Оренда квартир у ЖК Леополь Таун (Львів)
60 оголошень по 19 об'єктах
20 000 грн
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Стрийська вулиця, 111-В
ПЕРША ЗДАЧА! Комфортабельної 1 кімнатної квартира в ЖК Бізнес класу «Леополь Таун», по вул. Стрийська
Квартира розташована на 7-му поверсі /9-ти поверхового будинку.
Квартира має роздільне планування: окрема спальня та простора кухня.
В спальні зручне двоспальне ліжко з ортопедичним матрасом, великий плазмовий телевізор, робочій стіл з кріслом. А для зберігання ваших речей в коридорі є містка шафа-гардеробна.
Кухня укомплектована необхідною сучасною технікою: газова поверхня, духова шафа електрична, холодильник, пральна машинка, кухонна витяжка, електрочайник. Є обідній стіл та стільці.
В квартирі індивідуальне опалення (газовий котел) який слугує для підігріву води, опалення та подачі газу.
Санвузол суміжний із повноцінною ванною з тропічним та звичайним душем. Є дзеркало з підставкою, тумбочка, умивальник, рушнико-сушарка.
Квартира світла та затишна, вже вільна до заселення.
Вартість оренди 20000 грн+комунальні. 20000 грн страховий депозит. Комісія договірна.
1 кімната
з ремонтом
45 / 25 / 16 м²
монолітно-каркасна
поверх 7 з 9
2017 Рік будівництва
20 000 грн
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Стрийська вулиця, 111-Г
Здаю в оренду простору, світлу , затишну квартиру Неймовірно вигідною ціною для вас! вул.Стрийська 111.
ЖК Леополь Таун
Основні переваги:
Загальна площа - 45 м²
Житлова - 15 м²
Кухня - 16 м²
Комунальні 1300 грн взимку · 1000 грн влітку
В квартирі зроблений якісний ремонт і якісні меблі.
Окрема спальня з двохспальним ліжком і новим ортопедичним матрасом.
Повністю облаштована кухня з обідіним столом.
Простора ванна кімната.
Підігрів підлоги по всій квартирі.
Облаштована і зелена територія під охороною, парк, зручне розташування і сполучення.
Якщо мрієш про затишну квартиру у Центрі Львова, ця пропозиція саме для тебе.
Хороша транспортна розвязка.
Квартира знаходиться у тихомі місці, на карті можна переглянути. Спокій, комфорт та затишок у квартирі гарантований.
Очікуємо на Хороших орендарів. Без тварин.
Деталі за телефоном звертайтесь, із задоволенням надамо всю інформацію та організуємо перегляд!
1 кімната
з ремонтом
45 / 15 / 16 м²
монолітно-каркасна
поверх 7 з 9
2019 Рік будівництва
Задайте ціну для пошуку
Переглядайте лише ті об'єкти, що вам цікаві.
грн
грн
40 000 грн
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Стрийська вулиця, 111-Б
Квартира з авторським ремонтом на трьох рівнях. Планування включає вітальню з відпочинковою зоною та каміном, кухню, лоджію, гостьовий санвузол, простору спальню з великою плазмою, ванну кімнату, гардеробну, кладове приміщення, просторий коридор та дитячу кімнату.
У квартирі встановлена система підігріву підлоги, вбудовані кондиціонери та фільтрація води по всій квартирі.
Квартира повністю укомплектована меблями та технікою.
ЖК Леополь Таун - сучасний житловий комплекс закритого типу з якісною інфраструктурою та зручною транспортною розвязкою.
Квартира розташована поблизу Автовокзалу.
3 кімнати
з ремонтом
95 / - / 17 м²
поверх 9 з 10
власник
20 000 грн
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Стрийська вулиця, 111-В
Квартира з євроремонтом має роздільне планування. У квартирі 2 ізольовані кімнати, окрема кухня та роздільний санвузол. Є панорамні вікна, які пропускають багато світла.
