропозицій.
Оренда 2к. квартири ЖК “Chicago Central House”!
Простора квартира площею 90 м², розташована на 9-му поверсі комплексу преміум-класу.
З вікон відкривається вражаючий панорамний вид на НСК “Олімпійський”.
При створенні інтер’єру головний акцент зроблено на високій якості матеріалів, техніки та продуманих рішеннях для комфорту.
Особливості квартири:
Система кондиціювання Daikin з функцією іонізації повітря
Інвертор, що забезпечує повну автономність житла
Тепла підлога по всій квартирі
Дві гардеробні кімнати
Повноцінний винний шафа
Два окремі санвузли — для господарів та гостей
Квартира створена для тих, хто цінує якість, комфорт і стиль у кожній деталі.
#A20 353
Оренда квартири в ЖК Альтер Его, Alter Ego провулок Лобараторний, 7
Печерський район , поруч метро Печерська, Гулівер ТЦ, Бессарабська площа, Центр
Кухня вітальня, окрема спальня, санвузол - ванна, тераса
Повна комплектація
Можна із дітьми
Довгострокова оренда
Підземний паркінг
Пропонується в оренду 2-х кімнатна квартира в Жк Jack House , бульвар Лесі України, 7в.
Планування:
- кухня вітальня
- окремо спальна кімната,
- великий засклений балкон,
1с/в сумісний (душ)
Комплектація: В кухні студії - вмонтована кухня, холодильник, плита, духовка, мікрохвильова піч, витяжка, електрочайник, посудомийна машина, пилесос; круглий, стікляний стіл, розклвдний диван (тканевий), модульнї меблі, плазмовй ТВ, кондиціонер. В спальні - ліжко, шафа (вмонтована) столик, приліжкові тумби. При вході: шафа. В квартирі є підігрів підлоги.
Ідеально підійде для пари або однієї людини (без тварин)
Перегляди в будь який час по домовленності. Ключі
Актуально! Можливі перегляди! Генератори на ліфт, опалення та воду!
Дуже світла і затишна квартира з видом на Бот.Сад. Простора квартира з прекрасним та функціональним плануванням. Виконаний сучасний якісний ремонт, встановлені дорога техніка та меблі, які підібрані зі смаком до інтерʼєру.
Будинок має власну прибудинкову територію, ресепшен, підземний паркінг, два дитячі майданчики та спортивну зону.
Оплата при підписанні договору перший місяць оренди та страхова сума власнику. Комісійні послуги 50% від суми оренди.
Мобільно відповім в Viber або телеграм за вказаним номером
Актуально! Можливі перегляди!
Спальня з великим двухспальним ліжком та вмісткою шафою-купе, комодом та косметичним столиком, сейфом. Просторий зал, розподілений барною стійкою та колоною. Книжкова шафа, шафа-купе, шкіряний диван та мягкі крісла одне із них крісло-качалка. Кухня оснащена необхідною побутовою технікою. Простора ванна з туалетом. Тепла підлога є у ванній кімнаті, на кухні та коридорі. В коридорі є шафа-купе.
Оплата при підписанні договору перший місяць оренди та страхова сума власнику. Комісійні послуги 50% від суми оренди.
Мобільно відповім в Viber або телеграм за вказаним номером
Оренда 2-кімн охайної, світлої квартири з балконом та чудовим видом на Олімпійську.
Вул. Велика Васильківська (Червоноармійська) 84.
Планування:
- Коридор з шафою для речей.
- Спальня з двоспальним ліжком та великою шафою для речей.
- Вітальня з диваном та обіднім столом.
- Кухня з усією необхідною технікою.
- Роздільний санвузол: туалет + ванна кімната.
Квартира дуже красива та простора, стелі 3 метри. Вона доглянута та в гарному стані - заїжджай та живи.
Розвинута інфраструктура, біля будинку є:
- продуктові магазини
- відділення банків, пошти та аптека
- парк поруч на Антоновича.
- ресторани та кафе, ТРЦ Олімпійській.
Зручна транспортна розвязка.
У пішій доступності метро Олімпійська - 2 хвилини. Палац Україна - 10 хвилин.
У квартирі зроблено якісний ремонт!
Є відеоогляд. Пишіть на телеграм.
Без Комісії!!! Здається 2-кімнатна красива квартира в історичному центрі Києва.
У квартирі виконано дизайнерський ремонт у теплих відтінках, червоне дерево, мармурові підлоги з підігрівом. Квартира укомплектована всією побутовою технікою та меблями.
У квартирі є холодильник, пральна машина, кондиціонери, домофон, газова плита, витяжка, мікрохвильова піч, зручний розкладний диван, великий телевізор, двоспальне ліжко, шафа. Поруч у пішій доступності Метро Хрещатик 15 хв, навпроти будинку пожежна частина, ресторани, кафе, магазини, аптеки, безсарабський ринок.
