Сдам просторную однокомнатную квартиру по ул. Семьи Глодан, 41 (Ильфа у и Петрова)/угол Вильямса. 8/9.
В квартире есть необходимое для проживания.
Интернет проведён. Удобная транспортная розвязка.
Супермаркеты АТБ, Копейка рядом. Можно с животными и маленькими детьми с доплатой. Цена: 6000 грн/мес + залог + комунал. платежи + % услуги риелтора.
Сдам 1- ком. квартиру по ул. Ильфа и Петрова / Вильямса.
В квартире есть вся необходимая мебель, техника.
Большая кухня - 10 кв. м
Интернет - оптоволокно.
Без животных.
Свободная.
Для быстрого ответа - Звоните , или пишите на Вайбер 0681967648 .
Здається 3-кімнатна квартира на Глушко/ Ільфа і Петрова
4 поверх.
Два розкладних дивана, шафи для зберігання речей.
Є місце і для розміщення власних меблів.
Холодильник, бойлер, пральня машинка є.
Вікна та вхідні двері поміняні.
Тамбур на 2 квартири.
Поруч школи , садочки, магазини, ринок, поліклініка дитяча.
Квартира чеського планування. Вона повністю житлова та має новий ремонт вбудованої кухні. Кімната світла, тиха та затишна з вікнами у двір. Квартира має засклений балкон.
У кімнаті є двоспальне ліжко з ортопедичним матрацом та великий розкладний диван-ортопед. На кухні встановлені новий великий холодильник та газова плита.
Квартира здається до літа. Ціна становить 6ххх грн. + застава + послуги. Вільна з 22.09.25.
Квартира має сучасний косметичний ремонт. Санвузол роздільний.
Квартира оснащена централізованим опаленням, центральним водопроводом та центральною каналізацією. Також є газ та електрика. Вивіз відходів організовано.
Квартира здається з меблями. Укомплектована побутовою технікою, яка включає плиту, варильну панель, духовку (газ), пилосос, праску, посудомийну машину, пральну машину, мікрохвильову піч, електрочайник, холодильник. Також є 2 смарт-телевізори.
Можливе проживання з котиком.
Будинок розташований на асфальтованій дорозі. Є ліфт. Поблизу є бомбосховище.
Особливості квартири: Квартира автономна при блекаутах: працює опалення, водопостачання та інтернет. Встановлено кондиціонер. Є ванна. На кухні є меблі.
Квартира має роздільне планування з роздільним санвузлом. Ремонт житловий.
Квартира має автономне опалення та водопостачання, що працюють під час блекауту. У будинку є централізоване опалення.
Квартира мебльована і частково укомплектована технікою. В наявності плита.
Домашні тварини не дозволені.
Будинок чеського типу.
Квартира розташована в районі з хорошою транспортною розвязкою та розвиненою інфраструктурою.
Сдам 1-но комнатную квартиру Ильфа и Петрова/Вечерний Баку 7\9 квартира в чистом жилом состоянии есть вся необходима мебель и техника берут семейную пару можно с ребёнком школьного возраста без животных цена 8000 грн
Квартира після євроремонту. Санвузол суміжний.
У квартирі є вся необхідна техніка та меблі. Зокрема, диван, двоспальне ліжко, смарт-телевізор, кондиціонер та вбудована кухня.
Дозволено проживання з домашніми тваринами будь-якого розміру.
Квартира розташована в гостьовому будинку. Автономність при блекауті: працює опалення, інтернет та водопостачання. Система опалення централізована.
Квартира з великою прибудовою, яка використовується як кабінет. Ремонт косметичний. Санвузол роздільний.
Квартира здається з диваном та всією побутовою технікою.
Квартира вільна з 16 вересня. Застава необхідна. Комісія складає 50%%. Допускається проживання з котом, собаки заборонені.
Квартира розташована в житловому фонді 80-90-х років.
Квартира автономна під час блекауту: водопостачання та опалення працюють.
Квартира в житловому стані. Санвузол облицьований. Є дві великі лоджії.
Встановлена вбудована кухня, великий диван. У квартирі є холодильник, плита, телевізор.
Ціна дуже цікава для цього району.
Будинок з газовим опаленням. Є консєрж, ліфт та ванна.
Квартира розташована в хорошому місці з відмінною транспортною розвязкою. Поблизу є базар, три школи, дитячі садки.
Є гардероб.
Квартира має роздільне планування.
У будинку є газ.
У квартирі є холодильник, пральна машина, бойлер та духовка.
Квартира здається довгостроково. Домашні улюбленці не допускаються.
Квартира з роздільним плануванням, суміжним санвузлом. Зроблений косметичний ремонт.