Квартира має автономне газове опалення за допомогою газового котла. У будинку є ліфт, який працює під час блекауту. Квартира обладнана центральним водопостачанням, каналізацією, газом, електрикою. Вивіз сміття організований.
Квартира повністю мебльована. У 1-й кімнаті є двоспальне ліжко та телевізор. У 2-й кімнаті встановлені зручний диван, шафа-купе та телевізор. На кухні є холодильник, мікрохвильова піч, чайник, духовка та меблі. У квартирі також є 2 шафи-купе, що забезпечують багато місця для зберігання.
Оплата першого та останнього місяця здійснюється на рахунок ФОП.
ЖК Leopol Town має внутрішній двір з дитячим майданчиком та гойдалками. Будинок побудований у 2011 році.
У пішій доступності від квартири (до 500 м) розташовані магазини, супермаркет, ТРЦ, школа, дитячий садок, аптека, кафе, ресторани, парк, бювет та зупинки громадського транспорту.
Квартира має балкон або лоджію, душову кабіну. У квартирі встановлено Wi-Fi. Є асфальтований підїзд.
2 кімнати
з ремонтом
71 / - / 15 м²
монолітно-каркасна
поверх 6 з 11
2017 Рік будівництва
21 005 грн
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Стрийська вулиця
Комерційне приміщення має окремий кабінет, обідню зону з барною стійкою та технічну кімнату.
У приміщенні встановлено індивідуальне опалення з двофункційним котлом та підігрів підлоги.
У приміщенні є робочі столи, диванчик, круглий стіл, посудомийна машина, мікрохвильова піч.
ЖК LEOPOL TOWN.
Є відео приміщення.
2 кімнати
з ремонтом
46 м²
поверх 1 з 10
27 307 грн
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Стрийська вулиця, 111-Ж
Оренда 2кім. квартири ЖК Леополь Таун, вул. Стрийська
Адреса - місто Львів, вулиця Стрийська 111Ж
Кількість кімнат - дві
Поверх - 2 з 7
Тип будинку - новобудова
Загальна площа - 62 м2, житлова - 25 м2, кухня - 15 м2.
В квартирі зроблений авторський ремонт
- наявні меблі та побутова техніка: духова шафа, посудомийна машинка, газова варильна поверхня, газовий котел, витяжка, холодильник, два телевізори, пральна машинка (за потреби доставлять сушильну машинку).
Опалення - індивідуальне, встановлений газовий котел.
З підігрівом підлоги (на кухні / коридорі / санвузлі / кімнати).
Балкон - один.
Санвузол - один, роздільний.
Власники будуть раді орендарям без домашніх улюбленців.
Особливості даної квартири - це те що квартира має хороше планування, дві ізольовані кімнати та простору кухню студію, просторий балкон з відпочинковою зоною з виглядом на ліс, хороше наповнення по побутовій техніці, хороша ціна квартири.
Поруч з будинком: школа, дитячий садок, супермаркет, гіпермаркет King Cross Leopolis, парк, відділення нової пошти, поштомат у підїзді, аптеки, зупинка громадського транспорту, тощо).
Код обʼєкта: 2283
2 кімнати
з ремонтом
62 / 25 / 15 м²
поверх 2 з 7
29 407 грн
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Пасічна вулиця
Квартира з стильним дизайном та хорошим ремонтом. Є 2 ізольовані спальні та кухня-вітальня. Квартира має гардеробну та зачинену лоджію. Планування роздільне. Санвузол суміжний.
Квартира має індивідуальне опалення з двоконтурним котлом. Підігрів підлоги по всій квартирі, крім спалень. Встановлено оптоволокно та швидкісний інтернет.
Квартира повністю мебльована. Є велике двомісне ліжко з ортопедичними матрацами. Встановлено нову побутову техніку: великий холодильник, газову варильну поверхню, духова шафа, пральну машинку, плазму, посудомийну машинку, мікрохвильову піч та пилосос.