No Commission!!! A beautiful 2-room apartment for rent in the historical center of Kyiv. The apartment has been renovated in designer colors, mahogany, marble floors with heating. The apartment is equipped with all household appliances and furniture.The apartment has a refrigerator, washing machine, air conditioners, intercom, gas stove, extractor hood, microwave, comfortable sofa bed, large TV, double bed, wardrobe. Nearby, within walking distance of Khreshchatyk Metro Station (15 minutes), opposite the house there is a fire station, restaurants, cafes, shops, pharmacies, Bezzarabsky market.
Квартира має дві окремі кімнати, гардеробну та засклений балкон з гарним видом.
У квартирі є електрика 24/7, бойлер, кондиціонер та інтернет.
Можна з тваринками.
Будинок - сталінка без ліфта.
Квартира розташована в трьох хвилинах пішки від метро Кловська. Поруч з будинком є бомбосховище.
Квартира має сигналізацію.
2-кімнатна квартира в самому серці столиці
Квартира з якісним ремонтом, повністю мебльована та оснащена всією необхідною побутовою технікою — заїжджай і живи
Ідеальне розташування: поруч супермаркети, бутіки, ресторани, кафе, Ботанічний сад, ТРЦ Україна
Зручна транспортна розв’язка — метро Льва Толстого всього 5 хвилин пішки
Розвинена інфраструктура, затишок і комфорт у кожному метрі
Телефонуйте, чекаємо вас на перегляді
Оренда світлої та затишної квартири в самому центрі Києва
вул. Саксаганського, 9
Пропонується в довгострокову оренду простора квартира з високими стелями, розташована у престижному районі столиці. Квартира ідеально підійде як для сім’ї, так і для комфортного проживання з сусідами, адже всі кімнати окремі та мають вихід на балкон.
Основні переваги:
розташування у центрі Києва: поруч магазини, кафе, ресторани, зручна транспортна розв’язка, парки для прогулянок;
окремі кімнати — комфортне планування для приватності;
балкони у кожній кімнаті — багато світла та простору;
високі стелі, що створюють відчуття легкості та свободи;
квартира повністю мебльована та обладнана всією необхідною технікою для зручного проживання.
Умови оренди:
тільки довгостроково;
оплата: оренда + залогова сума + комунальні послуги.
Ця квартира — чудовий вибір для тих, хто цінує комфорт, затишок та життя у самому серці столиці.
RR133.62
Актуально! Можливі перегляди!
Світла, двостороння на два балкони, з вікон виходить гарний вид, укомплектована меблями та технікою,
готова до проживання.
Оплата при підписанні договору перший місяць оренди та страхова сума власнику. Комісійні послуги 50% від суми оренди.
Мобільно відповім в Viber або телеграм за вказаним номером
Актуально! Можливі перегляди!
Окремі кімнати та кухня вітальня
Оплата при підписанні договору перший місяць оренди та страхова сума власнику. Комісійні послуги 50% від суми оренди.
Мобільно відповім в Viber або телеграм за вказаним номером
Оренда двокімнатної квартири у центрі Києва за адресою вул. Заньковецької 10
Комунальні входять у вартість
Планування: кухня студія та спальня + балкон
Укомплектована технікою, включаючи: варильну поверхню, духову шафу, посудомийну машину, холодильник, електрочайник, кондиціонер, бойлер на 100 літрів, пральну машину
Високі стелі 3 метри. Товсті стіни, за рахунок цього в квартирі тихо та тепло
Підїзд у хорошому стані, є ліфт
У дворі невеликий сквер, є місце для паркування авто
Поруч ресторани, супермаркети, спортивні майданчики, спортзали, аптеки, салони краси, магазини
Центр міста, метро Хрещатик 2 хвилини пішки
Можна із тваринами. За потреби можемо зафіксувати ціну у гривні. У вартість входять комунальні платежі
Комісія 50% при підписанні договору оренди. Співпрацюємо з колегами
За більш детальною інформацією звертайтесь за номером телефону, який вказаний в оголошенні, або пишіть у Viber/Telegram
Царський будинок з товщиною стін 90 см і висотою стель 3,7 м. Квартира має роздільне планування з просторим open space, зручним для роботи команди та проведення зустрічей. Є окремий кабінет, ідеальний для керівника або переговорної. Передпокій, санвузол із душовою кабіною та великий балкон. Унікальний дизайнерський інтерєр. Функціональне планування забезпечує максимально ефективний простір.
Централізоване опалення.
Квартира повністю мебльована. Є міні-кухня, повністю обладнана для кави-брейків. Побутова техніка включає холодильник. Мультимедіа представлені Wi-Fi.
Пропонується стильна та простора квартира в одному з найпрестижніших ЖК столиці — Jack House.
