Perfect Group

1991
рік заснування
37
будинків здано у 15 ЖК
з 2010 року
31
будинок в процесі у 16 ЖК
Вся Україна
Київ
Київська область
Одеса
Чернігів
Новобудови забудовника Perfect Group
Проєкти за участю Perfect Group
Про будівельну компанію Perfect Group

Perfect Group — один з найвідоміших брендів на українському ринку нерухомості. Група з 30 компаній, серед яких архітектурні та проектні бюро, девелоперські та фінансові компанії, забудовники, промислові компанії, генпідрядники та субпідрядники, обслуговуючі організації створена у 1991 році. Професіоналізм кожного фахівця та точна взаємодія команди гарантує високу якість будівництва об'єктів забудовника.

Будівництвом житлових та промислових об'єктів Perfect Group зайнялася у 2010 році. За ці роки забудовник здав 31 будинок у 13 житлових комплексах у Києві, Київській області, Одесі та Чернігові. На даний момент компанія будує 28 будинків в 13 комплексах. Всі проекти Групи розробляються з урахуванням побажань клієнтів та всіх діючих норм і правил в містобудуванні й орієнтовані на задоволення потреб власників кожного квадратного метра. Особливу увагу компанія приділяє плануванням квартир, розділяючи площі на функціональні зони.

Кожен новий проект компанії — це продумана концепція, розроблена з урахуванням усіх факторів, включаючи історичну спадщину міст та природний ландшафт. Справлятися з такими завданнями компанії допомагає багаторічний досвід та постійний розвиток. При цьому забудовник постійно підвищує стандарти якості, оптимізує бізнес-процеси, забезпечує раціональну логістику та роботу з підрядниками.

Ще забудовники