Актуально! Можливі перегляди! Пропонуємо в оренду квартиру на довготривалий термін. Квартира обладнана технікою та меблями. Поруч знаходиться вся необхідна інфраструктура. Оплата при підписанні договору перший місяць оренди та страхова сума власнику. Комісійні послуги 50% від суми оренди. Мобільно відповім в Viber або телеграм: vashtolik7

Бутишів пров. (Андрія Іванова вул.), 13

Квартира з роздільним плануванням. Після ремонту, перша здача. У квартирі зроблений авторський проект. У квартирі централізоване опалення, газова плита, центральна каналізація, центральний водопровід, електрика. Квартира повністю мебльована, у тому числі на кухні. Є пральна машина, праска, холодильник, телевізор, кондиціонер. Підключені кабельне та цифрове ТБ, Wi-Fi. Квартира здається в довгострокову оренду для проживання 1 людини без тварин. Аренда + комунальні платежі. Комісія посередника становить 20%%. Квартира розташована в житловому фонді 80-90-х років. У будинку є ліфт. Квартира знаходиться в історичному центрі Києва, в районі Верхнього Печерська. Рядом розташовані парк Вічної Слави, Києво-Печерська Лавра, Національний транспортний університет, Маріїнський парк. Метро Арсенальна знаходиться в пішій доступності. Квартира тепла, розташована в середині будинку. У квартирі натуральний деревяний паркет, велика лоджія на всю ширину квартири. Вікна виходять на тиху вулицю.

Аренда квартиры долгосрочно в центре Арсенальная Лавра Печерск

Квартира з роздільним плануванням та суміжним санвузлом. Перша здача після авторського ремонту. У квартирі є велика широка лоджія на всю ширину. У квартирі встановлені натуральні деревяні меблі та паркет по всій площі. На кухні є меблі. У квартирі є холодильник, пральна машина та плита. Квартира здається в довгострокову оренду для проживання 1 людини без тварин. Аренда + комунальні платежі. Квартира розташована в житловому фонді 80-90-х років. В будинку є ліфт. Наявний двір для паркування машин. Квартира знаходиться в історичному центрі Києва, поруч зі станцією метро Арсенальна, Києво-Печерською Лаврою та парком Слави. Квартира тепла, розташована в середині будинку. У квартирі є швидкісний Wi-Fi. Останнє фото - вид з вікна.

Аренда квартиры долгосрочно в центре Арсенальная Лавра Печерск

Шукай квартиру по локації