Розглядаються порядні орендарі - пари або поодинокі особи. Діти до розгляду. Квартира вільна. Покази за домовленістю.
ЖК Леополі - це новий заселений будинок з ліфтом. Будинок малоквартирний, має 2 підїзди та паркінг під будинком.
Квартира розташована на східній стороні. Поруч є спортивний майданчик.
Квартира простора та світла. Вона має автономність при блекауті: працює інтернет та водопостачання.
2 кімнати
з ремонтом
81 / - / 17 м²
цегляна
поверх 2 з 10
29 407 грн
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Зелена вулиця
Квартира з стильним дизайном та хорошим ремонтом. Планування роздільне: 2 ізольовані спальні, кухня-вітальня. Закрита лоджія. Є гардеробна.
У квартирі встановлено індивідуальне газове опалення з двоконтурним котлом. Підігрів підлоги по всій квартирі, крім спалень. Є швидкісний інтернет з оптоволокном.
Квартира повністю мебльована новими меблями та побутовою технікою. У спальнях встановлені великі двомісні ліжка з ортопедичними матрасами. На кухні є великий холодильник, газова варильна поверхня, духова шафа, пральна машина, посудомийна машина, мікрохвильова піч, електрочайник, пилосос. У квартирі також є велика плазма та Wi-Fi.
Розглянемо порядних орендарів, пари або поодинокі. Діти до розгляду. Квартира вільна, покази вже за домовленістю.
Квартира розташована в новобудові ЖК Леополі. Будинок зданий та заселений, ліфт працює. Малоквартирний будинок з 2 підїздами. Є паркінг під будинком.
ЖК Леополі розташований у зеленому мікрорайоні з розвиненою інфраструктурою. Поруч є спортивний майданчик. Будинок знаходиться в безпечному місці без стратегічних обєктів.
Квартира простора, світла та затишна. Санвузол роздільний. Квартира має східну сторону.
2 кімнати
з ремонтом
70 / - / 16 м²
цегляна
поверх 2 з 10
27 307 грн
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Стрийська вулиця, 111-Б
Квартира з роздільним плануванням. Є простора кухня, ізольовані кімнати та роздільний санвузол. Зроблений сучасний ремонт, встановлена якісна сантехніка. У квартирі є тепла підлога.
У квартирі встановлено автономне опалення з 2-функційним котлом. Заведено швидкісний інтернет.
Квартира здається з меблями та технікою, включаючи телевізор. Є посудомийна машина, холодильник, варильна панель, мікрохвильова піч, духовка та пральна машина. Додаткові меблі обговорюються під потреби майбутніх орендарів.
Квартира здається в довготривалу оренду. Розглядають орендарів без домашніх тварин, крім студентів. Можна з дітьми.
Квартира розташована в новобудові в ЖК "Леополь Таун". У будинку є ліфт, домофон, комірка для зберігання госп. речей, паркування авто біля будинку. Є вихід на балкон з кухні та вітальні.
У районі чудово розвинена інфраструктура, хороша транспортна розвязка. Є облаштована прибудинкова територія з дитячим майданчиком та сквером. У пішій доступності розташовані продуктові магазини, супермаркети, ТРЦ "King Cross Leopolis", аптеки, відділення пошти та банку, школи та дитячі садки.
У квартирі встановлено два кондиціонери. Заведено кабельне та цифрове ТБ, Wi-Fi. Є гардероб.
3 кімнати
з ремонтом
85 / - / 15 м²
монолітно-каркасна
поверх 2 з 6
2019 Рік будівництва
25 206 грн
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Стрийська вулиця, 111-Ж
Квартира здається вперше. У квартирі є панорамні вікна з видом на парк.
Квартира обладнана індивідуальним опаленням та підігрівом підлоги по всій площі.
У квартирі є посудомийна машина та вся нова техніка на гарантії. Встановлені фільтри на воду.
Ключі на руках, показуємо в будь-який зручний для вас час.
Квартира розташована в ЖК Леополь Таун.