⠀
Планування:
• Дві окремі кімнати — спальня та кабінет/дитяча
• Кухня-вітальня (студіо) — простір для сімейних вечорів або зустрічей з друзями
⠀
Переваги квартири:
• Дизайнерський ремонт у сучасному стилі
• Повністю мебльована та готова до заселення
• Вся необхідна побутова техніка
• Панорамні вікна з видом на місто
• Світла, простора, дуже затишна
⠀
ЖК Jack House — це:
• Закрита територія та 24/7 охорона
• Консьєрж-сервіс
• Стильні лобі, швидкісні ліфти, доглянута територія
• Престижна локація у самому центрі Києва
⠀
Локація:
Поруч — ТРЦ, ресторани, кав’ярні, метро, зручна транспортна розв’язка.
Усе необхідне для комфортного життя — поруч з домом.
⠀
Jack House — вибір для тих, хто цінує комфорт, стиль та безпеку.
#A22996
Квартира має дві окремі спальні та два санвузла.
Якщо ви хочете жити у самому центрі Києва, у великій квартирі з гарним ремонтом за приємну ціну, ця пропозиція саме для вас! Здається в оренду двокімнатна квартира по вул. Ділова, б.9а. Розташована на 3 поверсі 4-х поверхового будинку, у 3 хвилинах від м.Арсенальна. Загальна площа - 72 м.кв, кухня - 12 м.кв. Повністю облаштована меблями та технікою: холодильник, бойлер, пральна машинка, кониціонер у кожній кімнаті, простора душова кабіна, телевізор. Кімнати великі та світлі, у першій - велике двоспальне ліжко, шафа-купе, робочій стіл, у іншій - розкладний диван. Балкон та вікна виходять у двір, є своя парковка. Доглянута теріторія довколо дому. Ідеальна локація, поруч є ВСЕ! Дзвоніть, щоб записатися на перегляд цієї чудової квартири, поки не пізно!⏰
Просторі та елегантні апартаменти у ЖК бізнес-класу Royal Tower — одному з найпрестижніших житлових комплексів столиці.
Будинок з генератором, що гарантує комфорт у будь-яких умовах.
Характеристики квартири:
• Поверх: 19 із 30
• Площа: 65 м²
• Формат: простора вітальня з кухонною зоною, окрема спальня, санвузол
Переваги та оснащення:
• Повністю укомплектована кухня з вбудованими меблями та технікою BOSCH (посудомийна машина, холодильник, пральна/сушильна машина)
• Кондиціонер MITSUBISHI, підігрів підлоги, різнопланове освітлення
• У вітальні — великий зручний диван і телевізор
• Просторий санвузол із якісною сантехнікою
• Квартира світла, затишна, виконана в сучасному стилі
Інфраструктура та безпека:
• Власний парк на даху
• Тренажерний зал, СПА-зона, консьєрж-сервіс
• Окремий гостьовий лаунж/бар
• Система електронних перепусток та доступу до ліфтів
• Цілодобова охорона та відеоспостереження
• Підземний паркінг
АКТУАЛЬНА. Заселення з 7 листопада . Шота Руставелі 36 . Центр столиці! Поруч метро "Олімпійська", "Площа Українських Героїв", "Палац Спорту". квартира облаштована всім необхідним для комфортного життя: 2 кондиціонери, холодильник, варильна поверхня, витяжка, духова шафа, посудомийна машина, пральна машина, бойлер, домофон та Wi-Fi, веліка гардеробна . У квартирі якісний дизайнерський ремонт у строгих світлих тонах . Є ліфт. Довгостроково.
Оренда двокімнатної квартири на довгостроковий термін. В квартирі зроблений свіжий ремонт, двостороння, дві повноцінні окремі кімнати. Високі 3-метрові стелі. Є вся необхідна техніка і меблі. Газ. В будинку працює ліфт. Поруч – 3 парки та вся необхідна соціальна інфраструктура. Перед входом в під’їзд – гарний зелений сквер, на першому поверсі будинку – затишний французький ресторан.
АКТУАЛЬНО!
Є Генератор!
Центр! Лева Толстого! Олімпійська! Палац спорту! НСК "Олімпійський", ТРЦ "Гулівер"
Вул. Саксаганського, буд. 37к.
ЖК "Royal Tower" - це будинок бізнес-класу з охороною, відеоспостереженням, підземним паркінгом.
"Родзинка" комплексу - це парк на даху з зонами відпочинку та СПА!
Квартира повністю готова до комфортного проживання!
Меблі, побутова техніка, вбудовані шафи, вбудована кухня з технікою, кондиціювання, інтернет, ТБ.
ПІДЗЕМНИЙ ПАРКІНГ!
Дуже розвинена інфраструктура: ресторани, кафе, бутіки, бари, кавярні, салони краси, банки, аптеки, обмінні пункти, Нова Пошта.
Поруч: Льва Толстого! Олімпійська! Дв. Спорту! НСК "Олімпійський", ТРЦ "Гулівер" (з супермаркетом "Сільпо", кінотеатром, бутіками....).
А також: бізнес-центри, посольства, іноземні представництва.
Метро "Лева Толстого", "Олімпійська", "Палац Спорту"