Riviera Estate

немає будинків в процесі
немає зданих будинків
2 проєкти
заміського типу
Новобудови забудовника Riviera Estate у Київській області
Інші забудовники
Про будівельну компанію Riviera Estate

Riviera Estate — компанія-девелопер заміських житлових комплексів. Зокрема, це концептуальні проєкти преміум-класу. Компанія виконує повний цикл робіт: від концепції і планування простору, забудови і розвитку суміжної інфраструктури до обслуговування та управління готовим проєктом.

Riviera Estate має житлові (Zenhouz) та інвестиційні проєкти (Riviera Finance), а також власний сервіс обслуговування (Riviera Concierge). Співробітники компанії мають більш ніж 20-річний досвід на ринку заміської нерухомості та в інвестиційно-банківській сфері, що може говорити про надійність і кваліфікацію. У колаборації з Dragon Capital Riviera є учасником створення і управління відомого проєкту елітного житла під Києвом Riviera.

При реалізації проєктів забудовник дотримується наступних принципів:

  • Тільки генеральне планування. Об'єкти Riviera Estate — це живі автономні організми, навколо яких створюється інфраструктура: дороги, школи, зони відпочинку, пляжі.
  • Високі стандарти якості.
  • Антропоцентризм. Девелопер будує не просто стіни і дах, а особливий спосіб життя для людей нового формату мислення. Створює базу для ком'юніті, де воля, демократичний підхід і самоврядування всебічно підтримані на рівні комфорту і сервісу.
  • Турбота має початок, але не має кінця. Участь в проєкті не закінчується на етапі забудови. Девелопер Riviera Estate здійснює сервісне

    обслуговування житлових комплексів, а також продовжує покращувати і розвивати територію поблизу.

Забудовник визначає свою місію у створенні продуманого, нестандартного і висококласного заміського простору для життя людей, що цінують якість у кожній деталі.

Більше
Менше