Сдам 1-но комнатную квартиру в ЖК «Счастливый» на ж\м Тополь-1
. В отличном состоянии. Есть вся необходимая мебель и техника. Цена: 16 000грн. + коммуналка.
Сдам квартиру в ЖК Счастливый (Щвсливий). Современный ремонт, необходимая мебель и техника. Квартира спланирована в просторную кухню-студию и отдельную спальню с гардеробом. Закрытый двор, автономное газовое отопление.
Квартира дуже стильна, дизайнерська, світла, затишна, чиста і велика. Зроблено авторський проект. Планування роздільне, санвузол суміжний. Кімната розділена на 2 зони: спальня і вітальня.
Квартира повністю мебльована. У спальні є зручне двоспальне ліжко з новим матрацом і комод. У вітальні є диван, письмовий стіл, стінка. У квартирі є два просторі лоджії, частково мебльовані. Один шкаф у передпокої, другий на балконі. Є вся необхідна побутова техніка: пральна машина, варильна панель і духова шафа, мікрохвильова піч, холодильник, витяжка, чайник, бойлер.
Залогова сума за місяць плюс ріелторські 100%%. Оренда тільки довгострокова, мінімум 6 місяців. Прохання з тваринами і маленькими дітьми не турбувати. Побажання від господаря чистота і порядність. Куріння заборонено. Розміщення тварин заборонено. З агентствами і ріелторами не співпрацюю.
Квартира розташована в житловому фонді 80-90-х років. У будинку є консьєрж, ліфт і вантажний ліфт.
Тихий двір. Поблизу є вся необхідна інфраструктура: ринок, магазин Терра, Епіцентр, а також інші магазинчики, стоянка. До зупинки 2 хв.
Санвузол обкладений кахлем, замінені труби і сантехніка. Балкон з сушаркою для одягу. Наявні кондиціонер, сигналізація і Wi-Fi.
Квартира у відмінному стані. Велика, простора, світла кімната. Квартира тепла в зимовий період. Коридор не заставлений, є вішалка для верхнього одягу. Туалет і ванна обєднані. Балкон засклений металопластиковими вікнами, добре утеплений, на ньому встановлена стельова сушарка для білизни. Є гардеробна для ваших речей. Планування роздільне.
Квартира повністю мебльована. На кухні є вся необхідна велика техніка: вбудована індукційна плита, електрична духовка, холодильник. Також є пральна машина і рушникосушка. У кімнаті встановлені телевізор і кондиціонер.
Можна з дітьми та домашніми улюбленцями.
Поблизу будинку розташовані продуктові магазини, аптеки, зоомагазини, ветклініка, медичний центр, дитячий садок, школи іноземних мов. АТБ і Нова пошта знаходяться в 5 хвилинах ходьби. Хороша транспортна розвязка, розвинена інфраструктура.
Квартира добре освітлюється. Є місця для паркування автомобіля.
Квартира повністю мебльована та обладнана всім необхідним для комфортного проживання.
Довгострокова оренда. Дозволено проживання з домашніми улюбленцями: котиком, маленьким песиком (до 10 кг) та середнім песиком (до 25 кг).
Квартира-студія з авторським ремонтом. Санвузол суміжний.
Квартира повністю мебльована і оснащена всією необхідною технікою.
Можна з домашніми тваринами, включно з кішками, великими, середніми та малими собаками, а також іншими тваринами.
Квартира розташована в самому центрі міста.
Великі вікна.
Квартира має суміжне планування. Санвузол суміжний.
Квартира підключена до централізованої системи опалення.
Квартира повністю укомплектована всім необхідним для комфортного проживання: сучасні меблі, техніка.
Домашні улюбленці дозволені, зокрема котик 😸.
Квартира розташована в теплому та надійному цегляному будинку.
Зручне розташування - поруч зупинки, магазини, супермаркети та все, що потрібно для повсякденного життя.
Стильна, світла та затишна квартира з продуманим простором.
Квартира після ремонту.
Є шафа-гардеробна, всі необхідні меблі. Також в квартирі є телевізор, інтернет, мікрохвильова піч, пральна машина, газова плита та духовка.
Квартира обладнана сигналізацією.
Сдам 1 ком. квартиру на пр. ГАГАРИНА ( Науки), возле Дафи!
Квартира с современным ремонтом, всей необходимой мебелью и бытовой техникой ( стиральная машинка, холодильник, телевизор, микроволновка, кондиционер, пылесос и др)
Квартира 2-х сторонняя, теплая, светлая, уютная!
Сдается для 1-2 человек ( без животных)
Есть видео обзор, вышлю по запросу)
1к студія в ЖК Щасливий у Дніпрі
Поверх: 7/10
Площа: 45/15 м²
Перша здача 1к студії в ЖК Щасливий у Дніпрі. Квартира з якісним, свіжим ремонтом виконаним за авторським проектом. Вільне планування кімнати розділено на зони + гардеробна та с/в. Індивідуальне газове опалення. Всі необхідні меблі та техніка.
