1 кімната
Квартира в Винниках в новобудові по вулиці Лісна
Поверх 1/6
Загальна площа: 42 м²
Індивідуальне опалення.В квартирі є вся необхідна техніка та меблі
Вільна з 20.11
Квартира з кухнею-студією. Планування роздільне. Санвузол суміжний. Ремонт виконано за авторським проектом. Є відкритий балкон.
Індивідуальне газове опалення.
Квартира повністю мебльована і обладнана побутовою технікою. Є газова варильна поверхня, духова шафа, мікрохвильова піч, холодильник, пральна машина, SMART-TV, шафа для зберігання одягу, двоспальне ліжко, розкладний диван.
Квартира здається в оренду з ключами. Можна з дітьми. Домашні улюбленці не дозволяються.
Є асфальтована дорога, центральна каналізація, електрика, вивіз відходів, газ.
Є відеоспостереження, ліфт, підземний та гостьовий паркінг.
1 кімната
з ремонтом
52 / - / 22 м²
цегляна
поверх 8 з 10
Задайте ціну для пошуку
Переглядайте лише ті об'єкти, що вам цікаві.
грн
грн
16 876 грн
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Оренда 1-кім. квартири в новобудові. ЖК Royal Hill, Винники.
Квартира має ізольовану спальню та простору кухню-вітальню з розкладним диваном і лоджією, яку можна використовувати як відпочинкову або робочу зону. Санвузол суміжний з ванною. Квартира з євроремонтом.
Індивідуальне газове опалення. Наявний підігрів підлоги.
Квартира повністю мебльована та оснащена всією необхідною побутовою технікою, включаючи холодильник, газову варильну поверхню, витяжку, посудомийну машину, духову шафу, мікрохвильову піч, пральну машину та електрочайник.
Вартість оренди складає 400$ + комунальні платежі. Огляди за попередньою домовленістю. Є відеоогляд, який можна отримати у Viber.
Будинок житлового фонду від 2011 року з гостьовим паркінгом.
В ЖК Royal Hill є панорамні вікна.
Квартира має відеоспостереження, балкон, лоджію та швидкісний інтернет.
Здається в оренду смарт квартира у Винниках по вул. Винна Гора за ціною 16 000грн.
В квартирі є вся необхідна техніка та меблі.
Опалення індивідуальне.
За деталями телефонуйте.
Квартира з авторським проектом. Планування роздільне: є окрема ізольована спальня і простора кухня. Є балкон з гарним видом на ліс. Багато місця для зберігання речей.
Квартира з індивідуальним газовим опаленням. Є двоконтурний котел та тепла підлога.
У квартирі є вся необхідна техніка: вбудований холодильник, духова шафа та пральна-сушильна машина. Також є газова варильна поверхня.
Квартира вільна і готова до заселення. Перегляд у зручний час.
Новий комплекс бізнес класу біля лісу Аурум Форест. На території є дитячі майданчики та підземний паркінг.
Поблизу розташований центр Superhumans.
Перша здача! Оренда 1-кімнатної квартири у Винниках в новобудові бізнес -класу Auroom Forest по вул.Лісна 5
площа 42 кв м, поверх 1/6 ( високий 1)
У квартирі індивідуальне газове опалення, підігрів підлоги, варильна газова поверхня.
У квартирі доставлять обідні стільці та диван в кухню.
Нове двоспальне ліжко з новим матрацом, приліжкові тумби , у ванній кімнаті душова з дзеркалом з підсвіткою. Побутова техніка: чайник, духовка vento , нова пральна машинка, холодильник, пилосос, праска. ( сушарка для одягу присутня)
20 листопада готова до проживання
Ціна 20 000 + КП
Пропозиція від ріелтора.
Квартира має всі необхідні меблі та побутову техніку.
Опалення центральне. Є бойлер на воду.
Квартира повністю мебльована. Побутова техніка включає холодильник та пральну машину.
Можливе проживання з котиком.
Квартира з євроремонтом має кухню-студію та спальню. Кухня-студія включає вбудовану кухню, шафу, комод, розкладний диван, обідній стіл та санвузол. Спальня обладнана двоспальним ліжком з ортопедичним матрацом та має вхід у санвузол з душовою.
Квартира має індивідуальне газове опалення, діючий камін, підігрів підлоги по всій квартирі та кондиціонер. Автономне світло 5 кіловат, є можливість зарядки електромобіля. Заведений інтернет оптоволокно.
Квартира повністю мебльована та обладнана побутовою технікою, включаючи телевізор, пральну машинку, холодильник, газову варочну поверхню, електродуховку, чайник та кондиціонер.
Квартира здається вперше. Без дітей та тварин. Ідеальний варіант для однієї людини чи пари, які працюють віддалено.
Квартира розташована в новобудові з власним подвірям площею 70 кв.м., яке включає лаунж-зону, автоматичні ворота та місце під авто (електромобіль).
Чудове місце розташування: 20 хв до Львова, 10 хв до Emily Resort, поруч Близенько та інші крамнички, парк.
Квартира-студія з євроремонтом. Планування роздільне. Санвузол суміжний.
Опалення індивідуальне газове.
Квартира повністю укомплектована меблями та технікою. Є електрочайник, плита, духова шафа, холодильник, пральна машина, праска, пилосос. Є Wi-Fi, меблі на кухні, диван, шафа, душова кабіна.
Квартира підійде для 1-2 осіб, які цінують тишу, комфорт і чистоту. Бажано без тварин.
Новий будинок із житлового фонду 2011-2020-х років. Є ліфт, гостьовий паркінг.
Квартира розташована в зеленій зоні. У пішій доступності є парк, магазини, зупинка транспорту, кафе, поліклініка.