Квартира оснащена централізованим опаленням, водопостачанням та газом. У разі блекауту працює опалення та водопостачання.
Квартира повністю мебльована, включаючи вбудовану кухню, кутовий диван та інші меблі. У квартирі є вся необхідна побутова техніка: бойлер, пральна машина-автомат, холодильник, плита. Також встановлено кабельне та цифрове телебачення, є Wi-Fi.
Квартира вільна та здається на тривалий термін. Пропозиція від посередника, тому потрібен заставу та комісія. Квартира підходить для одного або пари. Домашні тварини не допускаються.
Квартира розташована в цегляному будинку-гостинці. У будинку є ліфт.
Квартира розташована в чудовому районі поруч з вулицями Корольова, Глушко та Небесної Сотні. Поруч є зупинки громадського транспорту, супермаркет. Зручно добиратися до моря.
Квартира розташована в готельці.
У квартирі є централізоване опалення.
Квартира здається на тривалий термін без меблів і техніки. Можливий заїзд зі своїми меблями та технікою. Домашні тварини не допускаються.
Будинок має ліфт, який працює під час блекауту. Також під час блекауту працює опалення, водопостачання та інтернет.
Квартира в житловому стані. Санвузол роздільний.
У квартирі є диван та вся побутова техніка.
Квартира здається в оренду 1-2 особам без дітей та тварин. Застава обовязкова. Комісія агенції нерухомості становить 50%%.
Квартира розташована в газовому будинку, житловому фонді 80-90-х років.
Квартира вільна. Будинок автономний під час блекауту: працюють водопостачання та опалення.
Квартира з житловим ремонтом.
У квартирі є електрика та газ.
Квартира мебльована, є меблі на кухні.
Квартира здається на тривалий термін. Уютний варіант для 1-2 осіб.
Квартира розташована в малосімейці (гостинці). Санвузол суміжний. На вікнах встановлені грати.
Квартира розташована на Таїрово.
У квартирі є душова кабіна, швидкісний інтернет та Wi-Fi.
Квартира з суміжним санвузлом. Зроблений євроремонт.
Квартира оснащена централізованим опаленням. Опалення та водопостачання працюють навіть під час блекауту.
Квартира повністю укомплектована всіма необхідними меблями та технікою.
Квартира здається в оренду. Взяти її можуть одиночки. Домашні тварини не дозволені.
Квартира має роздільні кімнати. Стан чисто житловий.
У квартирі є газова плита, кондиціонер, великий комфортний розкладний диван у одній кімнаті та дивани як спальне місце в інших кімнатах. У маленькій кімнаті є письмовий стіл.
Можливе проживання з невеликою твариною.
Тип будинку - чешка. Санвузол роздільний.
Квартира має відмінну транспортну розвязку.
Квартира має роздільне планування. Зроблено косметичний ремонт.
У квартирі працюють ліфт, опалення, водопостачання та інтернет навіть під час блекауту. Квартира обладнана централізованим опаленням, центральною каналізацією та центральним водопроводом.
Квартира здається з меблями та побутовою технікою. У коридорі є шкаф, у квартирі новий диван та крісло. У комплекті є кавомашина, посудомийна машина, електрочайник, холодильник, фен, праска, мікрохвильова піч, мультиварка, плита, пилосос, пральна машина.
Квартира здається в довгострокову оренду. Перевага надається сімям та порядним акуратним людям. Дозволяється проживання з дітьми та домашніми тваринами: кішкою, собакою до 25 кг, іншою твариною або собакою до 10 кг.
Будинок - чешка. Наявний гостьовий паркінг та паркувальне місце.
Квартира розташована на Таїрові, поблизу АТБ або торгового центру.
У квартирі є два балкони, кондиціонер, ванна кімната та роздільний санвузол. Квартира має швидкісний інтернет та Wi-Fi.
Квартира з роздільними кімнатами, окремим санвузлом та великою кухнею з обідньою зоною. Є балкон.
Квартира оснащена центральним опаленням.
Квартира повністю укомплектована побутовою технікою та меблями. Є бойлер, пральна машина, холодильник.
Будинок обладнаний ліфтом.
Поруч розташовані магазини. Чудова транспортна розвязка.
Низький поверх забезпечує комфорт під час блекаутів.
Квартира з косметичним ремонтом, є розкладний диван, шафа-купе.
На гарячу воду встановлений бойлер.
У квартирі є холодильник, мікрохвильова піч, газова плита, електрочайник, кондиціонер.
Квартира здається в довгострокову оренду, вільна з 20.08.25. Ціна включає орендну плату, заставу та послуги.
Поруч з домом є місця для авто, супермаркети, торгові центри, ринки, школи та дитячі садки.