Щасливий у Дніпрі новий житловий комплекс комфорт-класу у Шевченківському районі Дніпра, Запорізьке шосе 32. Внутрішня територія вирішена у концепції «двір без авто», облаштовані місця для прогулянок дорослих та ігор дітей. Автопроїзди та пішохідні доріжки вимощені бруківкою. Також забудовник бере на себе висадку дерев, облаштування газонів та освітлення території. Для мешканців з автомобілями передбачені гаражі закритого типу, відкриті стоянки із зовнішнього боку комплексу та підземний паркінг. Територія комплексу та паркінг знаходяться під цілодобовою охороною, а у громадських місцях встановлені камери відеоспостереження.
Вартість: 26 000 грн + ком.пос.
Дізнайтесь подробиці за телефоном
або в телеграм - fomenko_realtоr
З повагою, Олексій Фоменко
Агенція нерухомості Realtоr3D
Мост-Сіті - Бізнес башта - офіс 402
Сдам 1-комнатную квартиру с новым ремонтом
✨ Просторная и светлая квартира площадью 48 м², расположена на 6 этаже.
Продуманная планировка: отдельная кухня и комната, совмещённый санузел с ванной, большой балкон с видом на Запорожское шоссе (вторая линия домов — тихо и уютно).
💎 Первая сдача!
🛋 Квартира полностью укомплектована всем необходимым для комфортного проживания пары или одного человека.
🔥 Автономное газовое отопление и тёплые полы по всей квартире — всегда тепло и экономно.
🚗 Общая парковка на территории, удобный заезд со стороны АТБ.
🚭 Без курения и без животных.
🏡 Квартира свободна и готова к заселению
Есть и другие варианты квартир - звоните, помогу с выбором
Здам затишну квартиру у новому елітному клубному будинку ЖК Classic Hall на вул. Холоноярської Бригади 10 (раніше Челюскіна). Розташована на 7-му поверсі семиповерхового будинку. Спланована в окрему спальню та кухню-студію. Квартира з якісним ремонтом, меблями та технікою. Електроопалення. Кухня укомплектована посудомийною машиною, індукційною поверхнею, духовою шафою, холодильником, є кондиціонер та телевізор. В санвузлі душова кабіна, пральна машина, бойлер. В квартирі є дві шафи-купе для зберігання речей.
У максимальній близькості розвинена інфраструктура з безліччю супермаркетів, торгівельними центрами, банками, ресторанами та всім необхідним. Зручна транспортна розвязка.
Сдам студию с хорошим ремонтом. Титово.
Средний этаж. Есть парков. Варус, АТБ, Сильпо.
Укомплектован всем необходимым.
По договоренности доукомплектация.
Предпочтительно молодую пару или одного человека.
Квартира в ідеально чистому стані з роздільним плануванням.
Квартира укомплектована технікою та меблями, є все необхідне для комфортного проживання.
Квартира вільна та готова до заселення. Не дозволено проживання з домашніми улюбленцями.
В будинку є власна котельня.
Квартира в житловому стані. Санвузол суміжний.
Є централізоване опалення, центральна каналізація, електрика, газ та центральний водопровід.
Квартира повністю мебльована. В наявності є холодильник, плита, пральна машина та Wi-Fi.
Будинок житлового фонду 80-90-х років.
Є асфальтована дорога.
Квартира простора з хорошим ремонтом. Планування роздільне, санвузол суміжний. Є балкон та лоджія.
Квартира повністю мебльована та обладнана побутовою технікою, включаючи електрочайник, холодильник, варильну панель, мікрохвильову піч, духовку, пилосос та пральну машину. Також є телевізор, швидкісний інтернет та Wi-Fi.
Квартира здається на тривалий термін. Можна з котиком або іншою тваринкою.
Є паркувальне місце.
Квартира розташована в центрі міста з хорошою транспортною розвязкою та розвиненою інфраструктурою. Все необхідне, включаючи магазини, зупинки громадського транспорту, кавярні та ресторани, знаходиться в пішій доступності.
Квартира комфортна, є кондиціонер, меблі на кухні, душова кабіна та гардероб.
Квартира-студія з відкритим балконом, на якому встановлена терасна дошка.
Квартира обладнана газовою колонкою.
Квартира повністю укомплектована технікою. Є два великих шкафи, ліжко з підйомним механізмом та нішами для речей, розкладний диван з нішами для речей.
Квартира тепла, зроблена шумоізоляція. Вікна виходять на проспект.
Здається 1-кімнатна квартира в ЖК Грані.
Зручне розташування комплексу- можливість швидко добратися до любої частини міста, поруч ТРЦ Дафі, паркова зона. Є дворівневий підземний паркінг.
Площа квартири 37 кв.м Поверх 8 (8/19)
Планування: кухня-вітальня з зоною спальні, санвузол.
Новий дизайнерський ремонт.
Сучасні меблі та якісна побутова техніка.
ПЕРША ОРЕНДА!
З колегами ріелторами не має можливості співпрацювати
Здам 1-к квартиру у малосімейці на ж/м Тополя-3, б. 49.
Для одного або пари з пропискою у м. Дніпро. Нажаль без діточок та тварин.
Квартира має компактну площу 22 м2 і розташована на 4 поверсі 9 поверхового будинку.
Дуже тепла.
Не кутова, утеплена зовні та обігрівається автономними електро батареями, які майже не використовувалися попередніми орендарями за минулий сезон.
Є все необхідне: кондиціонер, мікрохвильова, телевізор, бойлер, пральна машина, холодильник.
Вікна металопластикові.