На дверях встановлені вітражі з каменями Swarovski.
2 кімнати
з ремонтом
62 / 29 / 16 м²
цегляна
поверх 2 з 10
22 051 грн
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Стрийська вулиця, 111-Б
Пропонується в оренду затишна 1-кімнатна квартира
Вул. Стрийська
Сучасний ЖК "Леополь Таун"!
🏙️ Поверх 10\10.
📏Площа квартири 45 м².
Квартира має сучасний ремонт та повну комплектацію для комфортного життя: двоспальне ліжко, вся необхідна побутова техніка, додатково - кондиціонер.
В разі необхідності - певні речі докупляться.
🔥Індивідуальне опалення.
🛁Санвузол суміжний (ванна).
Є затишний засклений балкон-лоджія.
Швидкісний оптоволоконний інтернет! 🚀
Будинок обладнаний домофоном.
Гарно розвинена інфраструктура: поруч автовокзал, дитячий садочок, супермаркет.
🅿️Є паркінг навколо будинку.
Розглядають порядних орендарів без тваринок.
Ціна: 450 € + КП
Можливий торг!
1 кімната
з ремонтом
45 / 16 / 16 м²
поверх 10 з 10
18 065 грн
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Стрийська вулиця, 111-Е
Оренда однокімнатної квартири на вул.Стрийський 111,ЖК Леополь Таун,43 кв.м.,7/8, квартира з сучасним ремонтом, світла, чиста, є кондиціонер, 4К плазмовий телевізор, інтернет, меблі всі нові, сантехніка також, лоджія засклена в цілях безпеки встановлено охоронну сигналізацію з виведенням на пульт спостереження, прекрасна розв’язка в любий куточок міста, району а також в інші райони.
Ціна 430$+КП мін.торг
1 кімната
з ремонтом
43 / 28 / 10 м²
поверх 7 з 8
Шукай квартиру по локації
25 206 грн
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Стрийська вулиця, 111-Е
Квартира з якісним ремонтом. Вона має кухню-студію, спальню, ванну кімнату та коридор.
У квартирі встановлена тепла підлога по всій площі. Є автономне опалення за допомогою сучасного котла Bosch. Електропроводка повністю нова, обладнана якісними комплектуючими Schneider Electric. Встановлено потужний інвертор та акумулятор (8 кВт), які забезпечують безперебійне енергопостачання до 75 годин за умови економного використання.
Квартира повністю укомплектована необхідними меблями та побутовою технікою. Кухня-студія оснащена меблями з дотягувачами, барною стійкою з кріслами та відпочинковою зоною з великим розкладним диваном, столом-трансформером, пуфом "5в1" та телевізором. У спальні є двоспальне ліжко з приліжковими тумбами, робочий стіл з кріслом, телевізор та велика шафа-купе з дзеркалами. В коридорі знаходиться ще одна шафа. Ванна кімната обладнана пральною машиною LG, сучасним дзеркалом з підігрівом та підсвіткою, ванною з тропічним душем. У квартирі є пилосос Karcher, праска Tefal, два телевізори Samsung (55" та 50"), вмонтована індукційна плита і духовка, електрочайник і мікрохвильова піч. Також в комплекті є необхідні кухонні прилади та посуд.
Є підвал-укриття площею 10 кв. м. - сухе приміщення з необхідними меблями для роботи. У ньому проведено світло та встановлена розетка 220 В.
Квартира готова до заселення.
1 кімната
з ремонтом
50 / - / 10 м²
поверх 3 з 9
21 005 грн
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Стрийська вулиця, 111-Ж
Квартира складається зі спальні та кухні. Планування роздільне. Євроремонт.
Опалення газове, індивідуальний котел Vaillant із закритою камерою згорання. Є підігрів підлоги.
Квартира повністю мебльована. Встановлено двоспальне ліжко. Є вся необхідна побутова техніка: холодильник Whirlpool, газова варильна поверхня Bosch, духова шафа Bosch, мікрохвильова піч Bosch, пральна машина LG, 2 телевізори Samsung Smart 42”, праска, пилосос, посудомийна машина, електрочайник, мультиварка.
Квартира здається в оренду.
ЖК Леополь таун - житловий фонд від 2011 року. У комплексі є ліфт, відеоспостереження, підземний паркінг, гостьовий паркінг та вантажний ліфт. Є затишний двір.
Поблизу розташовані розважальний гіпермаркет KingCros, Ашан, Епіцентр. Зручне транспортне сполучення.
Квартира має роздільний санвузол з душовою кабіною та гардеробом. Є балкон або лоджія. У квартирі працює інтернет. Автономність при блекауті: працює ліфт та інтернет.
1 кімната
з ремонтом
40 / - / 12 м²
поверх 6 з 10
21 005 грн
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Стрийська вулиця
Квартира з роздільним плануванням. Кімнати ізольовані. В квартирі зроблений євроремонт.
Квартира оснащена індивідуальним газовим опаленням.
В квартирі є нові меблі та техніка, включаючи посудомийну машину.
Квартира здається в оренду через агентство нерухомості.
Будинок заселений, ліфт працює.
2 кімнати
з ремонтом
65 / - / 15 м²
цегляна
поверх 7 з 10
21 005 грн
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Стрийська вулиця
Квартира щойно після ремонту. Є велика лоджія.
Квартира оснащена індивідуальним опаленням за допомогою 2-ф. газового котла. Встановлені лічильники обліку води, газу та електроенергії.
Квартира повністю укомплектована всіма меблями. Є 2-спальне ліжко, шафа в спальні, шафа-купе в коридорі. Побутова техніка включає кондиціонер, посудомийну машину, пральну машину-автомат, холодильник, мікрохвильову піч, телевізор на кухні, електрочайник, електродуховку та газову поверхню.
Можливий торг. Допускається проживання з маленьким песиком.
ЖК Леополь Таун - це новий житловий комплекс з першим заселенням.
Поблизу зупинка транспорту, Автовокзал, ТЦ Кінгкрос Леополіс та інші магазинчики.
Квартира має чудовий краєвид. Комунальні послуги невеликі.
1 кімната
з ремонтом
41 м²
цегляна
поверх 9 з 10
16 000 грн
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Стрийська вулиця, 111-Ж
Квартира з євроремонтом у світлих кольорах. Є панорамні вікна і великий балкон-лоджія.
Квартира обладнана індивідуальним газовим опаленням з котлом та гріючою підлогою.
У квартирі є всі меблі: кухня, двоспальне ліжко з матрацом, шафа. Також є вся побутова техніка.
Без тварин.
Квартира розташована в новобудові.
1 кімната
з ремонтом
37 / 19 / - м²
цегляна
поверх 8 з 10
25 206 грн
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Стрийська вулиця, 111-Ж
Квартира розташована у новобудові. План включає велику кухню-вітальню та дві ізольовані кімнати. Санвузол роздільний. Є відкритий балкон з видом на зелений парк.
Квартира має підігрів підлоги та індивідуальне опалення.
Квартира здається вперше і повністю мебльована сучасними новими меблями. У спальні є ліжко, а в іншій кімнаті - розкладний диван. Також у квартирі встановлена побутова техніка на гарантії.
ЖК Леополь Таун - новобудова.
Поблизу розташована зупинка транспорту та супермаркет.
2 кімнати
з ремонтом
65 / 32 / 20 м²
цегляна
поверх 2 з 10
16 500 грн
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Стрийська вулиця
Квартира з євро-ремонтом і новим ремонтом. Планування включає одну кімнату та кухню-студію. Є два засклені балкони.
Індивідуальне опалення.
В квартирі є всі необхідні меблі та побутова техніка, включаючи посудомийну машину.
Перша здача після власників.
2 кімнати
з ремонтом
52 м²
цегляна
поверх 6 з 9